siroko granjanje ili...?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nice&clean

Aktivan Član
04.04.2013
226
658
93
ne znam dal da secem,savijam,ili sta vec da radim sa ovim granama koje se sire i sad vec mi izgleda da nisam trebao radti topiranje na sve 4 biljke,kao da ce biti velike guzve medju njima,sad su vec oko 100cm visoke,a i siroke blizu 100cm.prilazem slike sa oznacenim granama pa ako neko moze da skonta po slikama kakva je situacija neka me posavetuje sta da radim ako uopste treba da nesto diram
ovo je prva



ovo je druga



ovo je treca



ovo je cetvrta

 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
51
ni slucajno nista sijec :D
mozes savijat, to ti je najbolje, a kasnije mozes i lollipoping odradit kad pocne cvjetat i kad vidis od ovih malih vrhova dole skroz koji ne dobivaju svjetlo i skines ih, ali za sada samo savijaj... mozda bi mogo i sad topping odradit, neznam, nisam pametan jer ljeto tek pocinje pa ce to narast i vise nego sta treba...
:respect: za biljke , odlicne su :) vidi se da se brines kako treba :D

peace out !
 

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
467
63
ovo je bajka,odlićno si to odradio,neznam ni sam što bi ali nebi ja to dirao ,možda bi na kojoj učinio toping al i bez topin.one će izgledati ok,jako dobro,pratim tvoj job.poz. :dada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nice&clean

nice&clean

Aktivan Član
04.04.2013
226
658
93
ovo mi je 1.grow,nisam iskusan,ovo sto je u zemlji je samo plod samo informisanja ovde na forumu od Aprila,ne znam koliko je guzva medju biljkama dobra za njih ali ako kazete da je sve ok onda ne diram,samo ako moze jos neko da mi kaze na kojim granama bi bilo dobro eventualno da odradim toping na glavnim ili ovim sa strane i sta bi time dobio,moja zelja je da mi se i te sa strane grane ako je moguce izjednace sa visinom sa onim u sredini i da jbt. nekako obuzdam rast cele biljke u visinu,sad me vec frka hvata na sta ce to da izgleda za 2 meseca!
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ja bi ih još topirao...zašto ne..imaju brat bratu još 2-2,5 mj vegetacije....rezlutati topiranju u outdooru ce uvijek bit bolji od savijanja...lolipop ne vidim zašto bi u outu radio....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

nice&clean

Aktivan Član
04.04.2013
226
658
93
odradio jutros topiranje na prve tri,inace naprednije,a onda i zapazih "nesto" na cetvrtoj i drugoj....


ima li nade da dobijem devojcice makar ove dve na kojima sam ovo slikao?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname