Prvi Outdoor grow 2012

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zeleni91

Aktivan Član
02.02.2012
90
10
8
32
Jesi citao na forumu outdoor uzganje? Ako jesi da nisi mnogo priblizio biljoze narast ce to posle mnogo. Sto se tice rupica na listovima napravi smesu od kopriva neka odstoji 20-ak sati ne vise i poprskaj sa svih strana,znaci 150-200g susebe koprive u 10L vode odstoji i prskaj!
 

zeleni91

Aktivan Član
02.02.2012
90
10
8
32
zeleni91 je napisao(la):
Jesi citao na forumu outdoor uzganje? Ako jesi da nisi mnogo priblizio biljoze narast ce to posle mnogo. Sto se tice rupica na listovima napravi smesu od kopriva neka odstoji 20-ak sati ne vise i poprskaj sa svih strana,znaci 150-200g osusenih kopriva u 10L vode odstoji procedi i prskaj sa svih strana biljke..
 

Canna

Aktivan Član
11.06.2012
90
11
0
43
Sadim-travu je napisao(la):
Da li neko ima iskustva sa Neo Pitroidom posto nisam siguran skroz za hemiju ... Treba to posle pusiti :D

NEOPITROID prašivo je praškasti insekticid širokog spektra djelovanja, za brzu ručnu upotrebu.
Uspješno suzbija mrave, žohare, uši, buhe, grinje, krpelje, stjenice, skladišne štetnike i sl.

Produljenog i dobrog početnog djelovanja. Ugodna mirisa. Djelatna tvar permetrin u toj formulaciji je u omjeru 25 % cis-izomera i 75 % trans-izomera. Visok postotak trans-izomera ublažuje otrovno djelovanje preparata na ljude i na životinje zbog čega je pogodan za opću upotrebu.
Koristi se za suzbijanje gamadi i nametnika u javnoj higijeni, veterini, kućanstvima, spremištima, nastambama.
Uspješno suzbija ušljivost glave i tijela, isto tako i štetnike uskladištenih poljoprivrednih proizvoda.
Upotrebljava se za ručno zaprašivanje iz prašilice. Naprašena mjesta ne treba odmah čistiti, jer preparat ima produljeno djelovanje. Mravi i žohari koji dođu u dodir s prašivom odnose ga u svoja skloništa, te dolazi do otrovanja čitavog legla.
NEOPITROID prašivo je postojan na svjetlu, ima brzo početno i produljeno djelovanje.


Nemaš problema sa korištenjem neo pitroida,doslovno su ljude sa tim prašili u jna dok je bila stara vojska,bitno je da ne udižeš i ne jedeš jel nadražuje sluznicu a i nakon 2 kiše je totalno ispran tako da nemaš sekiracije,nečeš svejedno pušit lišće nego cvijet,naravno da nečeš prašit nakon što biljka uđe u cvjetanje!
Nadam se da razumiješ
Sretno
 
30.05.2012
18
0
1
32
Ipak sam se odlucio za Bio pesticid..Nabrao sam koprive, pustio da oksidiraju ceo dan, procedio i dobro poprskao sve biljke. Ostatkom sam zalio biljke tako da je ispalo 2 u 1...
Sutra bi trebalo da uzmem Plantellu list i da pocnem da gnojim, nema vise cekanja..
Biljke su u 32 danu vegetativne faze i nenormalno napreduju...

Evo i slika odmah posle prskanja

http://img85.imageshack.us/img85/9571/sadsdad003.jpg
http://img534.imageshack.us/img534/9566/sadsdad002.jpg
http://img37.imageshack.us/img37/7329/sadsdad001.jpg
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
koprivama nije dosta da odstoje 1 dan u vodi, treba barem tjedan dana, tj. kada otopina smrdi kao da se netko iskenjao unutra, onda znaš da je spremna :)

je** ga, smrdi odvratno ali tek onda je to prava stvar, i kao gnojivo i kao pesticid...
 

Canna

Aktivan Član
11.06.2012
90
11
0
43
jel nebi bilo lakše da si samo posipao pitroid umjesto da si se mučio s nečim šta na kraju neče ni djelovati,za tjedan dana če ti bit isto ko i prije nego si šprico!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
ja inače prskam krumpir protiv zlatica sa koprivom, to stoji na suncu po 2 tjedna i dako se usmrdi da ne možeš blizu...

uglavnom, kad poprskam krumpir time, ne samo da zlatice sve uginu nego i krumpir poludi, toliko naraste da je u tjedan dana razlika ogromna...
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Kad se kopriva koristi kao pesticid treba ostati u vodi ne više od 24 sata, a kad se koristi kao gnojivo onda cca 2 tjedna.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
ne znam koji su vam to izvori, ja samo iz iskustva govorim da kopriva nakon 2 tjedna stajanja uspješno ubija krumpirove zlatice...
 

Canna

Aktivan Član
11.06.2012
90
11
0
43
I told you so didnt I......???
ajde ajde svi trebaju da okuse na vlastitoj koži u tom je i bit ovog sporta heheehe
 

zeleni91

Aktivan Član
02.02.2012
90
10
8
32
Meni posle koprivica tj posle drugog prskanja nema vise rupica na listovima niti golaca da prave haos.. Po meni smesa je pomogla :)