Royal Dwarf (RQS) AF

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lavanderman

Aktivan Član
11.04.2014
87
140
33
Maleni update :
Evo je na 17 dan danas, lijepo napreduje, temperatura je na 23-24 stupnja s upaljenom LED lampom, vlaga je steady na 53 do 55%, kad je ugašena, vlaga prelazi 60 % te temperatura je oko 21stupanj.
http://s30.postimg.org/e3wu4ytyp/WP_20140429_001_1.jpg
Dobiva vodu svako 3 dana, tako da lagano ulijevam vodu, + nekoliko puta poprskam po listovima.
Boja je jako lijepa, pogledao sam je na običnom svjetlu i ima lijepu zelenu boju.

Moje pitanje je pošto moram ići na put (4 dana) dali će joj se što desiti, sa koliko vode da je zalijem, te imate li još kakav moguči savjet jer nebi baš htio da mi propadne.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

Lavanderman

Aktivan Član
11.04.2014
87
140
33
Sad sam pogledao zemlju, osušila se pri vrhu, kad gurnem prst 2 cm još je malo vlažno, to je dakle 3ći dan danas bez zalijevanja. Danas ću je zaliti, i nema greške :D
Hvala još jednom Powerseed!
 
30.03.2014
4
1
0
Pozdrav, ja isto radim patuljka, vani, 10 cm je visoka, u saksiji od 15 lit. treci par listova je krenuo, 70 procenata florabela, 30 pro. humus glistenjak i 10 proc perlit, pre nedelju dana su na jednoj biljci poceli listovi da se uvrcu kao kandze, znaci ona i dalje rasti ali se listovi uvrcu, neznam sta se desava posto prvi put radim auto, pa ako neko moze da mi pomogne svojim iskustvom i da li ce to uticati na njen dalji rast, a kasnije i na cvetanje, mozda je u pitanju nedostatak kiseonika u korenu biljke zbog manjka perlita, ali neznam i zato mi treba savet, da nezaboravim zalivam je kisnicom, hvala unapred !!
 
30.03.2014
4
1
0
pardon 60, 30, 10 odnos, ali druga beba je ok, svaki 3 dan ih zalivam


koliko vode da je dajem i na koliko dana?
 

Lavanderman

Aktivan Član
11.04.2014
87
140
33
Pošto je moja još mala ulijevam doslovno vode da bude zemlja rahla. Nisam dosad mjerio ali kad bi ovako reko oko 1.5 dcl vode (skupa s prskanjem nekoliko puta po listovima).
Powerseed hvala ti, evo lijepo sam je danas zalio, dodavao lagano sve dok nisam vidio da lagano kapa ispod. Dakle točno koliko treba. Sad me evo neće biti 4 dana, pa ćemo vidjeti kako je preživjela 4 dana samoće :D

Nego Powerseed ili ostali možete li mi reči može li se biljka od starta do finisha zalijevati samo s destiliranom vodom ili...?

Veliki pozdrav svima.

E da Shiba sretan grow! Powerseed je reko sve.
 

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
ne prskaj je pred paljenjja lampe,a ni u toku rada lampe,sprzit ces listove.....
 
30.03.2014
4
1
0
Braleftw je napisao(la):
Pošto je moja još mala ulijevam doslovno vode da bude zemlja rahla. Nisam dosad mjerio ali kad bi ovako reko oko 1.5 dcl vode (skupa s prskanjem nekoliko puta po listovima).
Powerseed hvala ti, evo lijepo sam je danas zalio, dodavao lagano sve dok nisam vidio da lagano kapa ispod. Dakle točno koliko treba. Sad me evo neće biti 4 dana, pa ćemo vidjeti kako je preživjela 4 dana samoće :D

Nego Powerseed ili ostali možete li mi reči može li se biljka od starta do finisha zalijevati samo s destiliranom vodom ili...?

Veliki pozdrav svima.

E da Shiba sretan grow! Powerseed je reko sve.
hvala, i tebi !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lavanderman

Lavanderman

Aktivan Član
11.04.2014
87
140
33
Evo me nazad doma!
Update:
Evo odma s vrata išao vidjeti što je s biljkicom!
Vidim ja box fino miriše po njoj (taman je u slijed 6 sati spavanja), pa evo samo na brzaka udrio 2 fotke. Uduplala se u 4 dana.




Sutra kad se probudim ide nabava 10 litara pitar s podloškom i vozi dalje :D
Lijepi pozdrav svima!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.