Prodaja i potražnja opreme za uzgoj - pročitati prvi post!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.01.2012
4
0
0
38
Hej, hej, dobar dan.

Kao prvo, pozdravljam clanove foruma i saljem srdacan pozdrav! :)

Ovako...da ne pomislite da sam murjak ili bilo sto kad mi je prvi post o prodaji opreme :D

Nego...situacija je jednostavno takva da moram prodati skoro pa novu opremu a posto sam citao prije vec tu, znam da je to moguce hehe ;)

Ovako...prodajem SVE u KOMPLETU. Da se nebi zafrkavao, ne ;)

1. Reflektor
2. Prigusnica za 250 W Met.Hal./Nat
3. Philips-a zarulja za vegetativnu fazu 250 W - MH
4. GIB-ova zarulja za fazu cvjetanja 250 W - Natr.Hal.
5. Super Vit 10 ml
6. Root Juice 500 ml
7. Total Bloom 1 l
8. Total Gro 1 l
9. 2 ventilatora 10 cm (oni sto inace vuku van smrad po javnim WC-ima)
10. E40 grlo za zarulju

Sve je tako iskombinirano da mozete od pocetka do kraja uzgojiti biljcice i sva oprema je gotovo pa nova.

Prodajem sve skupa za 1200 kn. Ako vam je previse, posaljite mi mail ;)

Ako tko zeli, imam i kutiju za uzgoj od sper ploca. 1,60 m x 80 (ili 60?) cm sa svake strane. Ugl. stane sve :D Unutra je bijelim krecom obojena tako da lijepo reflektira potrebno svjetlo svugdje.

Nalazim se u RH u blizini Zadra. Mogu slati sve postom (najbolje) ali kutiju bi morao netko sam preuzeti jer je trebaju dvoje nostiti ^^

Cijena za kutiju: Po dogovoru ;)

Lijep pozdrav

Solarization
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Otprilike tolko kosta u ducanu novi.... Nije neka spektakularna cijena!
Ako ga najebes da za 300 da i nesto folije i uracuna postarinu onda je povoljno!
 
29.01.2012
2
1
3
32
postovanje ljudi....evo da ne duzim , pocinjem prvi uzgoj , kontam složit boks za 3,4 biljke. a jedino sto imam je dobra volja.
pa sad vi malo iskusniji procjenite sta trebam nabavit. bicu dobar kupac ;)
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
ja se mislim bili kupio kod ovog cooltube, u trgovini je 350kn, isti ovakav, ali kad se uzme u obzir da je ovaj isto zapakiran i da je jeftiniji bar tih 50kn i ovako mi je nekako manji rizik jer se tu vidi da je on to mislio koristiti za uzgoj legalnih stvari...
a i kad san pokusava narucivati iz hrvatskog grow ducana, nemoguce je doci do njih, pa kad sam i uspio onda su mi 5 puta krivo narucili, pa nema pola stvari (jedino one folije ima), a o web shopu da ni ne pricam, tamo sam narucio i cekao 2mj dok ih nisam nazvao i pitao sta je s tim...
 

zeleni91

Aktivan Član
02.02.2012
90
10
8
32
Dajem ovaj komplet za 100 jura. Sedi mi bzvz kuci a trebaju mi pare.[ Druze ja sam iz srbije jesi li prodao to ili je oglas jos uvek aktuelan?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
zeleni91 je napisao(la):
Dajem ovaj komplet za 100 jura. Sedi mi bzvz kuci a trebaju mi pare.[ Druze ja sam iz srbije jesi li prodao to ili je oglas jos uvek aktuelan?

koji komplet? i koga pitas za oglas?
nemoj frljati bez veze postove, vec imas pred ban
 

zeleni91

Aktivan Član
02.02.2012
90
10
8
32
Izvinjavam se hteo sam ga citirati pa tek onda da postavim pitanje..Neznam gde sam pogresio isao sam citiraj" u pitanju je korisnik mikajlo prodaje komplet za 100e pa sam ga pitao dali je jos uvek oglas aktuelan.
 

zeleni91

Aktivan Član
02.02.2012
90
10
8
32
Evo dajem oglas POTRAZNJA!! Treba mi komplet od 400W javite mi u p.m ili ovde ako mogu ponude hvala unapred.takodje mi treba i CT za ovaj sistem,nemojte preterivati sa cenama samo realne ponude.
400W HPS/MH Prigušnicu + Starter
400W HPS Sijalicu
400W MH Sijalicu
Six-Fold Reflektor
+ 2m kabla od reflektora do prigušnice
+ kabl sa utikačem
Ako nekom odgovara zamena dajem HTC WILDFIRE S nov u kutiji sa garancijom od 2 godine i svim pratecim originalnim kablovima.
zaboravih da napomenem ima jos uvek i foliju na ekranu protiv grebanja+gumenu fotrolu iz koje ga ne vadim+memorijska kartica od 2gb