Rani outdoor by kokomarin

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kokomarin

Aktivan Član
06.11.2013
88
422
53


eto,slicice,biljcica:)

niposto necu skidat dok je ovakvo vrime
sunce pece,vlaga super,krajem devetog kad je mold krenila cinilo se da ovaj datum nista u zemlji nece docekat,nista sta sam do sad skinija nije zrilo;
razlika u potenciji?velika,al sve sativa high,ujutro se lako dizes ,nikakvih osjecaja tezine,samo jos polet osjecas,al zaspati je tesko,triba se dobro umoriti.
danas sam iskopa vrt i jos desetak kilometara luta po terenu di mislim dvi ,tri biljke tipa marjana dogodine zasaditi.
na lupanje srca se naviknes pa ga nakon par dana manje cujes:)
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Vauu..izgleda ko hrpa automatica...hehehhe...bravo svaka cast..predivno izgleda
 

kokomarin

Aktivan Član
06.11.2013
88
422
53
Na mom sajtu ostala je marjana i dio druge sestre.
Bez obzira sta im cili deveti i deseti nista nisam da,ni isti ni pita, cvitovi su debeli i veliki ,pistile posusene,trihomi mljecni
uglavnom.
Marjana je u svim kategorijama apsolutni pobjednik i sada joj je sanirano sedam grana.
Nekoliko se diralo zemlje pa je potrebno cesce obilazenje,a i volim te prizore.
Nocas sam imao posjetitelja pravo na sajtu.cagalj,nista se ne boji,petnajstak minuta je osta na sajtu,nije isti od prosli put,ovaj je manji i svjetlije dlake.
Jedanput me oplela paranoja da je lovac ubija pticu,da je ista pala medu biljke i da je pas u ustima lovcu s pticom donija i list,pa da me cekaju.
Nastojim takve paranoicne misaone konstrukcije odmah deletirat,al kad je cagalj seta ispod biljaka sitija sam se toga.
A dok sam isa prema sajtu zarokta mi je vepar iza leda pa sam pritrnija i naglo se uspeja na obliznju gomilu kamenja,okrenija se i nista.
I jos,banili mi opet drugovi, da se dogovorimo kad cu doc dat izjavu,snimanje, da teze ljudi minjaju izjave ,zapravo ce sudit samo po prvoj izjavi,zato,ako imate problem,nikakve izjave bez odvjetnika ne dajite,niposto.
Ako Vam je cudan ovaj post,onda sam Vam cudan i ja:))
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
kokomarin je napisao(la):
I jos,banili mi opet drugovi, da se dogovorimo kad cu doc dat izjavu,snimanje, da teze ljudi minjaju izjave ,zapravo ce sudit samo po prvoj izjavi,zato,ako imate problem,nikakve izjave bez odvjetnika ne dajite,niposto.
Ako Vam je cudan ovaj post,onda sam Vam cudan i ja:))
čudan je samo ovaj dio posta...nista te ja brale nisam skuzio..
 

kokomarin

Aktivan Član
06.11.2013
88
422
53
Ja pisem istinu,ne zanima me nicije misljenje.
Je,pojasnit cu vam.
Grovanje je kazneno djelo,pa i za vlastite potrebe,,a postupak kaznenog progona se promjenija i svakome ce suditi na osnovu prve izjave,tesko ce se moci minjati na glavnoj raspravi.
O tim pravnim pravilima i sadasnjem zakonu koji pogoduje velikim dilerima bi moga pisat ko i o prirodnoj hrani.
Nije mi to tema za dnevnik uzgoja.
Ja sam davno zarazen ljubavi prema kanabisu,a sa sesnajst godina u ruci sam imao granu od biljke koju jos nisam nadmasio,otkinuta i bacena s terase policijke stanice.
Najveca ikad zapljenjena pred samu berbu,hermi,.
Dugo mi je grovanje bilo najzabranjenija stvar na svitu ,i sad kad sam kod biljki zalim za propustenim vrimenom.
Na sajtu sam danas bio,al slike cu stavit sutra.
Ljubicasto zuto zeleno prevladava.
Tek sad sam svjestan nekih stvari pa za ovaj sajt nabavljam nepalski planinski landrace,kumaoni,nepalese charas plant.
Kod takvih grovanja potrebno je znati izabrati najpotentniju,a od deset pet ima isti omjer,tri vise cbd,a dvi najvise sative vise thc nego cbd.
To od zenskih biljki.
Tako da dnevnike vise pisat necu.
Kako sam zasicen opijatima u proslosti,sad izbjegavam opijatske hajeve pa i od kanabisa.
Africka sativa odrzava crncima imunitet ,prave ljekove od nje a killere za spiritualne dozivljaje i to od kad znaju za se.
Ovo kako se razvija po internetu i postaje sve intezivnije da bi se i monsanto ili neko slican ubacio u posao s canabisom,izbacili li bi vrste s duplo vise bilo kojeg kanabinoida u startu.
Prije posla s sjemenom,kanabis je duhovno vise kotirao,nekad bi mi se cinilo da grmi i sjeva zbog mene,da se isto dogada u mojoj glavi,da sam u drustvu mocnih duhova kanabisa.
image_zps1fdee0d4.jpg
[/URL]
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Jeste da je prva izjava jako bitna ali nije tacno da bas sude po prvoj tvojo izjavi,jer ti tu izjavu dajes u supu a ako zabrljas tu prvu izjavu mi svaku dobri advokati ce ti reci da to ponistis izjavom da si tu izjavu dao pod pilicijskim prinudom i maltretiranjem a da to nije istina..zato je najbolje ako neznas sta i kako da kazes pru hapsenju da se onda branis cutanjem,jer je ti tvoje zakonsko pravo a nemozes nista zabrljati..ima tu jos raznih fora i forica ali za sada to je to...:)
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Brate,uvijek mozes da povuces izjavu,da je zaboravis.....pozoves se na rupe u sjecanju zbog dima od vutre :D ....
Sve sto Ena kaze stoji,policijska prinuda,neispavanost....ludilo,na bezbroj argumenata se mozes pozvati u postupku obaranja prve izjave.....
Povukao ti izjavu ili ne povukao,kada vidim ove slike biljaka zakljucka sam da SVI MOGU DA TE POVUKU ZA K...C
:D
Sto se dnevnika tice,nadam se da ces se predomisliti....i da ces iste pisati u buducnosti....
Pravo je zadovoljstvo citati tvpj dnevnik,vjerujem da cijela growersko-konzumatorska familia dijeli moje misljenje. S nestrpljenjem cekam opis dima ove ljepojke....zivio ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: fulldedarak

kokomarin

Aktivan Član
06.11.2013
88
422
53
Nazalost na slikama nisu vidljive ljubicaste nijanse .
Na gornjoj slici je gotovo plava a na donjoj crvena.
Razlicite biljke,razlicita boja u dozrjevanju.
Fala ti ,dzparanoja,fala sta tako mislis.
Pravi smoke report ne moze jos ni biti ,plava cvita 65-ti dan,a crvena marjana 56-ti.
Obilazim i skidam cili deseti misec i potencija raste ali ako predu optimalano vrijeme branja mogla bi pocet degradirat u stukturi pupoljaka i u potenciji.
Meni osobno nema vaznosti nego zelim viditi,znati -nauciti.
Sativaste sestre su dosta vockastije pa bi generalni okus bija tuttifruti tropskog voca.
Haj kod svih je cist i energican, uplifting zasad slab,a za sada mogu reci da neobicno cista pluca i bistra glava rezultiraju povecanom kondicijom .
Svejedno obe ove biljke premasuju oba roditelja u svemu,dakle da je bilo po mojim kriterijima iz proslosti ni jedna biljka ne bi prosla rani test potencije,a jos je i porjeklo nepoznato,i na kraju krajeva dim je za mene i gotovo je prirodan i kao takav zdrav za konzulmaciju sta bas i ne mogu tvrdit kad kupim uvozni.
Ako bi opijatski tip djelovanja imao crvenu boju,u mojim biljkama ima samo narancasta nijansa.
Dnevna potrosnja je istovjetna komercijalnom dimu,cini se da ce padat bude li potencija i dalje rasla

Osobe koji su groweri ili to zele ili moraju bit trebaju ovakve dnevnike da se uvjere da se moze lako,bez kupovnih proizvoda dobiti kvalitetan kanabis.
Mirisljav,vocni,ugodan i nadasve zdrav dim,
Opis djelovanja se odnosi na uzorke skinute do sredine desetog miseca,necurane.
I sigurno nista bitno u zemlji nece docekati kisu.

za pravi smoke report od plave i crvene triba proc vrimena,al ovaj post je direktna zahvala svakome kome se svida ovaj dnevnik.
 

kokomarin

Aktivan Član
06.11.2013
88
422
53
Eeee,a sta da ti kazem,malo si me sokira :)
Umoran sam,a vise me satra miris smole,nego hodanje i cjelodnevno skaranje.
Sajt prazan,biljke iscupane ,donesem novu zemlju i ubrzo je opet spreman,nego vlaga i gusta zapustena vegetacija pogoduju nastanku pljesni.
Ove godine iz polja nisam ubra plodova osim nekoliko vreca mirisavih smolastih pupoljaka :)
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.675
163
hm,baš čudno-to je namjerno šipka željeza u zemlji iz nekog razloga ??? prekrasno bilje !!
 

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Armirano korijenje ko da je znao da ce divovi biti..
Ja sam ovaj dnevnik pročitao deset puta i svaki put uzivao.. Svaka cast!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.