Rak debelog crijeva

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bab

13.02.2016
11
21
3
Vec par dana otvaram ovu temu, pa odustanem i pobrisem sve.
Tesko mi je pisati o tome, ali zelim da ostane pisani trag sa svim iskustvima, greskama i vasim savjetima, mozda netko traga bas za tim.

Dakle, frendica zbog nekih bzvz bolova pocinje raditi pretrage sredinom 01. mj
Pretraga po pretraga, 29.01. dr izrazava sumnju na rak debelog crijeva s metastazama na jetri. Prvo smo se sokirali, jer zena je jaka, zdrava, vesele i vedre naravi, puna zivota, a takvi ljudi ne dobivaju rak. Da, bas...

Nije nam padalo na pamet cekati potvrdu dijagnoze, odmah iduci dan smo razradili strategiju: sirova alkalna prehrana, alkalna ionizirana voda i ulje kanabisa.

Na sirovu alkalnu prehranu smo se bacili odmah, napravili popis dozvoljenih namirnica, nabavili blender, stapni mikser, recepte za zelene kasaste sokove... Nismo imali vremena na postepeni prijelaz, moralo je ici preko noci. Ovdje moram reci da su dva-tri dana nakon prijelaza na sirovo bolovi nestali.

O alkalnoj ioniziranoj vodi sam puno citala, a posto muz voli eksperimentirati proucio je sve dosad objavljene studije i prije par godina napravio prirucni uredjaj. Tako da nam je to bio najmanji problem. Pije dnevno 2-3 lite ove vode.

S uljem vec nije islo tako glatko, koje ulje, gdje nabaviti, kako znati da je pravo, sto pitanja koja nemas kome postaviti. Mic po mic, lik nam preporuci ulje po receptu R. Simpsona, da nam sve moguce linkove o njemu, i 12.02. smo poceli.
E to je bilo veselo - zrno rize! Zrno koje rize, okrugle, duguljaste... pa je netko ovdje napisao da je mjerio rizu -3mm. Pa sta ako bude pjevala, sta ako istisnem vise, sta ako ovo, sta ako ono... Bas smo nepripremljeni usli u to. Od prve kapi je spavala 9 sati! Danima je i to malo vremena sto je bila budna zapravo bila ful komirana. Sad su joj ti "budni" sati prilicno svjesni i svjezi pa je vrijeme povecati dozu.
Sutra idemo dr po nalaze biopsije i konacnu dijagnozu.

Moram reci hvala svima koji su pisali na ovom forumu. Procesljala sam ga uzduz i poprijeko :) Beskrajna ste nam pomoc i podrska, do sad sam sve odgovore pronasla ovdje.

Btw, svaki savjet je dobrodosao
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Sta reci zivot je takav a bolest ne bira koga ce ulovit :( Vi ste na dobrom putu odabrali ste najbolje nacin za borbu samo nemojte zaboravit da ulje mora biti uneseno u dovoljnim kolicinama da bi imalo efekat...za sva pitanja slobodno pitajte i hvala sto dijelite svoju pricu sa nama jer nekome ce sigurno biti od pomoci

Sretno i dobro dosli u nasu malu zajednicu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bab and Mahnita

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
samo nek ostane jaka i puna zivota, psihicki momenti su jako bitni. sretno bab, samo pozitivne vibre i svu srecu zelim frendici
 

Garo

Banned
Banovan
14.02.2016
19
8
3
28
To ti je zivot :( ...Zelim tvojoj prijateljici da ozdravi ,nemam drugih rijeci .Znam jedno tko pobijedi rak debelog crijeva taj je pobjedio veliki rat ! .Znam par ljudi koji su bolovali od raka debelog crijeva ,ali nazalost niti jedan od njih nije prezivio oni su se ljecili farmaceutskom industrijom ono 100% ,niti malo prirodnim preparatima .Drzali su se propisa sta treba jesti a sta ne ...Drago mi je da ste se bacili na prirodni nacin ljecenja sanse su vece da se izljeci bolest cak za 20% nego farmaceutskim preparatima (naucno dokazano).Jos jednom iskreno zelim tvojoj prijateljici da ozdravi,izvjestavaj nas o pomacima ,jeli sve u redu i slicno ako ti nije problem.Interesujeme daljnje razvijanje situacije ...Pratim ovu temu...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bab

bab

13.02.2016
11
21
3
Hvala decki na potpori.
Danas smo povecali dozu onako odokativno, za malo manje od pola zrna i moja Mara spava k'o top.
Onkolog je potvrdio dijagnozu i normalno, predlaze kemo iduci tjedan. Teska odluka je pred njom, puno smo pricali, ali to je ono gdje mora sama sa sobom. Uglavnom, i dalje se drzimo naseg "svetog trojstva" ( to nam je naziv za sirovo, alkalno i ulje :)
Razmisljam o ovome sto je @PowerSeed rekao pa sam se sjetila... danas u cekaoni 9 objesenih faca, mahom jos jakih, dobroizglednih tijela, sto starih , sto mladih, svi istog izraza lica... pa kud je sve blijedo i prozirkasto, tu su i jbni zidovi blijedi i prozirkasti. A nalozili grijanje 100 na sat, otkipali jedan jedini prozor pa ljudi onako tmurni izgledaju jos tmurniji. Vani tmurno i oblacno, unutra jos tmurnije. A moja Mara obojala kosu u tamno crveno, kaze mozda ju zadnji put boja, pa nek' je crvena, i smije se... kaze ako joj otpadne kosa, naredat ce 7 nausnica na uho i tetovirat tjeme. Pa ce bit faca :)
E takva je moja Mara i ne dam da umre!
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Probaj sa kokosovim uljem. Na sobnoj temperaturi je u krutom stanju. Hladno je jos tvrdje.
Zagrijes i umjesas ulje u nekom omjeru(ne znam za analne doze) i stavis u frizider da stvrdne. Mozda neke kalupe napravit ili kasnije oblikovat...to ostavljam tebi. Bitno je da se ulje jako dobro topi u kokosovom ulju i sigurno je za bilo kakvo konzumiranje. I da je kruto dok je hladno. (topi se na cca 26°C)

pricekaj, mozda netko ima bolje rjesenje. ja se ne mijesam puno u ovaj dio foruma :)
Svu srecu zelim u oporavku ;)
 

bab

13.02.2016
11
21
3
Hvala @Stipe prvo mi je palo na pamet kokosovo ulje, ali nisam znala smije li se mijesati. Sad sam bas citala da idu jedno s drugim.E sad me buni nesto drugo...
Bilo bi odlicno dio uzimati oralno, dio putem cepica jer putem cepica nema psihoaktivni ucinak pa bi brzo dosli na dozu od 1ml. Ali uvijek ima neki ali. Citala sam da ako nema psihoaktivni ucinak, onda zapravo niti ne lijeci.
Sve sam to samo citala, ne znam tocno ni gdje, vjerovatno ovdje negdje. Imas li kakva saznanja o tome?
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
.Znam jedno tko pobijedi rak debelog crijeva taj je pobjedio veliki rat ! .Znam par ljudi koji su bolovali od raka debelog crijeva ,ali nazalost niti jedan od njih nije prezivio oni su se ljecili farmaceutskom industrijom ono 100% ,niti malo prirodnim preparatima

Očito si ti svjedočio samo loše završetke. Znam ja par ljudi koji su mi prošli kroz moj odijel na radiologiji i bili operirani , kemoterapije i sad su dobro par godina. Ovisi o puno stvari, a pogotovo u kojoj fazi je tumor, kolike su metastaze, koliko ih je,itd..a i o čovjeku i tretmanu
Samo hrabro i sretno...:thumb:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Rado bih ti odgovorio ali stvarno ne znam. Cak mi je tesko za povjerovati da analno nema psihoaktivnog ucinka. Ako dodje u krv, trebalo bi bit....al necemo sad diskutirat. Bude ti se netko javio kroz 1-2 pa cemo vidjet sto je najbolje.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Hvala @Stipe prvo mi je palo na pamet kokosovo ulje, ali nisam znala smije li se mijesati. Sad sam bas citala da idu jedno s drugim.E sad me buni nesto drugo...
Bilo bi odlicno dio uzimati oralno, dio putem cepica jer putem cepica nema psihoaktivni ucinak pa bi brzo dosli na dozu od 1ml. Ali uvijek ima neki ali. Citala sam da ako nema psihoaktivni ucinak, onda zapravo niti ne lijeci.
Sve sam to samo citala, ne znam tocno ni gdje, vjerovatno ovdje negdje. Imas li kakva saznanja o tome?

Slobodno prebacite na analno jer je veca iskoristivost kanabioida a manji psihoaktivni ucinak sto ce biti od velike koristi da dodjete do 1 g dnevno...sto se tice izrade imas ovdije objasnjeno i na dnu link gdje mozes pitati za prazne kalupe
http://irka.org.rs/kako-se-prave-cepici/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bab
05.12.2014
22
72
13
42
da ispricam moje analno iskustvo :)
U apoteci sam nabavio plasticne kalupe i pčelin vosak.
U 25 kalupa sam stavio sveukupno 1 ml ulja (nisam ima ovise)
uglavnom cepice sam koristio dva puta dnevno i na ovaj sam nacin rijesio problem unutarnjih hemeroida. U stolici
vise nevidim krvi. nemogu ocijeniti koliki je bio psihoaktivan ucinak jer imam
poprilicnu toleranciju. Po mojoj nekoj racunici na toliko kalupa trebalo bi biti pa sigurno 8ml ulja ako ne i 10ml. Zaista neznam za psihoaktivan ucinak kod analnog koristenja...
gledajuci s holisticke strane debelo crijevo - STRAH.
nek se pokusa suociti sa najdubljim strahovima i pocene sebe voljeti...
Sretno