Prodaja i potražnja opreme za uzgoj - pročitati prvi post!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Prodajem 2x MH/HPS ETI prigušnica 600w (prigušnica, starter, kondenzator sve u 1) i 2x Sylvania Grolux 600w lampe (jedna radila 1 grow, druga 2, vidi se po njima da su skoro pa nove). Pa eto ako koga zanima neka se javi na PM, samo za ljude iz ZGa, ili za one koji su spremni doći u ZG.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
rekao sam to zelenom91 a sada cu i tebi a i ostalima koji ovde svrate, kod oglasa je pozeljno da stavis koja je drzava u pitanju, nije zgodno opremu slati preko granice
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Ukoliko se nekome isplati otići po stvari u susjedne zemlje(SLO,Srb) glede isplativosti pogotovo pogranićna mjesta ili možda ćak i slanje zašto ne(oprema za uzgoj bilja(mačuhice,ruže,lavanda i sl.:icon_lol:) nebi trebala biti nikakav problem dok je god po zakonskim propisima o uvozu/carini) npr. ako je u HR nešto 900kn a u Srb se može naćo poprilićno jeftinije, a nepodliježe carini mislim do 1000kn(osobni uvoz ili pošiljkom do 160kn dakle slanje poštom ili nekom službom barem po zakonu RH) tu ima dosta uštede.Vjerujem da kupnja iz RH za građene Srb nije isplativa jer je kod nas sve dosta skuplje ali obrnuto JE.Možda griješim ako netko zna toćno neka ispravi ili možda ima iskustva.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
druze, ako bih ti ja npr. slao hps 400w iz srbije u hrvatsku, nije problem da to stigne, sve je legalno to ne sporim, ali je postarina za takav paket po kalkulatoru postarine Posta Srbije - Korisni alati - Kalkulator postarine oko 30e min. pa sad ako se to nekom isplati uz cenu opreme, ja nemam nista protiv. u tom smislu sam rekao da nije zgodno (isplativo) a ne po pitanju carinskih propisa i sl.
 
15.03.2012
3
1
0
48
Nabavio sam komplet hps 250 Osram za 30 eura,sta mislite da li je to puno.Naravno sve je novo.U kompletu su sijalica,balast i upaljac.Na sajtu hidrop.komplet od 250 bi me izasao oko 80 eura.Ako je to ok cena mogu vam reci gde toga ima jos.Neke jace varijante nema,znaci samo 250.Srbija. Mozda neko ima neki jeftin cool tube za resit,a da je iz sr?
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
To je Ok i poštena cijena....tu se negdje krecu cijene HPS 250w u ducanima sa elektro opremom više manje.....nedajte da vas pljačkaju u grow shopovima
 
09.12.2008
21
5
0
39
prodajem opremu za growanje paradajza:icon_lol:


1x prigusnica gib (sa starterom) 400w
1x HPS 400w sylvania grolux
----------------------------------------

1x prigusnica elt 400w
1x HPS 400w sylvania grolux
----------------------------------------

cijevni ventilator proizvodjac soler&palau
350 m3/h
2500 rpm
75w
0,31 A
46 dB
motors are IP44, class B, with ball bearings and safety thermal overload protection, and speed controllable.(ovo sam nasao na netu ako nekom sta znaci).


obe hps su odradile dva growa(nemaju tackica po sebi:vb_kez:), a ventilator je star godinu dana ali je radio oko 4 meseca (nije koristen za growanje nego druga svrha je bila u pitanju). slike sve opreme saljem na zahtev, i sve drugo na pm.

a sto se tice cene stvarno nisam pametan, ako neko zeli da kaze ili predlozi neku razumnu cenu da budemo zadovoljni i kupac i ja:icon_lol:

moze slanje postom ili osobno preuzimanje iz hrv sam preciznije slavonija.