Sjeverno svjetlo x Veliki pupoljak (x30) (ultra-kasno)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

milutin

Aktivan Član
14.01.2012
168
41
28
82
Nazalost (ili na srecu?),

umjesto automatica, dobio sam obicni .

BankWorldofseeds
Genotype100% indica
THC18%
Indoor Flowering Timefrom 50 to 55 days
FlavourIncensed
Way of croppingInd/Out
Production500-600gr indoor / 1200gr outdoor
SmellVery High
EfectMedicinal
Resistance to moldHigh
Outdoor Harvest Timeearly October
Resistance to plaguesHigh
SexFeminized
Lineagenorthern ligth x big bud
Irrigation tolerancyHigh
Medicinal valueVery high


Stjeran u kut zbog vremena, nemam drugog izbora nego motiku u ruke i na posao.

- Substral Terra Magma 155l
- Perlit 9l
- Mreze za zekoslave
- jedna velika motika


Plan je bio zasladit se sa 40-50g po biljci, ali s ovim sjemenkama ne znam sta ocekivati.

U međuvremenu klijaju u maramici.

Do javljanja!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
to bi kao bio outdoor ili?

30 komada Big Bud x Northern Light? zvuči dobro ali ćeš dobiti 20-30 grama po biljci max jer je sada već jako kasno...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
ajd' baš da vidimo kako će se odvijati situacija...mjesec dana da vegaju,pa još da malo porastu kad procvatu...metar visine bi bilo skroz ok...sretno:thumb:
 

milutin

Aktivan Član
14.01.2012
168
41
28
82
Ma znam da je zajeb, a zena s ************ preko telefona kaze "ma ne, to je to", onda kaze "ma te su ti jos bolje, usporedi cijenu, sad je naprednija genetika, auto sorte su bezveze" i "bit ce ti to dobro, znam iz iskustva". Isto tako je rekla da ih obavezno namocim bar 5 sati u vodi. Ako se ne varam, to se radi u slucaju kad sjemenke nisu svjeze? Jos ce ispast da su mi kao bonus dali i pokvarene.

Sto se tice sadnje, planirao sam ih posloziti u razmacima od 45 cm. A sto se tice toppinga, ne znam da li je to pametno raditi. Kako bi vi napravili?

@powerseed

Nije nikakva komercijala ako si na to mislio.
Od indoora sam odustao, znaci da ce mi sljedeci urod biti tek na jesen 2013, pa treba napravit zalihe. :sun2:
Osim toga, radim s jednim kolegom, dijelit ce se 50:50.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
nisam na to mislio, mislio sam na tvoje zdravlje koje u bajboku zna da se narusi... pogotovo ako jos ne radis sam... vodi racuna, nije mala kolicina, samo to sam hteo dobronamerno da kazem
 

proka

Aktivan Član
12.09.2008
51
48
18
41
Prijatelju ,od kada mi je jos pre 10 godina nestala biljka 2 dana pred berbu radim iskljucivo sam.Bukvalno nikome ne pricam o tome,cak ni najboljim prijateljima(mada od najboljih prijatelja samo trojica puse vutru).Svako moze da padne u iskusenje.Ne veruj nikom.Taj prijatelj moze npr. da se napije i da izbrblja negde...Tvoj prijatelj-tvoja stvar.Zelim ti puno srece i pratim dnevnik.