Putovanje

Hesi Prodavnica Hempatia Organics Nutrients

McGreggor

Aktivan Član
20.01.2008
87
6
0
32
Putovanje koje je trajalo više od tri sata, putovanje na valovima misli, putovanje nadahnuto inspiracijom......jos sam pod utjecajem al barem mogu par smislenih napisat....

Stalno me inspiracija nosi......nešto još nedoživljeno.....psihodelija.....nedoživljena....još.....

Tek sam sad uspio se izvadit iz transa koji me nosio.....nevjerojatno....valjda cu sutra se smijat ovim bljezgarijama jer negdje u podsvjesti znam da pišem pizdarije....

Sve u svemu.....uzrok je

mali vrh, no premastan i preljepljiv, bili su dovoljni za tri sata inspiracije....

posljedice....

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.498
55
0
36
wow!! strasno dobro!
I'll have some of what u re smoking!!

Inace meni se desilo nekidan da sam pomjesao 5 outdoor strainova u malo vecoj kolicini.. otiso sam u wc, pogledo se u ogledalo u oci i osto tako mozda minutu a mozda 10.. kad sam pokusao otici osjetio sam kako se PREPOLAVLJAM.. dio mene je ostao u ogledalu!!!!!! Doslovno..

Zatim se fino vratim, sjednem u stolicu i skuzim da imam 360 stupnjeva vidno polje.. stavim si saku iza glave i vidim ju.. ovo me prestrasilo malo, al onda sam se sjetio kako shaolin monkovi kultiviraju chi i sjeku povrce sa povezom na ocima na glavama drugih monkova.. pa sam skuzio da je sve "normalno" :))

McGreggor

Aktivan Član
20.01.2008
87
6
0
32
gimp 2.0.....nis komplicirano, osnovni kist, boje i deri....dok crtam previse sam izgubljen da bi bilo kaj kompliciranije koristio :b_bow::b_bow::b_bow:

u biti princip isti ko paint, samo s glađim kistovima

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
629
154
63
ako ti je potrebno jos materijala za inspiriranje slobodno zovi :)))

xDDDDDD

brutalni radovi...jos buljim u par prvih i pokusavam dokucit "wtf was in this guys head" xD

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
199
9
18
38
kompa, radit ces mi kaver za album, ja ti kazem, al prethodno moramo izbrijat skupa trip... trip u smislu putovanje ne u smislu hofman hoki na bicikli