sjeme

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.02.2012
41
237
33
Kingston
evo posto nigdje nisam pronasao odgovor odlucio sam napravit novi thread....Znaci zanima me kakve su sanse da u vutri pronadem automatik sjeme dali je to uopce moguce da je u automatik biljci zalutalo sjeme koje je takoder automatik.....pitam zato jer sam uzeo sjeme neke jebene domaje i posadio pocetkom 4mj i za otprilike tjedan i po dva biljka je spremna za berbu.....a isto tako sam posadio i jos par drugih sjemenka u isto vrijeme i nemaju jos ni pistile dok je ova imala pistile vec mjesec dana nakon klijanja....sad ili sam nasao automatik sjeme u vutri ili mi je neko zabo automatika u teglu sto je nemoguce.....sjecam se da je sjeme bilo bas u sredini manjeg heda....htio bi objasnjenje nekog tko je razumio sta sam htio pitat i ispricavam se ako tema vec postoji ili je na krivom mjestu piss....

biljka prije tjedan dana
image.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
dali je to uopce moguce da je u automatik biljci zalutalo sjeme koje je takoder automatik...
a po cemu nije moguce, ako je automatika oprasio automatik dobices seme koje nije zalutalo, mozda je automatik sam sebe oprasio, ako je automatik. ovo gore nije automatik jel oni nemaju revegetaciju, tako da je bitno sto sam spomenuo revegetaciju u prethodnom postu samo nisi skontao
 
19.02.2012
41
237
33
Kingston
po cemu se vidi re vegetacija? ako nije automatik kako je tako brzo procvijetala pistile su vec nakon 3 tjedna bile oko 1.5cm....ispricavam se zbog neinformiranosti al prvi put cujem za revege ..hvala vam na odgovorima piss
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
biljka je u revegetaciji jer mladi novi listovi izlaze iz cvetova a tamo im nije mesto kada biljka cveta, nadam se da vidis te listove ili treba da oznacim strelicom. u zavisnosti od rezima svetla neke fotoperiodne sorte procvetaju nakon 3 sedmice bez problema, nisi opisao nista od uslova u kojima je biljka od pocetka pa ne mogu vise pomoci. u svakom slucaju nista neobicno, mnogima u outdooru su trenutno u revegetaciji, ukljucujuci i moje cure ;)