Recycle Bin - tema za postove kojima nije mesto u drugim temama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Pa kvragu, nisu solidni hedovi, nego sve puno "loptica"... Isti strain ubran prije 3 tjedna, hedovi solidni i bez loptica, kad se ov osuše ću slikat ponovo. Ludim...
Hvala na odgovoru, nadam se da će još netko se javit, bogdaj veći kup :)
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
To je takva genetika,evo meni isto tako jedna Hubbabubba tako zrnaste topove bacala,a druga drugacije tako da nema pravila ali foxtaili nisu ni blizu.:):thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tvorac and xcx

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Meni se čini da je onaj dobar foxtail, al mi svejedno ide na živac, oću hedove ko na izložbi:D
Ovo je fotka prošlog uzgoja, ista sorta(royal AK), loš foxtail.
CAM00525.jpg CAM00526.jpg
Neću više smarat,hvala @hazeri na odgovoru:thumb:

good-and-bad-foxtails.jpg CAM00525.jpg CAM00526.jpg CAM00528.jpg CAM00529.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Evo drug,ovo je meni bilo na jednoj biljci tj pocetak foxova; 20160805_135335.jpg pa da imas neki orijentir.Iako vjerujem da znas....
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
@hazeri
Potpuno si u pravu, gledao malo slike od seedbanaka, hedovi isti kao moji...
Tako da... ne da sam lud, nego sam budala koja će zdravu biljku proglasiti bolesnom:zvezda:::fuck::fuck:
Ali sa vedrije strane, čovijek ući dok je živ:):thumb:

Edit: samo je jedna ošla u foxtail, ostale dvije ja tripujem:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
@GREENDER što sve iz žablje perspektive, ko veliš da izgleda još veće :D. Šalu na stranu, super izgleda, masivno, jedina primjedba na te fanove što se nakon žučenja suše i što ih biljka odbacuje. Trebao bih takve skidat ručno jer ih ne uspije uvjek sama odkačiti, a i kad odbaci suhi list sa višljih grana pa padne na neki hed niže, izazove trulež i eto ti belaja. Znam da je zaebano, da puno toga ima za očupati i da je visoko i možda nedohvatljivo, al šta da ti velim, to nam je suđeno. Ja danas po najvećem pljusku čupko suhe listove puna dva sata, došao doma mokar ko napaljena pica, šta se mora mora se, nema tu labavo ;) .
No samo ti možeš čupati suho lišće po najvećem pljusku.smiley9934 :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
nemam puno za reći do opljačkan sam nočas....
đubre nije mogo uzet sve pa mi ostavio jednu malu i dve srednje, malu jije ni vidio valjda, a ove dve srednje mi je nogom stiso da puknu...
otrimo sam šta mi je ostalo jutros, jako sam razočaran, odurno se osječam...
nikad nisam take hedove imao, ako budem kake volje puknemvam jučerašnje fotke koje sam sliko s većom retzom i boljim aparatom...
smeče, dabog da negdje pao s tim, je lomio sve, trko nogama, a pored mačeta stoji u zemlju zabijena....
izgazio hedova, mladio, baš ko pravi provalnik, nije mogo polomit normalno jer su debele pa se hrvo snjima smeće prokleto, i nekužim zašto mi je zgazio ostatak....skinuo đubretar 4 male biljane koje nisu ni na pola, ostavio jednu zrelu skoro, baš konjina nabauljala, i lomi, ***** se nekužim al daj, daj da jamalo oparim đep, speče, ubio bi nekog...
neodustajem, dima imam za škakljivu sezonu pušenja ali ostajem ubojica...
niko nije znao di je, ništa, niko....
jedino mepuno ekipe zna da duvam, neko je smeće skriveno pratio me, šta ja znam svinja šta misli, i nakro se....
hebiga ekipa, neznam kako da vam opišem kako se osječam....odurno je kako je smeće to potrgalo, odvratno..
over & out
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
@huana.meri žao mi je.:( Ne mora značiti da te je pratio. Mogao je slučajno naići i wow. Svejedno napravio ti je štetu.
 

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
može svašta biti
no svejedno moje mišljenje je da si
previše obilazio te biljke, doslovce si svakodnevno imao friške fotke,
imam neki filing da si dnevno i par puta išao u oblazak
velim ne mora značit ali..

žao mi je frende, iskrena sućut
 

Joxim_HR

Aktivan Član
22.02.2009
63
568
83
nemam puno za reći do opljačkan sam nočas....
đubre nije mogo uzet sve pa mi ostavio jednu malu i dve srednje, malu jije ni vidio valjda, a ove dve srednje mi je nogom stiso da puknu...
otrimo sam šta mi je ostalo jutros, jako sam razočaran, odurno se osječam...
nikad nisam take hedove imao, ako budem kake volje puknemvam jučerašnje fotke koje sam sliko s većom retzom i boljim aparatom...
smeče, dabog da negdje pao s tim, je lomio sve, trko nogama, a pored mačeta stoji u zemlju zabijena....
izgazio hedova, mladio, baš ko pravi provalnik, nije mogo polomit normalno jer su debele pa se hrvo snjima smeće prokleto, i nekužim zašto mi je zgazio ostatak....skinuo đubretar 4 male biljane koje nisu ni na pola, ostavio jednu zrelu skoro, baš konjina nabauljala, i lomi, ***** se nekužim al daj, daj da jamalo oparim đep, speče, ubio bi nekog...
neodustajem, dima imam za škakljivu sezonu pušenja ali ostajem ubojica...
niko nije znao di je, ništa, niko....
jedino mepuno ekipe zna da duvam, neko je smeće skriveno pratio me, šta ja znam svinja šta misli, i nakro se....
hebiga ekipa, neznam kako da vam opišem kako se osječam....odurno je kako je smeće to potrgalo, odvratno..
over & out
Malo snimi u tisini situaciju kroz mjesec dana tko ce rjesavat pa onda pajserom pokucaj na vrata.... Drž se nema predaje
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
@huana.meri
Moja najiskrenija sućut, tko god to napravio zaslužuje da se s njim postupi kao on sa biljkama, a onda ga se prebije za krađu...
:plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac:

@bokiii
Presvetli @Imbra Presvetli ti je odgovorio na pitanje, boljeg odgovora nema, možeš još tisuću puta postavit pitanje, odgovor će ostati isti...
 
Poslednja izmena:

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
moro me je pratit, bio sam na zemlji koja je divlja, imam pčele, cijela obitelj radi, ovo je samo usput, sumnjao je da sadim sebi jer zna da pljugam i ispratio me smeće...
nisam u nekom megagradu , taj če garant dilat, a najvjerovatnije i past, i to mu i želim...
nije mogo govno odnest sve pa je ostalo nešt, za pljugicu 2 imam, imam i 100, ali sam pazio jako ove godine, jbg., moram sve ispočetka, nova šema novo sve...neću se bedirat jer imam dim, ovo je bio hedonizam što je on ukro, ovako sad neće bit ni ulja ni haša, masla će bit malo....
ja sam sretan s malo, nije mi svijet propo, ima bolesnih ljudi...
i dalje lopovčini želim sve najgore...
živila Vutra
 

jadran-kush

Aktivan Član
27.07.2014
129
712
93
suosjecam sa tobom druze... nemam komentara majke mi, nedaj boze nikome ja neznam kako bi podnio, i nadan se da necu ni saznat ... srica pa vec imas neke zalihe inace :objesen:... sritno drugi put ... drz se:(
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
To je rizik ovog hobija,suosjecam,odmah mene neka frka lovi jer moje su jos na sajtu.:mad:
Taj te morao snimat duze vrijeme i cekao najpogodniji tajming,a i moras priznat da si jako cesto bio kod biljaka jer si skoro svaki dan,svaki drugi objavljivao fotke.Glavu gore,posnimaj situaciju kroz 3,4 tjedna jer nikad neznas(mozda ti se posreci,mada sumnjam).Taj i njemu slicni-nema toga sto se o takvim kretenima moze vise reci:poop:
Ajde,glavu gore,proci ce ova godina,doci ce proljece,a do onda istrazi za novi,bolji sajt.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tvorac
27.06.2016
149
216
43
81
druze na greskama se ucis i drugi put radis namazano i podmazano,zao mi je je to sto ti se desilo,moras da slutis sta moze da se desi i budes budan do kraja,i sto manje u obilazak vojne baze to bolje za druge oci.