Prodaja i potražnja opreme za uzgoj - pročitati prvi post!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Primam narudzbe za 4u1 testere digitalne. Mjeri pH zemlje, vlagu, NPK omjer i toplinu. Jednostavna primjena, samo se stavi na sajt u dubinu predodredjenu velicinom senzora, i ocitava vrijednosti zemlje na vasem sajtu, kao i u indoor-u. cijena 170kn plus postarina. (saljem i van HRV )
Takodjer primam narudzbe za mini mikroskope snage 160-200x povecanje, bijele ili crne, po cijeni od 80kn plus postarina.

sve sto vam treba za out/indoor opreme za ispitavanje kvalitete vode, zemlje, ima, te pitajte sto vas zanima. inbox za danje informacije. Peace.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: anderso silva

Ivana_zg

Aktivan Član
18.08.2012
96
138
0
44
***
Iako sam se pravila pametna i mislila da mi neće trebati, s vremenom se ipak ispostavilo da u (što) skorije vrijeme moram nabaviti Cool tube.

Koristim HPS 250W (ne znam ima li snaga rasvhete veze sa ct-om, no eto navodim za svaki slučaj)

Ne smeta uopće ako je CT već korišten ili čak ako netko ima kvalitetnu DIY izvedbu (a vjerujem da ima jer sam ovdje vidjela dosta spretnih i snalažljivih članova).


btw, ako netko nije skužio iz nicka, u Zagrebu sam :icon_biggrin:

Eto, javite mi se i pomozite...
Hvala unaprijed!
 
12.10.2012
4
1
0
43
2 x balast za 250w HPS (liveni)
4 x 250w sijalice
2 x CFL 65W - 6400 K
2 x tajmer
1 reflektor
5 x E40 grlo
1 x pumpa za vodu (potapajuca)
svi kablovi,nekoliko kulera, crevo i 4 dripera

Prioritet imaju ljudi koju su zainteresovani da kupe sve odjednom.
Cena po dogovoru.
Mogu da posaljem na kucnu adresu, ali je veoma tesko pa ce vas postarina izaci mnogo.

Sve informacije putem privatnih poruka.

Teritorija Beograda
 
13.06.2012
8
1
0
36
Prodajem komplet opremu za uzgoj , 1 grow odradjen ali sa CFL sijalicama , HPS je radio samo cvetanje od kada sam ga nabavio nekih 4 nedelje
Komplet HPS/MH balast + prigusnica+ starter + sijalica 250w hps + reflektor , spojeno samo ukljuchiti u struju
imam i ventilatore i tajmer i CFL sijalice za koje se mozemo dogovoriti
cena za komplet sve 5000din , samo sam balast platio 4000 pa mislim da je korektno
Saljem br na pm ili preko pm svejedno
teritorija NS , problematichno je za slanje jer je u pitanju gomila teske opreme, najbolje neko iz okoline NS da se javi
Razlog prodaje je klasichan , imam dobre saksije al nemam uslove za gajenje , hedovine zelene , uzmite pelene kad skinete tange malene
i te forice sharene , 43izle papirne niklovane ratkapne i te debele batake....
POZ

NS je novi sad , srbija :)
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
na prodaju ormar s cooltube-om, 400 hps, pali deri, filter od klime, vrata na magnete s spužvicom za brtvu, odrađen jedan grow
ponude na pm, zagreb
 
18.06.2010
2
0
0
47
Ivana_zg je napisao(la):
***
Iako sam se pravila pametna i mislila da mi neće trebati, s vremenom se ipak ispostavilo da u (što) skorije vrijeme moram nabaviti Cool tube.

Koristim HPS 250W (ne znam ima li snaga rasvhete veze sa ct-om, no eto navodim za svaki slučaj)

Ne smeta uopće ako je CT već korišten ili čak ako netko ima kvalitetnu DIY izvedbu (a vjerujem da ima jer sam ovdje vidjela dosta spretnih i snalažljivih članova).


btw, ako netko nije skužio iz nicka, u Zagrebu sam :icon_biggrin:

Eto, javite mi se i pomozite...
Hvala unaprijed!
Ako se već nisi snašla-imaš cool tube u growshopu u Tratinskoj 30 i košta ti 299kn
 
27.02.2011
15
5
3
40
prodajem hps 250 w samo starter i prigusnica 150 kn, hps 250 w komplet starter prigusnica grlo zarulja 200 kn i hps 400w komplet radlio je svega jedan dan 400kn
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
menjam raznu muzicku opremu za opremu za gajenje
nudim behringer bcd 3000 audio interfejs/kontroler sa 'traktor LE' i pratecim kablovima,u aluminijumskom koferu,godinu dana star,besprekoran(nov je oko 200e) za neki svetlosni sistem-400w,600w...javite se u pp za dogovor,Srbija
isto tako mikrofoni razni,shure,senheiser,samson,i jos svasta nesto.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
prodajem_opremu je napisao(la):
ja prodajem ovo bas jeftino. trebaju mi pare

pa stavi onda okvirnu cenu da ljudi znaju, pa ako ti se neko javi na pp dogovarajte, kako neko moze da zna sta ti znaci jeftino za tu kolicinu opreme, a mozes alternativno staviti i cene za odvojene komponente, mozda nekom ne treba sve to, jbg, sta da ti kazem, svima trebaju pare, obnovi oglas ali sa cenama a ja cu izbrisati ovaj post i onaj tvoj prvi
 
20.08.2011
20
3
0
37
znaci ovako prodajem:

- 2 stedne zarulje 45w 6400 K(vege)
-
2 stedne zarulje 25w 6400 K(vege)
- 1 HPS SYLVANIA 100 w zarulju , starter i prigusnicu za set. (cvat)
- 1 Timer
- 2 veca ventilatora i 3 manja(Idealno za napajanje od racunala)
- 5 grla standardinh za gore navedene lampe
- 3 utikaca i razne duljine duzine i debljine kablova sa spojkom na grlo gore navedenog seta

cijena je 700 kn moguca zamjena za svasta ponude u inbox




sve spremno za ugradnju u kutiju :) odraden jedan grow autofloweringa
moguca dostava na podrucju Zagrbacke zupanije i eventualna pomoc pri instalaciji i spajanju svega navedenog ako treba !!?!?!?!

PM javite seee