Prvi Grow !!! Par pitanja...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.10.2012
1
0
0
34
Prvo pozdrav za sve !!!
Kao sto pise u naslovu pocetnik sam u ovome al mi do sad ide dobro...
Moje male su u boxu 1x1x2m sa ventilatorom i filterom i sjelicom od 400W. Sve sam to slozio i radi kako treba. Sad samo par pitanja...

Prvo kolko od prilike treba da bude rastojanje od svetla do vrha biljki...? (A da zaboravio da kazem da su mi male vec u fazi vegetacije i da imaju oko 15ak cm... Znaci vec imaju 3 il 4 reda listica... Tako da nisu bas male...)

Drugo, imam jedan mali ventilatorcic posto kolko sam ja upoznat sa time treba da puse u biljke da bi se one malo onako pokretale... E sad... Jer treba da puse u njih non stop il samo dok je sjelica upaljena?

I samo jos jedno pitanje... :) Zasadio sam ih u saksijama od 7 litra. E sad ja ih zalivam svaka dva dana sa po 500ml, znaci pola litra po saksiji. Jer to dovoljno il treba vise...?

Unapred se zahvaljujem svim ko odvoji malko vremena da me posavetuje !!!

Pozdrav za sve growere!!!!!
 
12.03.2012
35
32
0
39
pa brate čitaj forum sve ti je na pladnju samo čitaj ima da se utopiš od informacija...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
za prvo pitanje, stavi ruku u visini vrhova biljki i proveri da li te przi ili ne, sto blize to bolje ali ne sme preblizu da ne "topira" vrhove ;) zavisi od ventilacije, probaj na nekih 30aK cm
drugo, vent moze da radi stalno ali je pozeljno bar dok lampe rade
trece, zalivaj kada vidis da je zemlja suva, nemoj preterivati sa vodom, pusti da se zemlja osusi pa onda zali
cetvrto, tema leti u groblje jer sve ovo vec pise na forumu
sretno dalje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.