Prodaja i potražnja opreme za uzgoj - pročitati prvi post!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.02.2010
37
4
0
39
MarcoPolo je napisao(la):
Neznam zasto al link nece da radi, nema veze odi na tu stranicu i stisni zarulje...pa kompleti...pa izaberi grolux 400w
da ne bi ispalo da izmisljam nek neko kontaktira mailom pa provjeri lumene...ja sam provjerio i dobio onaj odgovor sto je gore napisan...ne uvjeravam nikoga da ta zarulja ima toliko lumena nego prenosim odgovor koji sam dobio od vlasnika tog shopa, možda se lik stvarno zabunio


Ljudi, evo isprika svima. Na ovom linku Application lijepo se vidi da SHP 400W Grolux ima 56977lm ili 138lm/W.

Razlog zašto sam ja poslao mail MarcoPolo-u da lampa ima 128000lm je taj što u tiskanom izdanju kataloga tako i piše, no očito je greška u štampanju.
Tako da je moja nenamjerna greška.

Živjeli!
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
Nixa86 je napisao(la):
Kupujem growbox kupovni 80x80 ili 60x60 x 160 kupovni naravno ...Ili ako netko moze preko neta preko kreditnih kartica kupiti vrlo rado sam spreman platiti !! Hvala lijepo Nikola

Pogledaj našeg sponzora svemirca...imaš baner gore...alien..
 

stardust

Aktivan Član
28.02.2009
279
427
63
Prodajem grow komplete ,zarulj itd.....no ovaj puta mijenjam dio po dogovoru za uslugu promjene remena na skuteru posto nemam alat...puko mi je reman na krizanju kod nacionalne biblioteke pa ako se nekome ko ima lat i znanje da doci moze odabrati dio po izboru :)..pa cak i 150W MH komplet! sa novom zaruljom....manje prostore oko 1m kvadratni idealno...isprobano..takder se dobije nova zarulja ili bilo koja komponenta na popisu,,hps zarulja ili 400W prigusnica itd..ima post iznad..poz
 

gbyte

Aktivan Član
08.11.2011
74
17
8
33
pozz svima..trebao bih hps 150 komplet sa reflektorom, starterom i prigusnicom posto nemam pouzdanog elektricara da mi to slozi..
ako netko ima, ponude na pm...
hvala

đi
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Pozz momci :)

Uzo bi ja hps-icu od 150 a moze manje ako neko ima,posto nemam gdje da kupim,jebena provincija!! i isto tako i MH 150,ako je moguce da neko ima da se spoji na istu prigusnicu?! Ako ne nema veze..vrstu,sve ostalo javite mi na piem! :) zop! hr!
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
Nisam ja je napisao(la):
Pozz momci :)

Uzo bi ja hps-icu od 150 a moze manje ako neko ima,posto nemam gdje da kupim,jebena provincija!! i isto tako i MH 150,ako je moguce da neko ima da se spoji na istu prigusnicu?! Ako ne nema veze..vrstu,sve ostalo javite mi na piem! :) zop! hr!

kako nema...eno gore kod sponzora shop.emgd.hr...mislim da imaju i dostavu...provjeri
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
Pozdrav!!!!
Dakle prodajem grow box 250w hps, prodaja dolazi samo u obzir samo ljudima iz Hrvatske tj. okolice Zagreba i Zagreba zbog transporta (ako vi dođete od negdje dalje po njega, nije problem)...Sve što je u njemu je kompletno novo te ga prodajem zbog nemogućnosti uzgajanja zbog određenih ukućana, a i nemogućnosti držanja u kući, nemam ga kako zagrijavati tijekom 12h perioda mraka -.-...
Slike growboxa su na kraju posta, a evo popis sta sve growbox ima i samo napominjem da ja growbox prodajem samo u legalne svrhe, a vi s njim radite s njim sta vas volja, upozorio sam vas ;) P.S. nisam murjak xD...
-dimenzije: 85x45x110 (dšv)
-rasvjeta: nova prigušnica i propaljivač, grlo i najbitnije osram son-t od kakvih 28000 lumena, box ima i homemade reflektor, upotrebljen je termobužir unutar boxa sa čim manjim rizikom da nešto ne pođe po zlu...
-ventilacija: pasivno prozračivanje (rupe u podu, pogledajte na slikama), cijevni vent od 195 m3/h koji se nalazi u kartonskoj kutiji koja je puna staklene vune kako bi se smanjile vibracije i buka (jako učinkovito), ulaz i izlaz iz boxa se vrši pomoću aluminijske fleksibilne cijevi dužine jedno kakvih 2 metra koja je tvornički obložena staklenom vunom isto s ciljem smanjenja buke...
-jedan stolni ventilator koji puše po lampi (ima 2 brzine) i jako dobro miješa zrak u boxu
-folija: kompletno je oblozen mylar folijom
Ako vas zanimaju još neke tehničke specifikacije javite mi se na pm....
Uz ventilator i prigušnicu dajem račun, a i cijena neće biti velika s obzirom da mi to sve bezveze stoji doma umjesto da neko gušta s tim ;)....

ImageShack Album - 4 images
Cijena 1400kn, mislim da tolko definitivno vrijedi kada pogledate neke one prazne šatore bez ičega, a i puno truda, stresa, traženja po dućanima je uloženo u to....

Pozz :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
pa i da si pandur, sta bi mi mogo za ph metar???? hahaa


nego:


ogoljeno MIDI pc kuciste mjenjam za mali ormaric (drvo, sperploca) slicnih dimenzija.... jednostavno me muči ova lima i odustajem.... treba mi drvo, sperploca itd......


podrucje rijeke....
 
21.11.2011
2
1
0
41
Prodajem par HPS kompleta 400W, prigušnica Philips, propaljivač, keramičko grlo E40 i žarulje GIB Flower SpectreXTreme Output nikad korištene zapakirane. Mogućnost zamjene za bolji akvarij sa opremom. Komplete sam dobio u kompenzaciju ali su mi višak. Cijena za keš 55e (same žarulje imaju vrijednost 35e). Imam i prigušnice koje podržavaju 250/400W.