prvo pravilo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.11.2011
17
4
3
39
moro sam cukat sve sto sam imao zato sto imam dugacak jezik i prekrsio prvo pravilo u uzgoju. postam ovo samo da prisjetim druge da drze gubac zaprt posto ja nisam mogao.
ode sve u PM...! cuvajte se ljudi! love & peace
 
20.11.2011
17
4
3
39
pun k... mi je takvih drama jebote cope klinca sa par grama i onda mu daju 50 da dila okolo i da cinka kome je prodao. ma daj covjece za koji ***** vise da zivim imam 30 godina i nista svoje pa kak je krenulo preostaje mi sam gun uzet i roknut se. manje muke a vise zraka za ostatak populacije
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
ThcPower je napisao(la):
... kak je krenulo preostaje mi sam gun uzet i roknut se. manje muke a vise zraka za ostatak populacije

Il' si lud, il' si ludo hrabar... Don't do that! You don't wanna do that!
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
ThcPower je napisao(la):
za koji ***** vise da zivim imam 30 godina i nista svoje pa kak je krenulo preostaje mi sam gun uzet i roknut se. manje muke a vise zraka za ostatak populacije

zlo&naopako je napisao(la):
Il' si lud, il' si ludo hrabar... Don't do that! You don't wanna do that!

Najlakše je tako rešiti problem.Ubiti se.Za mene to nije ni ludost ni hrabrost nego kukavičluk.Običan kukavičluk.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.204
358
Hooker je napisao(la):
Najlakše je tako rešiti problem.Ubiti se.Za mene to nije ni ludost ni hrabrost nego kukavičluk.Običan kukavičluk.


Ne bih ja to tako bas kategoricki tvrdila, mislim da treba doza hrabrosti, a mora da su i razlozi dobri, uglavnom, kod prosjecnih ljudi..

al ThcP se sali.
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
trazi nasu paznju samo, da ga mazimo i pazimo i zovemo djole..
forum nije mesto gde se najavljuje takav korak, odnosno to se ne najavljuje uopste
 
20.11.2011
17
4
3
39
ma sam paznja je u pitanju! serem necu se ubit sad sam se opet napio pa je sve u redu. treba otvorit temu neku na psihu malo da svi kazemo nesto sto nas muci pa da nas drugi tjese da bude lakse! dobri ste, predobri!