Problem kod lišća

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
...... di da krenemo ...ajmo ovako ...kaljevi 20 l coposana za ruze 400 hps 51 dan cvijetanja vlaga od 55 do 70 % temp..20 do 26C ..hessi bloom i PK..na 6l vode 25ml blooma i 12.5 ml PK poljevanje svaka 3 do 4 dana sa 1.5l....PH 6.5 do 6.7 ....oko 30 dana cvatnje napravljen flush (mislo sam joj malo pomoci od nakupina da se moze jos bolje hraniti ...izgleda jako krivi potez ) nakon ispiranja sa 60 l vode uzeo sam i propustio korz nju zamjesanu vodu sa gnojivom da neostane bez hrane( isti postupak napravljen nakon vege i bilo je sve ok ) jedina razlika sto sam onda stavio sam 8 ml blooma a sad sam sa punom dozom posto je dosad u cvijetanju primala punu dozu i sve je bilo ok ...7 dana je bila bez vode dok se nije isusila i nakon toga opet redovno poljevanje kao i ostale punom dozom...imate sliku negjde 5 dana nakon flusha i zadnja je od jutros ...ima ko kakvu pametnu ideju ? hvala :)))))))))))
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
koja je vrsta u pitanju (ako je npr. skunk, on zna biti nekad gotov izmedju 48 i 55 dana cvetanja), mozda jednostavno listovi prirodno odumiru jer se biljka blizi kraju, vrhovi su odlicni
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
mjesanac ww i eufrije- domaja..neznam kako da ju drugacije zovem ....vuce na euforiju jel je mama imala cvrnekaste sare po stabljici a imam i ova i mirise kao mama na benzin ...e sad problem je sto sam i ostale isprao samo tjedan kasnije i pocinju dobivati iste simptome ...vrhovi jesu lijepi na slici ...kad gledam kristle jos su prozirni i cakle se .... nazalost nevjerujem da ce na njoj biti vise do 30 g suhog ....na slikama se vidi da nisu narasli 2 cm u ovih 18 dana :( ......evo da malo bolje vidis na drugoj biljci ... no ostale se barem zasad pune iz dana u dan...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
nevalja je napisao(la):
Cao, evo ponovo se sprema outdppr ali ima se mali problem ne znam o cemu se radi.Evo ispod su slike 4 biljke od koje dve imaju problem neki ne znam sta je pogledajte, a na dodir su listovi kao od koprive onako ko me razumete, hrapavi?
[img=http://s15.postimage.org/ylwo4jwyv/DSCF9654.jpg]

koliko ti tu zemlje imas, zasto 4 komada u istoj (maloj) posudi, moras citati forum, nita nisi konkretno opisao, samo turio fotke
 

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41
PowerSeed je napisao(la):
koliko ti tu zemlje imas, zasto 4 komada u istoj (maloj) posudi, moras citati forum, nita nisi konkretno opisao, samo turio fotke
Izvinite nisam napisao, ove cetiri se nalaze u toj maloj posudi jer sam ytrebao da ih presadim danas ali morace do ponedeljka da sacekaju. To je mala posuda od sladoleda i do pre nekoliko dana je bilo sve ok ne znam ph zemlje iz sume sam uzeo zalivao sam redovno poslednji put sam natopio lepu svu zemlju i to je to zalio sam sa 0.2 posto za koren grogreen starter.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
green, ne muci ga nista ali je bar naucio kako treba da postavi post ako nesto hoce da pita ;)
@nevalja, valja, samo presadjuj sto pre, i furaj dalje
 

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
i kakva "zemlja iz sume" covjece
jest ti nick nevalja ali ako ces growat bar te neke osnove odradi da valja
presadjuj odmah u kupovnu zemlju ako ces ih do kraja drzat u teglama
ili pripremi dobru rupu, takodjer pozeljno s kupovnom zemljom (pozeljno composana ili terra magma)
a biljke mi izgledaju zdrave, nevidim zasto ne bi uspilo..
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
Creative je napisao(la):
mjesanac ww i eufrije- domaja..neznam kako da ju drugacije zovem ....vuce na euforiju jel je mama imala cvrnekaste sare po stabljici a imam i ova i mirise kao mama na benzin ...e sad problem je sto sam i ostale isprao samo tjedan kasnije i pocinju dobivati iste simptome ...vrhovi jesu lijepi na slici ...kad gledam kristle jos su prozirni i cakle se .... nazalost nevjerujem da ce na njoj biti vise do 30 g suhog ....na slikama se vidi da nisu narasli 2 cm u ovih 18 dana :( ......evo da malo bolje vidis na drugoj biljci ... no ostale se barem zasad pune iz dana u dan...

kreativni jel ti to gnojiš čime? očito je da im fali gnojiva, i to puno N im fali a nisu još pred kraj cvjetanja...
ja preporučam da je pognojiš crvenom plantelom sa pola doze, ako to dobro prime onda za 5 dana punom dozom...
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
metal... da gnojim imas na stranici prije jos jedan post gdje sam opisao parametre uzgoja ...da probam umjesto blooma dodati hesi tnt za vegu ? ili da odem kupiti neko drugo gnojivo ...koliko sam shvatio nevalja mjesati gnojiva ...
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Iskreno ja na ovoj biljci ne vidim nista lose!! Koji dusik? Pa ova biljka je na kraju svog zivota! I jos jednom, to je normalna pojava. A izgleda mi kao jedna od @zlo, skroz normalno! Kasne faze cvijetanja = nedostatak dusika, ali to ne znaci da je problem, samo da je "jesen"!!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
pa tjeraj s tim Hesi koja imaš.

ja ti neću savjetovati što od toga da koristiš jer nisam upoznat s tim gnojivima i što i kako ide ali ima na forumu tablica gnojenja sa hesi

edit:

@kali, veli čovjek da još nije pri kraju cvjetanja tako da je slobodno još malo jače prihrani...
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Sve ok metalmaniac... Moze on to drzat jos 100 dana kaj se mene tice, ali ocito je da je u zavrsnoj fazi i nema potrebe za nekim intervencijama, a kamoli za panikom ili "spasavanjem"....
 
27.09.2011
36
1
8
36
Mala pomoc oko lisca grov je jos mali ali su mu krajevi malo osuseni i spusteni na dole. U box je temperatura 21 stepen sijalica je Snaga sijalice: 3 x 1Watt
Ugao LEDa: 60
°
LED Sijalice: 2 x Crvena, 1 x Plava
Vek trajanja: 50000 sati
Količina lumena: 350lm
Radna temperatura: -35°C do +55°C
Radna vlažnost: 0%-95%


Dali je to dovoljno osvetljenje ili moram da ga pojacam. Molim za pomoc. :(
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ja zaista ne znam za mogucnosti led-a, al sam nesto siguran da sa 350Lm niko nije izvukao biljku, trebalo bi ti bar 10 do 15 puta vise za uspesan grow, al nek me isprave poznavaoci led tehnologije