LED Prolecna oaza - ICE/NL, e27 LED, Coco

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sone1

Coco Loco
Poznanik Foruma
14.12.2019
1.292
6.782
258
Thnx @jolly & @0Marac0 :) :mario::
Nisam, jes malo frka bila oko vakumirke, al spopale me obaveze i gosti dok se susilo i kjuralo, pa nisam stigao, ali zelja i dalje stoji ;) :)
Al ovaj trim je zlata vredan :) napravio sam kolace, 22g trima (al samo onog dobrog) i 5-6g budsa, na 200g putera, 15min na 120c decarb, 45-50min kuvao ispod kljucanja i 18min na 170c pekao brownije i ispali su bombon, ginnipygovi su prijavili paranoju, al iz ugla posmatraca nije bila paranoja, nego pogub :D jer nisu znali u datom momentu gde je levo, a ne nesto vise :D po meni to je vise brainmelt nego paranoja :)
A ja dovatim tacnu pa ocistim njihovu dozu x4 i bude mi taman, sve dok neko ne srola, onda me jedan dim zamalterise :D

ICE - Indica Cristal Extreme (Skunk 1 x Afghani x Northern Light x Shiva)
Nisam fan Earthy nota, ali ljudi ja nemam reci, ono zaljubio se ko malo dete :D nesto sto sam mislio da je odbojno ili nije po mojoj meri me sada fascinira :D svaki put kad zapalim odma me ispunjava taj miris dima koju napuni prostoriju, valda on zapocine taj euforija hype pod koji upadnemo, pa onda ga high isprati i tako vas poljulja. Svaki put se pitam sta je bolje ukus, miris ili rad? :) a rad, rad ne da mira :D nije za spavanje nikako, jer tek onda se probudi neki mali djavo i dobacuje ti svakakve ideje na pamet i tesko da moze da bude dosadno :D
Pre bi reko opasna Sativa nego extremna Indica :) mozda osobe sa manjom tolerancijom mogu da prijave jaci body stond

20220618_213852.jpg
PS Mrvilica svaki put ima problem i posle duzeg kjuranja :)
 
Poslednja izmena:

sone1

Coco Loco
Poznanik Foruma
14.12.2019
1.292
6.782
258
Za ICE samo mogu reci da ce kod mene opet to je sigurno, sad dal pre ili kasnije :) Odlican body high iz kojeg se moze pokrenuti bilo kada, nema one tezine da mi je mrsko i tesko. Head high fokusira dosta, mogu da se unesem u posao i odradim nesto laganini, :) dok opet mogu na kraju dana posteno da zabodem :D Znaci deluje opustajuce i umirujuce, a opet nekako digne energiju i ume dosta da hajpuje i boostuje raspolozenje i osecanja. A ako nekom bas smeta, mana moze biti kolicina dima i jacina mirisa kada se zapali, meni je :drull: :D :) Ako ko voli skunk nece pogresiti, kada birate banke gledajte da je Shiva na listi, jer kod nekih nije ;)

Mogo bi u zavrsene :)