Prodaja i potražnja opreme za uzgoj - pročitati prvi post!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mountain king

Aktivan Član
26.03.2018
71
258
53
38
Sve stvari kupio u radnji prvi vlasnik,
Cene sam stavio informativno da se vidi kako sam dosao do konacne cifre, prodaja samo u kompletu za 120e
Balast 400w hps mh 25e, onaj sto ima sve u sebi starter upaljac sve, radio 4growa godinu dana otprilike
hps 400w sijalice 15e obe, sylvania groxpres radila 2meseca, philips son t godinu dana i manje
Cool tube 20e, sa krilcima 120x500, uz njega fi crevo 2kom po 1.5m i dve metalne vezice
Turbina crna iz hidroponike skuplji model sa jacim protokom, sa potenciometrom 60e
Kablovi za povezivanje svega su tu,
Dao bih uz ovo i hesi phosfor i teglu melase, malo korisceni skoro puni, ako nekom zatreba i kineski carbon filter iz hidroponike 100x400 dobrim delom zapusen ali moze da posluzi za susenje
Beograd



Pogledajte prilog 231470Pogledajte prilog 231471Pogledajte prilog 231472Pogledajte prilog 231473Pogledajte prilog 231474

Balast 400w dve hps sijalice sylvania i philips, cool tube - 50e

Dospel 425mh3 sa potenciometrom 50e
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc

Tantor

Aktivan Član
05.12.2013
181
156
43
Prodajem hps 250w reflektor sa grlom i zaruljom (koristeno 2growa) . .prigusnicom i kablom..sve spojeno ...zarulja je sylvania a reklektor almeco sa okvirom ugradjenim jer sam stavljao staklo.. hrvatska. Slavonija..cijena 40€ moja postarina..
 

LupusHerbivor

Banned
Banovan
25.05.2018
234
824
93
Prodajem:
2x 400w prigusnice (starter/upaljac ugraden tvornicki u njima)
2x Osram 400w zarulje (3 growa, keve mi nevenke)
Dvostruki CoolVent reflektor homemade izrade (za obje zarulje odjednom)
3 profesionalna reflektora za industrijske hale, uz njih poklanjam i 2x 250W i 1x400W prigusnice za zivine zarulje (dobre jedino za prodat u bakar) plus 3 upaljaca/startera (standardni, pasu uz sve stare HPS prigusnice).
Vise desetaka profesionalnih MH i LED zarulja, nikad koristenih, spajaju se na 125w i 150w prigusnice (zarulje su idealne za mikro growove jer su velike kao tipicne kucne zarulje a daju 125 a neke 150 MH W).
Uz to poklanjam svu outdoor opremu za gerila grow, lopate, stihace, krapmove, kosa te razne sitnice.

Razlog prodaje je preseljene iz lijepe nase u bolje krajeve.
Ponuda vrijedi sljedecih tjedan, dva, ko da najvise uzima sve i uzivajte i sadite!

Vise info na PM al nema razloga da se smaramo, sva oprema je komplet ispravna, ne prodaje sve pojedinacno, dakle prodajem sve u KOMPLETu.

Lokacija ZG, moguca i dostava po dogovoru.

Uz to ubacujem i nekoliko starih PC kucista ako nekome treba (sa svim komponentama u njima, dakle ima i ventova koji rade). Imam i jos nekih raznoraznih gnojiva koje takoder dajem, dakle total sellout, dam samo da prodam!!

edit
NAPOMENA!
- cijena u oglasima je obavezna, svi oglasi bez cijene če biti obrisani a autori upozoreni, cijena poželjna u € zbog lakšeg razumijevanja

Edit Lupus:
Isprike! Minimalna cijena 500kn/70€ pa nadalje! ZA SVE.
Moze i zamjena za 4G 5 incni smartphone.
 
Poslednja izmena:
31.12.2017
51
34
18
40
Prodajem:
2x 400w prigusnice (starter/upaljac ugraden tvornicki u njima)
2x Osram 400w zarulje (3 growa, keve mi nevenke)
Dvostruki CoolVent reflektor homemade izrade (za obje zarulje odjednom)
3 profesionalna reflektora za industrijske hale, uz njih poklanjam i 2x 250W i 1x400W prigusnice za zivine zarulje (dobre jedino za prodat u bakar) plus 3 upaljaca/startera (standardni, pasu uz sve stare HPS prigusnice).
Vise desetaka profesionalnih MH i LED zarulja, nikad koristenih, spajaju se na 125w i 150w prigusnice (zarulje su idealne za mikro growove jer su velike kao tipicne kucne zarulje a daju 125 a neke 150 MH W).
Uz to poklanjam svu outdoor opremu za gerila grow, lopate, stihace, krapmove, kosa te razne sitnice.

Razlog prodaje je preseljene iz lijepe nase u bolje krajeve.
Ponuda vrijedi sljedecih tjedan, dva, ko da najvise uzima sve i uzivajte i sadite!

Vise info na PM al nema razloga da se smaramo, sva oprema je komplet ispravna, ne prodaje sve pojedinacno, dakle prodajem sve u KOMPLETu.

Lokacija ZG, moguca i dostava po dogovoru.

Uz to ubacujem i nekoliko starih PC kucista ako nekome treba (sa svim komponentama u njima, dakle ima i ventova koji rade). Imam i jos nekih raznoraznih gnojiva koje takoder dajem, dakle total sellout, dam samo da prodam!!

edit


Edit Lupus:
Isprike! Minimalna cijena 500kn/70€ pa nadalje! ZA SVE.
Moze i zamjena za 4G 5 incni smartphone.

Posalji koju sliku u pm
 
16.10.2018
139
88
28
BIH, KUPUJEM:

-prigusnicu (balast) od 250 pa do 400w za HPS/MHS sijalice/zarulje
-sijalice, zarulje, 150-250-400w (ponudite sta imate) HPS/MHS
-ventilator za izduv
-ostala manja oprema/ph metar/termometar/vlagometar.

Ukratko, kupujem sve osim boxa koji je dimenzija 45x90x150.
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
kupio bih box za 200-300 W, ali ne šator nego baš box (npr drveni) ili neki element koji se lako može prepraviti,
treba mi za rasadu preko zime - uz fluorescentne lampe tako da ne mora biti velike visine,
ako netko ima nešto slično nek se javi u pm (zg i okolina)
 
18.04.2018
13
13
3
35
Prodajem

600w HPS Sylvania SHP-TS Grolux i odgovarajuću PRO gear prigušnicu s cooltube fi 150 za 700 kn,
i
isti komplet samo 400w s cooltube fi 125 za 500 kn.

600w radio 97 dana, a 400w 60 dana, praktički ko novo.

Zainteresirani u inbox, Zagreb.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar and rumeni