rano cvijetanje ili ne ? :p

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.05.2013
10
1
0
e ovako, biljku sam presadio van prije nekih mjesec dana a sad je vec pocela cvijetat i visoka je oko 20-30 cm..sta ocekivati od nje i zasto tako rano cvijeta? mogu stavit fotku ak smijem, novi sam ovdje :D
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
to se vraca sad nazad u vege i ko zna sta ce biti s tim biti... mozda bude fina curica i odradi prave kifove a mozda se u hermija pretvori od stresa i dobis prazna menke xD
pusti je samo, brini se o njoj, pa vidi sta ce biti...
vidi se da joj fali , ili joj je falilo svjetla, nadam se da ti na sajtu ima dovoljno sunca da pocne rast normalno...
iako neznam ako je vec tamo mjesec dana, reko bi da joj dosta sunca fali...
sretno kako god... bolja priprema nikad ne skodi, na vutra.org imas doslovno sve :) samo ti treba, malo volje :)

peace out !
 
16.05.2013
10
1
0
hhh to su sjemenke od ko zna kakve vutre, ovo mi se jos nije dogodilo pa me zanima...a sunca ima najmanje 4 sata direktnog, al mislim da ima i vise..hmm neka bude kilo na njoj i ja zadovoljan :p
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ako ne znas koja je vrsta, moguce da ti je uletelo seme automatika ako sada cveta, koliko je stara ta biljka uopste, jesi je drzao pod lampom ili odmah u out zasadjena, moras dati vise informacija ako hoces neki odgovor, ljudi ovde jesu spremni za pomoci ali nisu vidoviti, uostalom, i nemas problem, sem to je malo sunca
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rakan and usrname
16.05.2013
10
1
0
sve ukupno je stara cca 2 mjeseca, nisam ju drzao pod lampom, bila je u sobi na prozoru cijeli 4. mjesec i sad je vec mjesec dana vani..dat cu joj jos sunca haha
i koliko joj je sunca najmanje potrebno?
 

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
iako nisam neki dugogodišnji grower s obzirom na svoje iskustvo ja bi rekao da to nije nikakav problem, vratit ce se ona u vegetaciju i bit ce sve ok ;) zaviri u moj dnevnik, bit ce ti lakše kad vidis šta se meni dogodilo :) sretno!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pero123