Prvi dokumentirani uzgoj by LAUBA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
@Herb Gardener hvala,sam da tak bude do kraja!:thumb:
Da zapišem da je odrađena 2. faza lolyja.BD je počeo cvijetat,dok je CMOG pokazala pistile sad još čekam da uđe u cvat!Budem ih i zalio sad,a i imam pitanjce dal bi bilo ok dodat top max uz guano bloom pošto su oboje organska gnojiva?o_O
Slikice kak to sad izgleda,sad kad pridišu:let:
DSCI0738.JPG DSCI0739.JPG DSCI0740.JPG DSCI0741.JPG DSCI0742.JPG DSCI0743.JPG

Edit: @Zelenko63 Nije baš brutal kao tvoj al će valjda ispunit svrhu!:makaze:
 
Poslednja izmena:

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Dobra večer vutrašice i vutraši,cijenjen :vutra: forume!

DAN 54. od toga 9.DAN cvijetanja
Bioze napreduju punom parom::volimj::.Strechanje se nastevlja munjevitom brzinom te mi se čini da bi ubrzo moglo stat:watch:.Zaljevam ih svakih 4 dana,s tim da je BD zadnji put zaliven sa čistom vodom da se odmori od gnojiva na što je ona rekla "No way":banana123:.Malo je bljedunjava tako da će sutra dobit 2ml growa,1ml blooma i probat ću dodat na guano i 1ml top max-a pa bumo vidjeli dal joj ogovara ta kombinacija:eek:.Prije čiste vode je zalivena sa 1ml growa i 1ml blooma.Cmog je zaliven 2 puta sa 1ml growa i 1ml blooma i super mu odgovara tako da njemu nastavljam sa istom dozom dok ne pokaže da mu treba više:D!Danas gledam loly od @Zelenko63 pa se premišljam dal napravit još jednu fazu:confused:!Kaj vi velite?::ludak::
Evo i nešto slikica:::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::
CMOG
DSCI0775.JPG DSCI0774.JPG DSCI0773.JPG

BD
DSCI0771.JPG DSCI0770.JPG DSCI0769.JPG DSCI0767.JPG DSCI0766.JPG

Ovak to sve zajedno izgleda:sun2:
DSCI0765.JPG
DSCI0777.JPG


Ako imate kaj glupo ili pametno za reć samo recite,ne sudim!smiley9934:))
Do idućeg upp ostanita zdravi i naduvani ko dimljeni lososi!::lulamira::::grupnjak::::kauboj::::vapor::::roor:::razvaljen:::rasta::vozdra::smoke::joint2::joint::cool23:


Edit:Zaljevam ih svaka 3 dana!;)
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Ja dobio lajk za vođenje, o hvala kolega:thumb::D!Kad sam se tek registriro na forum tad sam mislio ak ću ga ikad otvarat da točno pišem razmak između noda,koliko listova ima (točno),koliko je dugačka peteljka,pistila,jaje... :crazyd:a ovo mi sad zgleda nekak aljkavo:smoke: s tim da bi non stop nekaj piskaro pošto pola toga zaboravim napomenut tak da se neki postovi pišu satima:lol::crazyd: a jbg da smo na nekom drugom forumu bi bilo čudno::umirem::::ludak::
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
DAN 63. i 18.DAN cvijetanja!:gled::kafa:

Dobro jutro draga vutro!:respect::vutra::rolleyes:
Biljozice napreduju po planu i programu:thumb:.Stale su sa strečanjem,al je sad CMOG prerasto BD pa sam mu morao spigat 2 vrha kaj su bila u sredini:bocni::.CMOG je bio zaliven sa 3,5L u kaj sam zmixo 2ml growa,2ml blooma i 1ml top maxa po litri i tako svaki 3. dan:banana123:!Počeo se šečerit i po fan listovima što me začudilo jer mi se to inače znalo dešavat sredinom i pred kraj cvijetanja!Ugl sad je favorit!BD je bio zaliven sa 4L u kaj sam zmixo 3ml growa:banana123:,2ml blooma i 1ml top maxa isto svaki 3.dan i idući put če dobit 5ml growa,3ml blooma i 1 top maxa po litri pa bumo vidjeli dal bu vratio onu finu zelenu boju koju je imao::volimj::.Ovaj put sam mu naštimo ph na 6.7.Iskreno CMOG mi lijepše zgleda:sesir:,al BD se puno bolje puni al je on i procvijeto 5 dana prije al im računam dane po CMOG-iju:D!Ugl ja za sada prezadovoljan,a i nadam se da bum i osto:mario::!Evo nešto slikica da vidite kak to zgledi!::ludak::::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::

DSCI0707.JPG

DSCI0708.JPG DSCI0709.JPG DSCI0710.JPG DSCI0711.JPG Napredak je očit samo da tak nastave!:)

Do idučeg javljanja ostanite zdravi i veseli i naravno naduvani i nadoknadite moju apstinenciju!:respect::vutra::wave:

Edit:Obje su favoriti!:ajnstajn: