Pyramid Seeds Tutankhamon Feminised (5 seeds)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
398
1.791
143
79
Sumarak
Evo jedan mali update, nema opet slika navratio bio navece, zalio malo plantelom....

Slika nema, jer ne slikam nikad navece :)

Uglavnom sve se drze ok, a malo me paranoja ubija jer su u blizini iz elektra krcili sumu, da ne smeta onim zicama valjda hahah :)

Eto toliko, domajama fali sunca izgleda malo su se izduzile jer je vegetacija buknila, a to rijesim ovo koji dan, odem malo prokrcim nebo, a ove tutke su na poziciji da mogu uhvatit svaku zraku sunca od jutra pa do zalaska, eto toliko lijep pozdrav, i izvinjavam se sto opet nema slika, ali bude uskorooo :ridinghorse: :ridinghorse: :ridinghorse: :ridinghorse:
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
398
1.791
143
79
Sumarak
Evo jedan mali update, posto mi je cijeli grad poplavio, a tamo gdje su biljke pojavilo se kliziste, a mislim da kliziste nije stetilo, nego je tu bruka policije dosla i naroda bla bla, sacekat cu malo da se smiri situacija, pa cu da vidim dal cu odpisati ovaj grow, evo konacno sunce, nadam se da su biljke prezivjele i da nisu uocene, eto toliko...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
35
Kakav je to update?

Otvorio si dnevnik, napisao 8 postova sa jednom slikom+ u prvom postu si imao suludu ideju.

Sorry, al tako se ne radi dnevnik

Al sretno ti
 

zdepo

Aktivan Član
09.10.2012
55
23
8
44
Ne kužim što nije u redu sa ovim dnevnikom. Amrildoo je lijepo napisao da mu je grad pod vodom i da nije siguran kak su biljke prošle, a ti mu napišeš da nije trebao ni otvarat dnevnik u tom slučaju..... Malo empatije ne bi škodilo! Drž se Amrildoo, nek ova voda ode što prije, a biljke će vjerojatno preživjeti. Tvoja sigurnost ti mora biti na prvom mjestu, tak da se bolje strpiš dok se ovo sranje koje vas je zahvatilo smiri.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.819
2.698
Weed California USA
my bad. shavtio sam da ne stavlja opcenito slike zbog svoje sigurnosti...posto nema skoro niti jednu sliku u cijelom dnevniku.
post editiran.

pa nije lud da ide slikat biljke na klizistu punom policije :D
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
35
Amrildooo, ja se ispricavam zbog mojeg glupog posta.Ja nisam bas bio u toku pa nisam znao sta se sve desavalo ovih dana,tragedije...

Malo sam si zabrijo gledajuci dnevnike ..i glupo se izrazio. :eek:hno:
 

zdepo

Aktivan Član
09.10.2012
55
23
8
44
I mislio sam da je neki nesporazum u pitanju. :)
Moje isprike zbog možda malo uvredljivog posta.
Drš'te se, volite i čuvajte.......
:heartbeat:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bassman and Stipe

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
398
1.791
143
79
Sumarak
Hvala svima na podrsci, otisla su mi polja sto smo sijali zito i psenicu, ali nek sva steta bude u tome, zao mi ljudi koji su poginuli i kojima je kucu odnijelo, citav zivot se boris da nesto stvoris i za sekundu nema, zao mi naseg ionako napacenog naroda, ali evo koliko vidim ima ljudi pomaze se, a najdraze mi je vidjet kako su se svi ujedinili :)
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Stvarno je nezgodno sada da se slika sajt i biljcice..pogotovo pored reka u srb gde stvarno vri od policije i raznih specijalaca..a i gotovo da i nedaju pored reka setati ...
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
398
1.791
143
79
Sumarak
Molim administratore da zatvore ovaj dnevnik.

Razlog, odlazim u Svicarsku na 2mjeseca, a i do sad sam vas slabo obavjestavao o biljozama uglavnom sad za sad su zive, baceno im je KAN gnojivo jer su poceli da mi zute listovi....

Sad sta im Bog da, ova godina mi je lose skroz krenula, sve sto sam isplanirao je krenulo naopako....

Uglavnom obavijestim vas kad se vratim iz Svice, da li ima ista od moje marihuane, a ako bude podijelit cu te slike s vama, svako dobro vam zelim i hvala sto postojite :smoke18:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.