Rumble in the jungle (Pineapple Chunk, Acapulco Gold, Sour Diesel, White Widow)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Evo najavljenih fotki iz "inkubatora".

DSC_0118.jpg DSC_0119.jpg DSC_0120.jpg DSC_0121.jpg

Po svemu sudeći onaj Liberty je mrknuo. Ništa, idemo dalje, pričekam još dan-dva, ako se ne iznikne, sijemo novo sjeme. Ostale napreduju normalno.
Zemlja plantella balkonia, ph vode namješten na 6,5, pichimo dalje.
 
Poslednja izmena od urednika:

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
sve 5 za sada osim obilnog koriscenja vode ,Liberty si utopio u istoj a te algice(ilikako se vec zovu) su dokaz tome(3 slika),
site za sadnju ti je odlican, pol metara nije idealno ali u tvom slucaju i bolje da je tako.
kad dostignu oko metar visine to ce izgledati kao jedan veliki zbun ,stopit ce se sa ostalom vegetacijom i bit ce manje upadljivo.
jos jednom :
smanji vodu da i zdrave biljke ne sj.es, jel zemlja,kolko vidim, nije samo plantella balkonia nego si miksao i zemlju sa site-a. jel??
crvena zemlja je zeznuta kad se prejako natopi, ne propusta vodu lako.
sretno .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Upravo zaliveno, pa izgleda natopljeno. Zemlja je isključivo plantella balkonia, ali i prilikom prošlog growa, pojavljivale su se algice, no ništa strašno. Zalijevam svaka tri dana samo vodom korigiranog ph. Između rupa ima skoro metar, (ne možeš u kamenjaru iskopati rupu baš tamo di želiš, moraš se pomaknuti ako naiđeš u dubini na koju gromadu) i trebalo bi biti dovoljno za normalan rast i razvoj. :icon_lol:
Što se tiče Liberty-a, tu se iskompliciralo za ljuskom, pa sam prčkao, i naravno vrlo vjerovatno zaprčkao. I widow je imala problem sa ljuskom, ali se oporavila.
Nema panike, još uvijek ima vremena za posijati. Uvijek mi je najzahtjevniji početak.
Ovo ni kondor ne bi pronašao. :pilot


https://vimeo.com/92497825
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Malo sam ti ispravio ono libery u liberty iz naslova.
Nemoras se muciti oko ph ionako idu van ali nije na odmet .Zao mi zbog Liberty haze iako bas i nije haze i nije kasno da jos jednog zabijes u zemlju kao popravni :) da opravdas naslov ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Hvala druže. :signs046:
I meni je žao Liberty-a, pogotovo jer nemam rezervnog. :tuzan ali još ga nisam pregorio. Još se bori da preživi, iako su mu mali izgledi. Još ću mu dati dan-dva, pa ako preživi, preživi,a ako ne moram izabrati između THC Bomb, original Sour Diesel, AK-48, a imam i jedan Big Bang auto. Eci-peci-pec......Imaš možda prijedlog, asistenciju ??
Ja mislio i vani korigirati ph, jer kišnica je 8, a ja zalijevam kišnicom. Lani nisam imao pojma o pojmu i opet se našlo za do Nove godine.
Ovaj puta imam asistenciju, i to ne od bilo koga....Senseii je tu, i njegov brat također, ha, ha, za fizikalu...(nadam se da ovo neće pročitat)
Tipkamo se....... :email:
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Osjećao sam da ćeš izabrati Diesel. :p (yield well over kilo) da moram naći fizikalca za trimanje. Ccccc, Oćorim svaki put, ali je zato gušt lizat prste poslije.
Idem danas izmjeriti ph kišnice još jednom (iz gustrine, tj.bunara) pa javim. Možebitno nije ista kiša svugdje, nama dolazi afrička, a tebi alpska.... ;)
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Izmjereno. Naša kišnica 8,3 tlo u rupama 7,7, , pa vi pjevajte borbene ;) . To sigurno nije presudan faktor, ali nije problem dodati par kapi ph minusa. Ima se,meže se.... :D
Nego da riješim dilemicu, Hidrogel 660, made in Subotica, kaže da se za uzgoj u pitarima i kantama miješa 3-4 kg hidrogela na 1000 litara zemlje. Nemam nikakva iskustva sa hidrogelom, a ja kad nešto radim, radim kako treba.
Možda mi i ne bude trebao fizikalac, ne da se Libery (Liberty) :watchplant:
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa to za zalivanje biljcica koliko sam citala retko ko u outdooru koreguje ph...evo ja cu npr svodom iz reke bez ikakvog koregovanja ph i bice to ok...ako bas imas zelju to uraditi,pa onda i uradi sto je najbitnije nece da skodi..:)
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Ena, nema svako mogućnosti ili volje nositi ph metar, ph minus ili limunsku kiselinu na sajt. Rekao bi ti moj pok. nono "Ma ko će to sve".
Nisam ni ja prošle godine, ali otkad radim "po pravilima službe" i prinosi su se značajno povećali.
Ti radi kako hoćeš, ali ovo je moj dnevnik, moj sajt i moj trud, i bit će onako kako ja hoću. :keepoff: NHF. :kiss:
Edit: Poginuo Liberty. Posijan original Sour Diesel. Skupa sjemenčica, 11 funti.

DSC00175.jpg DSC00176.jpg DSC00177.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pratim dnevnik pa ako se to tebi kako kazes prinosi budu povecali od toga i korigovanje ph,onda i ja cu sledeci outdoor korigovati po tvom receptu...:) srecno..:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.