Problem sa travom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Dize apetit neverovatno, ali sam provalio ako legnem odmah da spavam ne vuce me da se dizem i pijem vodu i jedem. Ali zato kad gledam TV ili neki film, pa se kao jednom dignem da popijem vodu, onda se dizem svako malo, tada obicno i jedem ma koliko sati bilo... :D

U sustini, odmah po pocetku pusenja kanbabisa (vrlo nedavno) sam sebi nasao meru koja mi odgovara i nemam problema sa pritiskom, paranojom i sl. Samo umereno i naci sebi dozu koja ti odgovara i uvek se drzati iste.
 
23.04.2015
136
139
43
Samokontrola. Ja sam znao upadati u bedak, paranoju kad se vrti 2-3 dzoksa u krug. Pogotovo u grupi nepoznatih ljudi. Nekako preterano postanem svestan sebe, svojih pokreta, govora pa se onda tripujem kako sam sta izgovorio, da nisam nekog uvredio, postanem preosetljiv. A o razmisljanju o proslosti, svim bivsim ljubavima, porazima, neprijatnim situacijama da ne govorim. Ili cak kad prepusen moram ici negde, obaviti neku najprostiju stvar kao soping ili nedaj Boze otici na fax! Au, srce hoce da iskoci.

To mi je strasno crpilo energiju pa sam onda rek'o sam sebi da cu da povucem onoliko koliko mogu da podnesem a ostale krugove preskacem pa ko hoce i moze, nek se ubija. I naravno, ako treba neka obaveza da se ispuni, prvo to pa onda dzoks. Lepsi filing a i nema tripovanja.

A hrana tek, uzas. Svinja trip. Otvorim frizider sve povadim na sto pa ne znam sta bih pre da jedem.

Jednom smo ja i kum ubacili neki vocni sok od jagode u frizider da se brze rashladi, medjutim popusimo dzoks i totalno zaboravimo na sok. Drugi, treci, cetvrti, napadnemo frizider kad ono sok se pretvorio u led. Presecemo tetrapak na pola nozem, i lizali svako svoj deo. Sto je najgore, bio je vrh. :D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
I meni se znalo zacrniti kad se ustanem,uhhhh :D
A jes' to lijep trip.Samo što ja dreknim sam u sebi, na sebe.....Đeeeee ćeš Venlo,konjusino stara.Ne upadaj :D
I nažalost,prekinem taj trip.A mora da je do jaja.Ukomiran,ovaj te šamara,ti bi mu rek'o nemoj me šamarati ...a nemo'š :D

Odoh sada pojest jednu Ledenu Kocku.
 
29.09.2007
30
48
18
kauč
Mislim da je većina ljudi imala kad tad "problem sa travom" , lagana nesvjestica od naglog dizanja pogotovo kada sat vremena dimiš sa sve četri u zraku, mješanje sa alkoholom (osobno dva puta) ali mislim da je napad panike najgori. I njega sam prvi put doživio nagensan i stvarno al stvarno jako loš osjećaj, doslovno mislio da imam infarkt da umirem, spremio stvari za hitnu i pozvao frenda da me odveze (fala bogu pa je frend znao o čemu se zapravo radi pa me malo smirio, sad kad se sjetim malo se i nasmijem).Par mjeseci od paranoje se nisam usudio zapaliti, al kad si složi sve u glavi nasmiješ se i nastaviš u laganijem ritmu. Ali nekako od svih tih problema sa travom jedan mi je najzanimljiviji a to je tupavost, gledam frendove koji kad zapale mogu dobar dio poslova obaviti u tom stanju, a ja ja sam za niš glup ko k....c, mislio sam da da godinama čovjek stvori nekakav imunitet al u mom slučaju prva sasvim dovoljna nema smisla paliti drugu, eto to su neka moja iskustva u 10ak godina relativno aktivnog gensanja :crazyd:
 

Otto Grunf

Istraživanje Ruda i Gubljenje Vremena
29.07.2010
424
1.743
143
Svima se nešto crni pred očima, a meni baš bjelilo udari ako pretjeram ili pri naglom ustajanju.
To sam nekako povezao sa padom pritiska pa se izkontrolišem 10ak sekundi i sve bude super.
Još mi se nije dogodilo da se 'ugasim'
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Nema gašenja. Dugo niti crno niti bijelo. Laganini ja bi rekao. Treba pripazit oce to tako. Iako cak nisam dozivio da se netko srusi. Moguce da se druzim s krivom ekipom :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hazer
12.10.2014
43
29
18
Ja brijem da ti je to do hipoteznije ili ti ga nizak krvni tlak,pojedi jabuku prije nego šta češ zapalit i bude sve 5 :)
 

rastafarijan

sto nam malo smrti moze
16.04.2011
225
657
93
32
Nikad nisam imao "cast" blackouta , ali imam frenda koji je redovito padao, rigao kad se overdoza,ja sam znao umirat os smijeha, i nakon sto se izriga kao nov je, jedino kada je padao onda smo mu pomagali sa secerom i vodom odnosno necim slatkim, ja sam jednom samo imao osjecaj slabosti i paranoju ali sam se skulirao kockica cokolade voda i to je to,to mi se desilo kad sam pusio satori(mandala) bas brutala od voznje :)
Što se tice alkohola, pivo i pljuga nema mi bolje kombinacije, cak i u velikim kolicinama hahah, sta cete sto je stoka stoka je :upiii:
 
13.04.2015
34
114
33
Ja i frend smo jednom dobili neki komadić nekog jako dobrog dima koji je smrdio ko šuga i kroz jaknu i kroz sve i još nam je lik rekao da ne pretjerujemo s tim. Ja ga gledam i vidim 0,5 u ruci smrdljive kockice i kazem mu pa s čim da pretjeram imam za jednu frulu XD I ništa odemo mi do frenda u stan i otvorimo i vidimo lijepa stvarčica nabijena i dogovorimo se da cemo smotati dvije frule. Tada nismo bili ni približno iskusni barem ja a on je znao da rola i tu i tamo zapalit. I zapalimo prvi đok do pola i vec pocinje rad nekako euforično zbunjeni rad sve nam je smiješno upali u priču vamo tamo jebeno radi, završimo frulu a grla nam suha od dima i tu popijemo svako čašu vode i frend se ustane kaže ide na wc. I krene on na wc i odjednom BUM zvekne na pod kao pokošen !!! Mene paranoja odjednom strefila sve mi se okrenulo naopako poceo da panicarim sta se desilo dižem ga s poda...mamlaz je pao kao zaklan...viče da mu nije dobro i da mu zovem hitnu. Jbt ja ne znam što da uradim srce mi kuca 100 na sat kad odjednom mene presječe neki klik na prsima kod srca kao da me neko piknuo nožem. JEeeeebote što sam se ja ukenjao sjednem brzo na fotelju i zaklopim oci a kad ono u tom mraku milijun tisuča razno raznih slika mi prolazi kroz glavu kao crtani filmovi i stripovi koje si vec negdje vidio ali se ne možeš sjetiti otkuda je to. Brzo se dignem i odem u wc i pogledam se u ogledalo a ono podočnjaci ko najveci narkoman i dobio blijedo žutu boju lica. Ukenjao se od straha pakiram cipele na noge i kažem frendu da moram brzo ici. Izlazim iz stana ostavljam njega samog i trcim kuc kao da mi je zadnje trčanje u životu. Paranoja me pere na max. Dolazim pred ulaz i pokušavam brzo otkljucati vrata od zgrade i cujem neko hodanje iza sebe. Okrenem se kad ono murjak vadi lampu i uperi u mene i dobro vece mladiću di se žuriš. Ja se skenjao ko početnik. Nisam rečenicu znao složiti a izgledao sam kao da sam ubio čovjeka. Ukratko : Ostalo nam je za još jednu mini frulu tog govneta i odlucili smo da to necemo pušit kolko je to bolesno bilo. Nikad tako loš trip nisam imao u životu. Ujutro sam se probudio i zahvalio bogu što sam živ.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ttt
13.04.2015
34
114
33
Bio je u redu poslije navodno mu je pao secer ili tako nešto to mi je rekao a ja nisam znao da ima s tim problema. Poslije toga dan zove on mene oko podne i sretan kaže jebote šta se dogodilo pa ono nije nešto u redu s travom, to sto posto nije trava to je neki heroin lik me uvjeravao da nije trava sto posto da ne može tak radit a meni bilo predobro do njegovog pada tad me je okrenulo u totalno lošem smjeru a taman se zacementiro za fotelju onako fino kad ti utrnu i ruke i noge i samo uzivas. Tad sam dobio krivi dojam o travi a sve zbog tog komadica neke jako bolesne vutre i to je što je najgora bila trava samo mi nismo bili toliko iskusni da iskuliramo tako jak dim hehe
 

faki

Aktivan Član
19.09.2014
134
316
63
forest
Aha vazi sad cu da odem do grada moram do majstora da mi vidi kola ,pa cu onda na sisanje, pa na kafu kod druga u kafic pa moram do mojih nesto da im pomognem vazi dogovoreno idem samo da spusim fus na balkonu pusim sedim zakucao nisam otisao nigde ..
moj jedini problem :D
Ne racunam standardne zedan ,gladan,smejem se i te fore..
a u ovo izvrtanje i padanje neverujem to su po meni psihicki slabi ljudi :ajnstajn: