Prvi Legalni - 2024

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.10.2015
5
23
3
44
Pozdrav svima,

Kanabis je u Njemackoj od 01.04.2024 legalan,dozvoljen je uzgoj do 3 stabljike po osobi,posjedovanje 50g u mjestu boravista kao i 25g posjedovanja na javnim mjestima,
Uzgoj kanabisa je dozvoljen samo ako je -zasticen od pogleda,zasticen od krade,i nakon berbe sve vise od 50g mora biti unisteno,naravno,sve u vezi kanabisa mora se odvijati daleko od vrtica,bilo kakvih ustanova za mlade i skole.

Prije 10 godina,napustio sam moju prekrasnu Slavoniju i otisao u Njemacku na rad.Jako sam sretan da je konacno uspjelo,moram reci da nema nikakve razlike,ulice se ne osjete na travu,ljudi se drze pravila i jos uvijek je to osjetljiva tema koja se ne prica svugdje.

Moram napomenuti da imam 28 godina,zivim u okolici Stuttgarta,zdrav sam i moja konzumacija je potpuno rekreativna,takoder,ponosan sam jer je to oduvijek ostalo na hobby razini,nikada nisam imao nekakvih problema sa zakonom iako imam iza sebe dosta uzgoja i konzumacije,zaposlen sam,ozenjen sam,i svaki dan djelim puno ljubavi i smijeha ljudima oko sebe.

Pokusat cu dati svoj doprinos legalizaciji kanabisa drzavama na podrucju Balkana,

E sad....

Lokacija: Balkon,osuncan je od jutra do mraka,osiguran od pogleda (visina oko 80m)

Potovi: 29 litara pise na njima,ja sam ubacio oko 35 litara zemlje,

Zemlja: Floraself (marka od Hornbach radnje) klasicna zemlja za cvijece,unutra sam dodao dosta stiropora,dobro izmijesao i lagano dlanovima pritisnuo da malo sjedne,

Gnojivo- Hesi,svi proizvodi za zemlju koje imaju,

Sjeme: 2xGelato Feminised -Zamnesia Seeds,1x Gelato Automatic - Fast Buds Seeds,te 3 sjemenke sam dobio gratis,preko Zamnesie sam narucio neke druge sjemenke za indoor koji cu raditi na jesen tek.

Sjemenke sam stavio na klijanje 02.05.,navlazio sam toaletni papir i sjemenke ubacio unutra,
Dan kasnije vec sve 3 su iznikle van,
04.05. sam posadio direktno u velike potove,

Kanabisu ce drustvo praviti 2 paradajza,2 krastavca (kornisoni),1 Jalapeno,1 Jagoda,1 crvena paprika,2 Mente,1 Ruzmarin,

Moram jos to sve malo posloziti i rasporediti ali to sad sve izgleda ovako - 20240505_142043.jpg