Pušite li čistu maricu ili...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
@Na bongu je manje i roka vise,tj brze...

Ne bih se složio da roka brže,dim je dim....:cool44:

A kako se quouta ovdje ne mogu provalit,znam za opciju quote,al samo kad određeni dio oćeš quotat....to ne kužim
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma fora je u tome što ti na bong najednom povučeš količinu za četvrtinu frule i sabiješ se ko deva onda jer si toliko povuko na jednom, ali ništa osobito više nego da si popušio u fruli to što si povukao
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
choki123 je napisao(la):
@Na bongu je manje i roka vise,tj brze...
Ne bih se složio da roka brže,dim je dim....
A kako se quouta ovdje ne mogu provalit,znam za opciju quote,al samo kad određeni dio oćeš quotat....to ne kužim
Pa stisneš quote i editiraš tekst između kodova quote kako god želiš.
Ili normalno na addreply ili quick reply staviš citirani tekst između quote kodova
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
525
557
113
balkan
Moje misljenje o bongovima,
koristim ih oko 4 godine i evo sto sam naucio od njih...

1.Odlican gadget ! Mozes ekonomicno korisiti travu i kvalitetno se napljugavat.

2.Ako neznas rolati ovo je za tebe.

3.Ako imas djevice u ekipi koji nisu pusili na bong ,obavezno pokazi njima prvima (drzi im prst na rupi dok se bong nenapuni skorooooz dokraja ,a onda pusti i gledaj lika kako suze ori!

4.Za zajebanciju isprobavaj svakakve kombinacije tekucina ,zna biti zanimljivo (recimo mlijeko ili cak cokoladno mlijeko,cedevita,votka,mineralna,snijeg)

5.Ako stara nadje reci da je lampa (bez sijalice) uvijek upali :) hehehe
 

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
32
LucidDream je napisao(la):
Ptico Ne shvatas sto se tice bonga...Uporedi kolicinu trave koju istrosis za jock,i kolicinu trave koju stavis za bong...Na bongu je manje i roka vise,tj brze...



da, znam, ali nisam u mogucnosti da nabavim bong jos...a neznam, neda mi se radit one plasticne...al probat cu iduci puta....^^
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Oko 30-40% duhana mi je idealno. Naravno, samo u jointu, u bong trpam cisto.
 

Cutki

Aktivan Član
12.08.2007
54
8
8
38
delboy je napisao(la):
Moje misljenje o bongovima,
koristim ih oko 4 godine i evo sto sam naucio od njih...

1.Odlican gadget ! Mozes ekonomicno korisiti travu i kvalitetno se napljugavat.

2.Ako neznas rolati ovo je za tebe.

3.Ako imas djevice u ekipi koji nisu pusili na bong ,obavezno pokazi njima prvima (drzi im prst na rupi dok se bong nenapuni skorooooz dokraja ,a onda pusti i gledaj lika kako suze ori!

4.Za zajebanciju isprobavaj svakakve kombinacije tekucina ,zna biti zanimljivo (recimo mlijeko ili cak cokoladno mlijeko,cedevita,votka,mineralna,snijeg)

5.Ako stara nadje reci da je lampa (bez sijalice) uvijek upali :) hehehe

haha carski :hehe:

osobno, volim sve vezano uz joint,
od drobljenja, izrade filtera, motanja,
a naravno i pusenja
tak da stavljam duhan da malo poveca joint,
al opet ovisno sta se pusi.
dal je shit, skunk ili trava..

bongovi su zanimljivi, al joint mi je drazi,
duze traje samo napusavanje.
efekt je vise manje isti:hippy:
 

Nishiken

Aktivan Član
31.12.2007
53
3
0
88
efekt nikako nije isti ;)

maximalno sto su me drzali joxovi je bilo oko 4h, a na bong najkvalitetnija trava koju sam pusio je oko 12h. Vjerujem da bi me duze drzao jox da mogu duze drzat dim u sebi, ali to je nemoguca misija jer je dim pre vruc, a na bongu se divno oladi i nekakva normala mi je drzati 60-90 sekundi dim.

I odmah da se ogradim, posto sam procitao na forumu da ne treba dugo drzat dim - a zaboli me! Znam da me puno vise naduva ako drzim po minut nego po 10 sekundi, a bome i duze drzi.


i dobro kaze Delboy, voda nije jedina tekucina koja moze ici u bong :D Omiljene su mi ledene stvari: snijeg ili kockice leda u ohladjenoj vodi :) :) Tada ni ne osjetis dim, ma divota :)

@nocna ptica: nema sanse da investiram u pravi bong, vec par godina pravim od 0.5l plasticnih boca i to mi je sasvim dovoljno.
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
a evo prijatelj i ja pušili 10-ak dana po 4-5 puta dnevno (bili na odmoru) i skužili nas starci 2 put, i to bi u joint išlo 20% hasha i ostalo trave zelenjave i jbg, sad sranja konstantno, ali isto se izvućemo nekada popodne i onda ekipa zapali negdje u pizdinkec
 

gedoraX

Banned
Banovan
10.01.2008
32
1
0
38
nishiken kompa, pa ja i ti smo slični(skoro)!
daj mi reci to sa zelenim čajem da miješaš malo pojasni učinke(s obzirom da volim zeleni čaj).
a vi ostali da se sporazumijemo:
nekoč sam i ja pušio stalno s cigaretom, i od navike mi nije bilo loše(da mi se zavrti).
al kad sam skužio da ljudi(mudri) puše i čistu, otad stalno čistu.
tako da mi se sad organizam priviknuo(očistio), čim zapalim s cigaretom, sad me zavrti previše i nepušta lako, a slabost vodi u ovisnost.
a ako mislite da nepušim pravu travu, nije istina(mada uopče nemora bit kvalitetna da se napušiš!).
jednom kad shvatiš kolka ti je količina potrebna, onda od veče ti je samo loše(čista trava).
ako se ko želi od čiste naduvat i od male količine, neka nepuši tjedan dana ili više.
i najvažnije je da ju se počne smatrat svetom, jer ona to i je!
al kad pretjerujem u pušenju onda učinak postaje lažan(nedovoljan, pa stalno oš još)
stoga nesmijete biti ovisni o travi, več najbolje izvlačit iz nje, kroz umjerenost!

Amen!
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
gedoraX je napisao(la):
nishiken kompa, pa ja i ti smo slični(skoro)!
daj mi reci to sa zelenim čajem da miješaš malo pojasni učinke(s obzirom da volim zeleni čaj).


Amen!

uno domino padre
dvije kašičice zelenog čaja
preli sa dva deci vode
čisti organizam od toksina
nema veze sa kanabisom
niti sa postom prije tebe
 

gedoraX

Banned
Banovan
10.01.2008
32
1
0
38
opet ti, jesi ti prihvatio moj izazov faco?
ja mislim da ti taj ventilator na krivu stranu puše:hippy:

quote: nishiken
I poceo sam mjesati travu sa listicima zelenog caja kada nemam puno trave, to mi je prihvatljiva primjesa trave a ne prokleti duvan. bljak!
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
ajd da vidim vas careve kako cete napravit pljugu shisha bez duhana?neide...osim ako nebi stavio 3-4g shisha unutra..al ono...sta ce ti toliko u jednoj pljugi? nije da ih nije bilo al ono....
sto se tice pljuge shisha duhan mora unutra...nemoze se bez...

skeny je meni savrsen omjer 30% duhan 70% skeny...otprilike naravno...

a sto se tice bongova...iamo jedan mali ja i frend ali nije bas najkoristenija sprava....neznam...na bongu je to preeeeeeee brzo....jedan hit...dva max i to je to...napusen si ali vise nemas za pusit....wow...radje si zamotam 2-3 pljuge umjesto jednog punjenja i ljepo prodje mi 30ak minuta nakon prve i palim drugu...i tak...puno bolje ak se mene pita...prebrzo ode na tom bongu...pljuga je pravi gust..kad pusis pricas saljes i tak non stop..nista bolje
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
delboy je napisao(la):
5.Ako stara nadje reci da je lampa (bez sijalice) uvijek upali :) hehehe

E ovu foru s lampom si pokupio u onom filmu How High kad Redmanu (Jamal u filmu) stara nadje bong i on joj kaze da je lampa...hahaha..:respect:
 

Nishiken

Aktivan Član
31.12.2007
53
3
0
88
gedoraX je napisao(la):
nishiken kompa, pa ja i ti smo slični(skoro)!
daj mi reci to sa zelenim čajem da miješaš malo pojasni učinke(s obzirom da volim zeleni čaj).

ako se ko želi od čiste naduvat i od male količine, neka nepuši tjedan dana ili više.
i najvažnije je da ju se počne smatrat svetom, jer ona to i je!
al kad pretjerujem u pušenju onda učinak postaje lažan(nedovoljan, pa stalno oš još)
stoga nesmijete biti ovisni o travi, več najbolje izvlačit iz nje, kroz umjerenost!

Amen!

Pa, bas i nema nekakvog ucinka, a dim je malo ostriji.. Doduse, to ovisi o vrsti caja, primjetio sam da je puno blazi onaj koji ima nekavog voca pomjesanog s cajem pa onda listici caja povuku tu vocnu aromu. Probao sam i bijeli caj, on je isto dosta blag.

I pod zelenim cajem ne smatram onaj iz filter vrecice, to je smece.


Pa da, nikako ne treba svaki dan pusiti, ali kad je zelja jaca od tebe a pored tebe par vrhova spremih za upotrebu.. ahhh :)

@balcan_smoke:
jedna zlicica na 8 deci vode ohladjene na 70tak stupnjeva i tako ostaviti 3 minute i nemas bolje stvari:smoke18: Naravno, bez ikakvih sladila ;)
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
čekaj
vi se ne zajebavate kada kažete da pušite vutru sa čajem ?
e svašta ovđe ima
nemoj da se ljutite ako sve ovo obrišem

jer neko će misliti da se kanabis puši sa čajevima raznim
aromatizovanim ili prirodnim
nema nikakvog smisla

prije nego obrišem
dozvoliću vam da nam pojasnite zašto to radite
ako ima smisla sve ovo ostaje ako ne
brišem

let d fors bi vit ju
kalima

yami shit bez duvana ne može da se puši ako želiš dzoint da napraviš
u lule može naravno
a ni sa 10grama nećeš napraviti dzok koji gori a da ima smisla

ako hoćeš bez duvana
uzmi iglu
na vrh zabodi malo shita
upaljač i slamčicu
kada počne da gori ugasi plamen
dim vuci kroz slamčicu
a trip kroz glavicu :)
 

Nishiken

Aktivan Član
31.12.2007
53
3
0
88
zeleni caj=zamjena za duvan

ima neutralan okus i miris pa je dobar uz travu, a nema negativne strane duhana (pece za grlo, muka i sl)

inace, mjesam ako imam malo trave pa da ne povucem sve u jednom dimu (na bong) ili kad imam vrhic nekog hibrida pa stavim zeleni caj kao popuna...

jebiga, ne mora znaciti da ako nisi probao da ne valja...


u joxu nisam probao caj, posto ih ne volim. bong only ;)
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Gizmo je napisao(la):
Ako je dobra i bez sjemena onda nema sanse da je pushis cistu jer udara po plucima i zapinje za grlo.

Ne razumijem, što se vi hvalite sa time da niste nikad pušili dobru travu? Razumijem ja i tebe, imaš pravo na svoje pretpostavke o 'pravoj' travi dok je ne probaš, ali nemoj ih pisati ko činjenice, osim ako ne želiš da ti se ljudi smiju. :vb_kez:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
nije da nema smisla jer nisam probao
nego nema smisla
ali kako kome odgovara tako i radi
ja sam mislio da se sprdate
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.