Prodaja i potražnja opreme za uzgoj - pročitati prvi post!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.09.2011
4
0
0
35
di u hr bi mogao naći svilu za sitotisak? imaču nešto svojeg trima a nešto ču dobit od frenda jer mu se neda stime zamarat a šteta da se baci pa da probam hash da pravi
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
zijo je napisao(la):
di u hr bi mogao naći svilu za sitotisak? imaču nešto svojeg trima a nešto ču dobit od frenda jer mu se neda stime zamarat a šteta da se baci pa da probam hash da pravi

gubis vreme i bacas pare, uzmi neku najlonku (carapu) ili neku najsitniju cediljku sto moz naci na pijaci, onu za prosejavanje prah secera, brasna i sl.
 

Bolt

Aktivan Član
01.10.2011
52
6
8
Death Row
treba mi grow box sa svim kitovima,lampama ili sto god je potrebno da samo ulkucim u struju i bacim svoje ljubimice tranu...znaci ne neki veliki box jer nutra idu djevojke do visine cca 60cm... ako ima netko nek se javi tu ili na PM (samo Hrvatska)...hvala ljudovi...
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
Termostat za unutarnji uzgoj !!
Znaci imam termostat koji se spoji na ventove te njima regulira temperaturu u box-u
kako znate temperatura u boxu je vrlo važna i ovako cete izbjeci stalno pojacavanje i smanjivanje brzine ventilatora
ovaj termostat ima sondu koja se stavi unutar boxa i on je programiran da temperatura dođe do 28 stupnjeva te se ventovi pale i hlade do 25 stupnjeva, zatim kad se temperatura digne do 28 stupnjeva ponavlja se cijeli proces

sve informacije na PP

Cjena: 350kn

EDIT: uplatite mi samo na žiro racun novce i ja vam pošaljem busem, tako da ce vasi osobni podaci ostati zasticeni
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.322
8.383
258
The je napisao(la):
Prodajem komplet:

Sijalica 400w HPS + Balast + upaljac
Reflektor six fold + JOJO podizaci reflektora
2m Kabla do balasta i upaljaca + metar ipo debelog kabla do uticnice

Sve povezano, sijalica odradila 2 growa, sva oprema ko nova, sijalica nema tackice :)
Cena 45e
Samo Srbija

+
Prodajem staklenu cev dimenzije: duzina ~40cm , fi= ~99 , idealna za pravljenje cooltuba, deblje staklo, nije ono socijalno.
20e

Zainteresovan sam, al' ne mogu ti poslati poruku, nemam dovoljan broj postova. Pošalji mi na PM mail ili nešto da se dogovorimo.
 
05.10.2011
1
0
0
44
brucos71 je napisao(la):
Voljan sam prodati svoj grow box ako nekog zanima zanima:

Ja dajem:
-box big tower
-7 komada porculanskih grla
-8 komada cfl zarulja 6 po 23w i 2 po 18w
-Homemade reflektor
-sve oziceno i spremno za grow.
-Filter zraka od aktivnog ugljena
-paket aktivnog ugljena--jos mozes s njim dva puta u filteri mijenjat ugljen a to ti je doboljno za godinu dana.
-ventilacija(4venta) 1upuh, jedan za unutarnje pomeranje zraka a dva za izvlacenje koja su spojena na filter. sa adapterom---mogucnost -smanjivanja i povecavanja strujanja zraka
-digitalni vlagomijer i termometar za mogucnosti pamcenja vrijednosti max i min
-8 litara composane Antzukererde(NAJBOLJA)

sve za 500kn...HITNO
Vidim da je post podosta star,
ako je još na prodaju možemo se dogovoriti
 

The

Aktivan Član
30.10.2009
82
19
8
33
www.flow.co.rs
The je napisao(la):
Prodajem komplet:

Sijalica 400w HPS + Balast + upaljac
Reflektor six fold + JOJO podizaci reflektora
2m Kabla do balasta i upaljaca + metar ipo debelog kabla do uticnice

Sve povezano, sijalica odradila 2 growa, sva oprema ko nova, sijalica nema tackice :)
Cena 45e
Samo Srbija

Komplet prodat.
 
19.09.2010
2
0
0
33
zracna puska benjamin tral xl 5.5
nova, ispucano 20 metaka, optika nije upucana..
uz pusku dolaze remen i optika
placena 3600 kn pred 3 mjeseca
mjenjam za opremu po mogucnosti 2 kompleta od 1000 w
 

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
Ima li neko da prodaje Big tower, Jos bolje ako je opremljen... Naravno opremom za grow :D Neka se javi na private..
 

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
Narode Imal ko 75w hps sa starderom i progusnicom ali da su neka fina marka da nije fusherka.. na pm javite se
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
mali_1.3 je napisao(la):
Termostat za unutarnji uzgoj !!
Znaci imam termostat koji se spoji na ventove te njima regulira temperaturu u box-u
kako znate temperatura u boxu je vrlo važna i ovako cete izbjeci stalno pojacavanje i smanjivanje brzine ventilatora
ovaj termostat ima sondu koja se stavi unutar boxa i on je programiran da temperatura dođe do 28 stupnjeva te se ventovi pale i hlade do 25 stupnjeva, zatim kad se temperatura digne do 28 stupnjeva ponavlja se cijeli proces

sve informacije na PP

Cjena: 350kn

EDIT: uplatite mi samo na žiro racun novce i ja vam pošaljem busem, tako da ce vasi osobni podaci ostati zasticeni
ajde neko, cijena 300kn, nove neonke moram kupit...
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Potreban mi je jedan ventilator za ispuh zraka, neki bolji moze, a i nemora biti..uglavnom ako imate vent koji vam netreba posaljite PM i cemo se dogovorit..moze zamjena za zvucnike ili kesh, lova :D I da..hitnoooooo!!!
 
17.10.2011
5
0
0
44
Pozdrav Indijanac.
Imas li ti sto osobnog iskustva u Snailshop-u, koliko je sigurno otici osobno u tratinsku? ...koliko je to pametno?