Prodaja i potražnja opreme za uzgoj - pročitati prvi post!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
mozda bih prodavao 400w reflektor komplet sijalica je mh moze biti i ct i ne.sve povezano samo utaknes u struju

cene 50e jel nekog zanima
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
Mijenjam za komplet hps 400w

2x125w envirolite(plava i crvena), 4x24philips(2 plave, 2 crvene)
2x35w fluo cijevi plave

u obzir dolazi i kupovina hps-a 400w

Kvarner i okolica
 
05.10.2011
13
0
0
69
prodajem


reflektor + easy roller
(kao nov :D al' nije)
Pogledajte prilog 1457

adjustable-yoyo-easy-roller-grow-light-reflector-hanger_320429151359.jpg


philips prigusnica bsn400
(novo)
Pogledajte prilog 1458

philips upaljac
(novo)
Pogledajte prilog 1459

philips master agro 400w hps
(koriscenja mesec i po)
Pogledajte prilog 1460

hesi 1l - Bloom,TNT, Phosphoprus+
(ne korisceno)
super vit 20ml
(presuo od druga, iz 50ml bocice)
+ hesi super vit pipeta i hesi merica
Pogledajte prilog 1461
ph merac sibico s22
(koriscen mesec dana)
kalibriran automatski
Pogledajte prilog 1462
Srbija




p.s. slike su to samo da bi vizuelno docarale kako to sve izgleda bez koriscenja gugla:) - neke slike se ne poklapaju 100% sa mojom opremom, ali to je otprilike to .pise vam sve :) ponude i pitanja saljite na PM.
 

cane corso winer

Aktivan Član
02.01.2012
112
110
0
50
Pozdrav!
Usled privatnih razloga prinudjen sam da prodam svoje 2 nekoriscene LED lampe od 120w kao i jednu UFO led lampu od 90w.Lampe imaju 12 meseci garancije!Na moju veliku zalost moram da ih prodam i tako propustim novo iskustvo.
Ovo su lampe najnovije generacije 7 BAND koje u sebi sadrze 7 razlicitih spektara osvetljenja:
crveni
plavi
orange
violet
belo
IR
Sve dalje informacije i pitanja mozete postaviti ovde na forumu ili na PM.
slikelampa029.jpg 120w 7 band new generation LED
slikelampa031.jpg 90w UFO new genaration LED
 
23.04.2012
4
0
0
51
Pozdrav ekipo!
Newborn sam u ovome. :icon_redface: Molim vas, meni bi trebala komplet oprema pa nek mi se netko, tko ima a prodaje, javi na pm- u Zagrebu sam. Ukrug 200 km dolazim sama po to a sve dalje ću probati izorganizirati preko frendovih frendova od frendova i td. Ima ljudi koji svakodnevno putuju i u Bosnu i u Srbiju i u Sloveniju....Makedonija je mislim ipak malo predaleko. :D
Htjela bih za tatu napraviti ulje, još jučer, znači hitno mi je, pa molim ozbiljne ponude i s opremom koja vrijedi jer NIŠTA ne znam. I s lovom sam nakon silnih suportivnih lijekova već mjesecima kratka, pa ako može nešto što nije baš vrhunska klasa jer nemam love za to.
Forum je veeelik i sva sam se već pogubila u njemu. Zato sori ako pitam negdje nešto što već postoji - to znači samo da nisam našla.
Poz od mene :thankyou:
 
23.04.2012
4
0
0
51
PowerS....počela sam od sredine jel da? :balls:
Meni je i kupnja bicikla proces koji traje mjesecima ali sam iz nekog razloga mislila da je ovo jednostavno!

Ovako - još nisam odlučila da li ću vani ili unutra. Da bih to odlučila moram znati sve relevantne info. A od sredine teško ...:)))
Želim napraviti ulje od pola kile cvjetova (ne znam kako to zovete u slengu) i to mi je točka od koje proizlazi sve ostalo, odn. kako ti kažeš grow box pa onda i sve ostalo.
Znači, ako se odlučim za unutarnju sadnju biljčica treba mi SVE što treba da bih uzgojila pola kile cvjetova. Što točno trebam, pojma nemam i malo se sramim jer vas maltretiram s pitanjima ali zaista (ne želim pucati na socijalu i patetiku) nemam vremena sve čitati da nađem ono što mi treba jer sam solo s klinkama, radim i većinu slobodnog vremena provodim kod svojih roditelja jer im treba pomoć.
Ujutro ću vjerojatno i zaspati na posao....:)))
Razgovarala sam s Mrkvicom i dala mi je već neke savjete ali taman kad pomislim da sam jedna problem skinula s vrata, naiđem na drugi. Npr. koja vrsta se sadi u svibnju/maju a da ima visok postotak THC-a? Hebiga! Ili sam samo ja tak' smotana???

Odoh sada...i molim admine ako spamam ili sam se previše odmakla od teme neka mi za početak progledaju kroz prstiće dok se ne ufuram.
I btw, divim vam se ljudi - meni sve to izgleda tako komplicirao. Stupidna plavuša! XD
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
Andrea samo opušteno,ovdje je hrpa dobrih i iskusnih ljudi koji su voljni pomoci,sad ti je to hrpa info u kratkom vremenu pa se cini komplicirano a u stvari nije....

odluci prvo unutra ili vanka i prati po temema glavnim osnove,ostalo pitaj

vidi za što ti tocno treba pa odluci i konzultiraj se za vrstu

ako je indoor kreni na osnove oko grow boxa

vrlo brzo ceš svladati osnovno samo hrabro
 
20.03.2012
30
1
0
31
Kupujem Hps 70 komplet spojen da ga mogu samo ustekat! po mogucnosti Zagreb, okolica nije iskljucena. Molim vas ponude na pm ako itko ima. Hvala!
 
06.04.2012
19
1
0
37
Kupujem box dimenzija 100x100x200 + HPS 400w sa svime sto ide uz njega :) ako ima netko da prodaje nek mi se javi u pm hvala u naprijed :)