Rumble in the jungle (Pineapple Chunk, Acapulco Gold, Sour Diesel, White Widow)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Ja držim da je za njihov izgled i zdravlje presudan idealan ph,

Ja sam upravo to i htio dokazati sebi. ( i onima koji u to nisu vjerovali) :D

Bijela udovica je "rašćerećena" . Svega sam joj radio, he,he :bananabang: :meatballs: :love001: :bananabang: , a ona upravo to voli.....a di neće..... :)
Sour Diesel će doživiti istu sudbinu ovih dana....a skunk ne bih previše......neznam kako bi on reagirao....vidićemo...ima do kraja......
 

kokomarin

Aktivan Član
06.11.2013
88
422
53
Volio bih da ti grow uspjesno zavrsi a sanse su ti pola - pola.
Divlje svinje krajem ljeta idu u maslinike i vinograde,coporativno.
Kako i masline i grozde obraduju ljudi a one to tarase tako da ih nikakav miris ne moze zaustaviti, cak ni suhozid od metra debljine ih ne moze zaustaviti.
Moras zamoliti prirodne sile da ti cuvaju biljke.

Namjerno sam ti ovo napisao jer smo patrioti.Ja koji poznajem tvoj izricaj moram polako i pazljivo citat da bi te razumija.
Kao ovlasteni eko proizvodac jako si ovisan o preparatima i tudim misljenjima.ovo nek te ne vrijeda,ali tako je.
Moje je misljenje da si zarobljen u ovisnosti od potrosackog drustva.
Pisem ovo da te malo razbuca jer nisi bija u redu kad si covjeku nabija na nos komercijalu.
Ne ponasaj se prema drugome kako ne zelis da se drugi ophode s tobom.
Molim te nemoj brzopleto i nepromisljeno reagirati.
Zelim ti sve najbolje.
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Hvala ti na dobrim željama.

Konto veprova......ima ih i bit će ih...i borba će se nastaviti u to budi siguran. Ja nikad ne odustajem i nikada se ne predajem. I ne bojim se nikoga i ničega, osim Boga.
Konto ekologije.....o maslinama znam jako, jako puno....i više nego što uopće možeš zamisliti...a o uzgoju naših biljčica još uvijek učim i moram prihvaćati tuđa iskustva, jer osobnih nemam toliko....imam razum i logiku, za sve ostalo tu je :vutra.org:
Konto OC-a, to je bilo između nas dvojice, i nas dvojica smo to riješili prijateljski, jer prijatelji ne moraju imati uvijek isti pogled.
OC je moj prijatelj bio i bit će.
I za kraj, imam više nego dovoljno godina da ne reagiram nepromišljeno, ali hvala ti na dobrim savjetima. Njih nikad dovoljno, ma koliko iskustava čovjek imao.
Evo konačno se Sunce pojavilo.....i u stvarnosti i privatno....od danas sam još jači. :samoja
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Danas je prvi dan ljeta, biljčicama je 60 dana i od danas dan postaje kraći, šta hoće reć....idemo prema cvatnji :D

Uistinu sam prezadovoljan sa učinkom actare.....nema nikakvih napasnika niti blizu....a i nije opasna po zdravlje čovjeka.

Poslije par kišovitih dana, opet sam poprskao cure sa actarom. Koga su zmije grizle i guštera se boji, pa se neću više opterećivati hoću-neću poprskati. To je to i gotovo.

Rumble in the jungle konačno opravdava svoj naziv. Rumble se nastavlja, a i jungle je već vidljiva, i svakodnevno je veća i veća.

Evo par sličica da dočara prizor.....koji je u stvarnosti još upečatljiviji.

Udovica Skunk i u pozadini Sour Jungle




LST na maslinama primjenjujem već par godina


LST-irana maslina zametnuti plodići masline




Mogla bi ovo ispast i više nego dobra godina i za masline i za cure. Palo je ovih dana više od 50 lit. kiše, što i nije uobičajeno za ovo doba godine za ove krajeve. :thewave:
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Iz tvojih usta u Božje uši Imbra.....neka gužve u šesnaestercu....samo da ne bude penala, ha,ha
Masline su moja poljop.ljubav najveća....maslina je simbol mira, a u kombinaciji sa cannabisom......savršenstvo, nirvana....lijek protiv stresa
i ostalih ljudskih boleština.
Kad malo prosuši, ide zadnje hranjenje plantelom list sa dodatkom željeza korigiranom kišnicom na 6,5.
Jučer sam LST-irao i onaj skunk, neka i one unutrašnje grane dobiju Sunca i prostora.
Očistio sam sajt od onog kamenja sa strane i napravio još malo mjesta za širenje.
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Uskoro bi moglo biti i još veće gužve, ali otom-potom, da ne ureknem.
Ha čujte, bumo mi tu gužvu već nekak zrihtali.....malo savijanja, malo lomljnjenja, ma bude to ko bombon sad kad smo riješili skakonje i pauke. ;)
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Nakon ispadanja Hrvatske nogometne reprezentacije sa Svjetskog prvenstva u Brazilu, imat ću više vremena za ostale bitne i nebitne stvari.
Jedna od tih su i moje cure, koje btw, izgledaju zavodljivo, seksi......jedro i moćno.
Da nastave u istom ritmu, danas sam im dao hranu i željezo. Prošli put ista kombinacija, pa ne treba mijenjati ono s čim sam zadovoljan.
Dobile su svaka opet po 7 litara korigirane kišnice sa 150 ml. plantele list na 10 lit. i 50 ml. željeza na istu količinu vode.
Sajt je malo proširen, i sada ima dovoljno mjesta i za mene i za njih. :rolleyes:




Skunk Udovica Sour Diesel

 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
a jesi me nasmija, svaka di dala..... :ludak
okrenula se sreća na moju (našu) stranu, he,he....i vrijeme nije loše za biljke, malo kiše malo Sunca, nije hladno nije prevruće...zasada perfect za Jungle, ali ima još do kraja....da ne slavimo prerano :watchplant:
Udovica je stvarno ogromna (bar za moje pojmove) Sour je malo manji od nje, ali napreduje fenomenalno, pošto je malo mlađi ired je da je manji...možda nadoknadi nakon ove doze plantele.
Opet sam "slomio" jednu granu na udovici. Pošto mi je prvi put da imam priliku koristiti znanje stečeno na forumu, probat ću superkropirati i nadalje.....bar ću nešto naučiti. :read: iz prve ruke. ;)
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Dosta ljepe biljke,ali ja mislim da nema potrebe ph kisnice korigirat,bezveze se sa tim mucis.Nije rezultat ljepote tvojih biljaka korigacija ph nego dobro osuncano mjesto ja bi reko,svakom bi tako picile da imaju sunca kao ti.I vidi se da su zdrave sam za nijansu malo tamnije,inace u outdooru budu malo svijetlijeg tena kolko sam ja skonto,zelim ti samo sugerirat,tj.outdoor i tesko da mozes pretjerat sa gnojivom,ali ipak mozda da se ne desi poslje belaja ti malo smanji to sto im dajes.A inace super izgledaju,bit ce do ko kuce biljke.
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
A slušaj,....pa nije ni naodmet korigirati ph,..... boca ph minusa je u kutiji skupa sa plantelama, i željezom, i kapnuti tih par kapi stvarno nije problem. ;)
Pročitao sam jako, jako puno dnevnika vanjskog uzgoja, i svi oni koji nisu škrtarili na hranjivu su imali super harvest. Jel tako peti ;)
Koliko para, toliko muzike.
Isto tako su mi neki govorili da previše ulažem u masline, a sada su govore " e da sam i ja toliko uložio, i moje bi bile takve" :eek:hno:
Pogledaj holanđane, ili izraelce.... oni ništa ne prepuštaju slučaju, i takve male zemlje hrane pola Europe.
Imao sam priliku raditi u Izraelu par mjeseci u Moshavu (doduše to je bilo prije 25 godina) i tada sam uvidio koliko oni ulažu u poljoprivredu i kako to tamo funkcionira.
Jedni nemaju Sunca, drugi vode, pa im se opet isplati baviti poljoprivredom, i žive daleko bolje od nas koji imamo savršene uvjete.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.