Referendum u RH

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Stotine rasprava i akcija propalo..zašto?...pa zato što konkretno kad treba djelovati premalo vas u gacama i za obican potpis kamoli sta drugo al bar jednom mjesecno se pokrece nova tema....u smislu..."treba legalizirat ajmo"...pa malo laprdate tema zamre i tako to ide.....ekipa želite nešto?...onda poduzmite sve što možete da to i ostvarite...je al onda se samo pogledavate i smijuljite ***** vam se stisne i to je to....za 2 min zakljucite da nevalja vlada,drzava,kontinent ko i za sve okrivi se politika ne vrijedi truda svak na svoj kraj i to je to....pa za mjesec dana iznova laprdate jedno te isto...svi biste legalizaciju u potpunoj anonimnosti..e nejde to tako..
 

nightrider

Aktivan Član
25.10.2010
130
87
28
Ajmo redom.
FB ima oko 30,000 lajkova. Znači ima "zainteresiranih".
Peticiji sa imenima i prezimenima fali 200 potpisa.
Ako u svakom gradu od ovih potpisanih počnu skupljat potpise opet bolje za nas.

Uvijek neki pesimizam. Svi će potpisat kad se organizira, pa organizirajte nešto onda. Dignite se. Samo sjediti je kita.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: EXARP

Turf.

Aktivan Član
15.09.2013
177
198
43
32
Los Angeles,Compton.
Kod vas bi se i moglo legalizirat al kod nas u Bosni :eek:hno: 3 presjednika jedan hoce ovo,drugi hoce ono,treci isto oce nesto svoje xD

http://www.youtube.com/watch?v=1ZjYH_vDp0Y&list=WLY28JPCbZlpXW0AxsQTiEWsnM8d0QxLX8 Zeleni svijet.

A kad bi isli od kuce do kuce trebali bi napraviti neki sadrzaj da pokazete ljudima kako bi bilo posla,zarade i da to nije nista opasano :thumb:

Edit: Ovo je problem..

Koprivnički poduzetnik Vladimir Štimec (39) koji je osuđen na dvije i pol godine zatvora zbog zlouporabe opojnih droga - korištenja kanabisa - počeo je u kaznionici Lipovica od 15. studenoga štrajk glađu. O tome je pismenim putem iz zatvora obavijestio Udrugu “Zeleni svijet” (koja se zalaže za legalizaciju korištenja kanabisa) čiji je on još uvijek službeni predsjednik, kao i svoju obitelj.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/228071/Default.aspx
 
  • Sviđa mi se
Reactions: EXARP and roower
12.12.2012
13
1
3
nightrider je napisao(la):
Ajmo redom.
FB ima oko 30,000 lajkova. Znači ima "zainteresiranih".
Peticiji sa imenima i prezimenima fali 200 potpisa.
Ako u svakom gradu od ovih potpisanih počnu skupljat potpise opet bolje za nas.

Uvijek neki pesimizam. Svi će potpisat kad se organizira, pa organizirajte nešto onda. Dignite se. Samo sjediti je kita.
Nigdje muda kad ih treba
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
pozz ekipa. Jel neko sa vutre u kontaktu sa ekipom sta ce pocet skupljat potpise?! Moze info na pm. Zelim pomoci koliko je god moguce sa skupljanjem potpisa i smatram da bi svi tribali se aktivirati,nakon pr6jene zakona mozemo zaboraviti ikakvu sansu.
 

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
34
Ispod mosta
poznajem ekipu koja je to pokrenula.dečki se trude i žele da se svi zajedno angažiramo po pitanju referenduma.dakle svi vi koji se želite uključiti u akciju odite na njihovu stranicu sjemespasa.com , isprintajte si referendumsko pitanje i skupljajte što više potpisa. za par dana će reći adresu na koju se šalju potpisi.
 

mikri mouse

Aktivan Član
01.04.2010
228
367
0
36
aktivirajte se svi pa ce se legalizirat kad tad skupljajte potpise od prijatelja i poznanika malo po malo skupit ce se,ali samo ako se svi aktiviraju,pojedinac ce tesko sam nesto postic ali kad su u coporu onda to ide vise i vise
 

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
34
Ispod mosta
Daj nam reci zasto ova akcija,po tvom misljenju, nije vrijedna pokusaja ?
Bez uvrede,ali nisi valjda i ti jedan od onih koji svaki pokusaj legalizacije smatraju neizvedivim i onih koji samo
cekaju da milanovica i ostalu ekipu pukne u glavu misao "e ajmo mi legalizirat vulju,kuis ono..".

P.S. Ako ti se nacin na koji se provodi akcija ne svida,onda to mozes reci na normalniji nacin.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ne ne,
samo se brinem za pametnije stvari trenutno...

ali doći će i vama kad tad to u glavu,
ne živim u bajci kao većina vas, kao što rekoh, ima pametnijih stvari s kojima bi se ljudi trebali zaokupljati, a ne referendumi za gay osobe ( koji smisla nemaju ) i ostale sliče stvari koje su nekome iz čistog mira upale u glavu, i sad "AJMOOOO" mi ćemo to srediti... dok se ne srede neke banalne stvari, od ovoga neće ništa biti... zato, još jednom vas pitam, PA DI VI ŽIVITE!!!

P.S. ne želim da me ljudi gledaju kao fanatika, a za to se također i vi trudite, i ispadate isti... onaj tko voli radit će to sa ili bez legalizacije...




mikri mouse je napisao(la):
zbog takvih ko ti nikad nista nece da se pomakne,a proljev ti je u gacama da ne budem jos vulgarniji

ti se sa nekim razgovaraš?
ako ti je svrha komunikacije tupiti svoje, i ne pristajati na neke kompromise, tek onda nećeš napraviti ništa...
kao drugo, koji ***** pričaš o meni, i takvima kao ja :) kad nemaš pojma o ćem pričaš?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smak420

mikri mouse

Aktivan Član
01.04.2010
228
367
0
36
da s tebom se razgovaram,hahah koji si ti lik,da ja nemam pojma o cem pricam zato ti imas daj molim te pokrij se usima,mislis da si pametan ni ne svacas koliko si glup ustvari,jedini koji tupi svoje ovde si ti
 

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
34
Ispod mosta
Ma nije stvar u tome sto bi mi legalizacijom mogli neometano pusit,to je manje bitno.
Bitno je to sto bi se legalizacijom kanabisa pomoglo ljudima koji pate od raka,leukemije,parkinsa i drugih bolesti.
Koliko je samo ljudi umrlo ne znajuci da postoji zabranjeni lijek.
E to je ono zbog cega je akcija pokrenuta, a sanse da uspijemo u tome postoje i moramo biti optimisticni.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
kao što SiD kaže, nemojte biti smiješni...

trenutnoj "vlasti" nije u cilju da ostvare državne interese, da pomognu narodu i državi i da nas izvuku iz siromaštva i bolesti. oni samo pune svoje džepove dok mogu i kad narodu pukne film (nadam se da će uskoro), pobjeći će ko štakori iz tonućeg broda...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: stara baba