RSO neugodne nuspojave

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.03.2013
5
2
0
pozdrav svima. Evo moja majka uzima RSO vec mjesec dana. Uzima 3x na dan po zrno rize. I nakon mjesec dana nije uspjela povecat si dozu. Cim uzme vise povraca i dobije proljev koji traje i po 2 dana. Ako joj nije mucno, onda je cijelo vrijeme usporena, vrti joj se i pospana je, a ne moze zaspati. Tako umjesto da je vani u vrtu na suncu provodi dane na kaucu pred televizorom :( Dok je bila u bolnici 3 dana na pretragama nije uzimala ulje i bila je živahna i puna energije. Kad je dosla kuci i uzela ulje sve se vratilo na isto. Ona unatoc tome ne odustaje jer joj je ulje jedina nada buduci da je rak opet narastao na mjestu odrezane dojke. Ako ima tko kakav savjet kako ublazit neugodnosti majka ce vam bit zahvalna.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Iz nekog svog iskustva mogu ti reci...da pokušaš smanjiti dozi...pocnite 1x na dan...nažalost ima ljudi ciji organizam ne reagira na ulje kako bi željeli + tu je masa cimbenika ulje od ove sorte ulje od one sorte..nisu sve iste i tako...možda ja i sama priprema podbacila i tako..masu cimbenika je tu.
Moja majka također još vodi rat protiv raka dojke..zasad su nalazi jako pozitivni,tvojoj majci želim sve srecu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: herb oil

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ja bih prvo posumnjao na kvalitetu ulja...

odakle ti, tko ga je radio, koje su vrste u pitanju, koje je otapalo korišteno za ekstrakciju?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zlavjestica

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
nije ti to nista cudno, moja stara ne moze preko 2x dnevno uimati jer jednostavno ne moze oci drzati otvorene, j anisam nikad pusija travu ali frend koji pusi od 14te godine nakon sta je uzeo pola majkine jutarnje doze mi je reka da ga u zivotu tako nije odvalilo da je mislija da je nuklearni rat, od 9 navecer do 12 ujutro sebi nije mogao doci tako da je to vrlo hebeno, pogotovo ako nije vutra uzgojena vec ulicarka. ne mora znaciti ali ko zna koje su sorte i kako tretirane po ulici.

stara je smanjila dozu jutarnju da joj bude ugodno, malo je vrti, spav ajoj se ali podnosljivo te uzima na kruh, jer na jezik nema okusa par dana nakon ulja , sve joj bljutavo pa gubi apetit.
sad ima svoju mjeru, osjeca se bolje i to je to....setnja, pas, sparoge ;-))