skunk#1 i A.M.S klonovi 3x400w indor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
da i ako ikako mozes doci do NEEM OIL i NEEM jer su to dva razlichita proizvoda od iste biljke ... Neem oil stvara tanki njima otrovni layer po biljci i gushi ih a Neem ih kolje i tjera tako da to dvoje ide u kombinaciji no moze i samo Neem oil ali naravno da je uz josh sami Neem bolji tretman .
I Neem oil i neem nisu otrovni i mogu se spricat po biljkama i u kasnijoj fazi cvjetanja ... malo smrde dodushe al jbg bolje neg neka kemija shugava iskreno
 

ventilator

Aktivan Član
22.09.2012
52
9
0
33
Uzmi vodu otprilike litru stavi malo sapunice,jedan prstohvat,oko 10 ml hidrogena i stavi komadic feferone i dobro promjesaj...Zatim stavi kore od krumpira po zemlji ali nasjeckaj ih a ploske i naspricaj biljke sa tim....vidices kako se bube pocinju skupljat po krumpiru....i Cijeli prostor naspricaj sa hidrogenom ako je moguce sa cistim hidrogenom...
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
nisam prskao bas detaljno ispod listova al sad jesam inace gore su ok nema spidera samo dole na donjim listovima i ne na svim biljkama




kraj 2 nedelje flowera


sdc13068copy.jpg






sdc13079copy.jpg



sdc13078copy.jpg


kraj 3 nedelje flowera posle prskanja hemijom nesto ih jeb. po listovima neke bele fleke i uvijaju se to je ph vreme je za digi. merac ove male su extra ko bombona

valjda ce ovo prskanje resiti

sdc13135copy.jpg




sdc13140copy.jpg


 
  • Sviđa mi se
Reactions: huana.meri

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.242
1.702
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
kraj 3 nedelje flowera posle prskanja hemijom nesto ih jeb. po listovima neke bele fleke i uvijaju se to je ph vreme je za digi. merac ove male su extra ko bombona

Bele fleke su znak da su majtsi počeli sa gozbom , a uvijanje listova znaći da se podmladak koti ! U kratko ...najebo si !

Preporuka: Pod hitno povećaj protok zraka/ ventilaciju , povisi vlagu na 60-70% i nadaj se da ti neće infestirat cijeli grow .
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
frende, pod hitno prestani s prkanjem!!! Bijele fleke po listovima su pepelnica ( powdery mildew ) ili drugim riječima, smrtna kazna!!! Nema lijeka, ali ima spasa, tako nekako rečeno.

Nije to 3 tjedna cvjetan ja, nego 5! Pogledaj si kod mene post tome. Kada se pojave pistile, znaći da je već cca 14 dana cvjetanja iza tebe!

Prskaj s mlijekom, napravi omjer od 1 dcl mlijeka ( ako je ikako moguće kozjeg, ako ne kravlje ) na 1 L vode, i s time prskaj jednom tjedno do kraja berbe.. zadnji tjedan i ne trebaš, inaće pepelnica prelazi na cvijet, pogotovo kada se malo zdeblja, i strunut će ti. Čuvaj ljepotice.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
vise neprskam sa hemijom dosta je nisu one tako lose i crno isto sam imao prosli grow i samo kopriva 3,4 puta u 2 nedelje i nema vise tih sranja kazem one su od pola na gore ok samo oni donji listovi su napadnuti

ocupkacu sve te donje listove koji su odradili svoje i svetlo nema sanse da dode do njih i probacu mlekom i koprivom

imao sam zadnju nedelju vege to predcvetavanje video sam pistile tako da broim od momenta prebacaja i vidim i ja da su veci cvetovi za 3 nedelje

kad prskam uvek odradim 10 min.pre gasenja lampe

ventilacija mi je do jaja dospel f100 ubacuje dospel f125 ono 360m3 izbacuje kad rade lampe sistem radi non stop kad nerade lampe ventilacija pauzira 15 min na 2 sata

vlaga je dan 50 noc 70 nekad 75
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
Napušena Vjeverica;228870 je napisao(la):
Ne cupaj listove ako nisu zuti, ne isplati se, ja sam racunao sve moguce kombinacije al ne isplati.

nisu zuti al cim ga pipnem otpadne sad sam bio u boxu upalile se lampe pogon fura punom parom bice to ok zivnule su od hemije nevidim spidere sapralo ih okupo sam ih do jaja bila mi vlaga sad 90. sutra mesam koprivu i samo sa tim svaki 3 dan polivanje
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Planiras zaljevati sa koprivom ili? Ako planiras onda nemoj svaka tri dana jer je i ona jaka podosta. Preporuka ne vise od 2 puta mjesecno s njom...U svakom slucaju drzim ti fige !
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
Oprah je napisao(la):
Planiras zaljevati sa koprivom ili? Ako planiras onda nemoj svaka tri dana jer je i ona jaka podosta. Preporuka ne vise od 2 puta mjesecno s njom...U svakom slucaju drzim ti fige !

ne zalivati prskati cak i jednom nedeljno

kad zavrsim ovo stavicu u box neku nuklearku da unisti i najsitnije mikro organizme mater im je...!!!!!!!!!!!!!
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
:) Samo se nemoj previse nervirati. Nista nije vrijedno toga pa tako ni vutra nam :) Nakon sto zavrsis grow onda napravis apotekicu u boksu i to je to :) Spideri se pojavljuju u situacijama visoke temperature + niske vlage. Tako da kontam sta ti se vise nece ponoviti prije nego pocnes grow :) U svakom slucaju drzim fige i dalje! :)
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
spidera vise nema sve funkcionise

bio sam u wiene i pazario ovo to ce mi biti vrhunac grovenja




ovo mi je mozak operacije

 
03.07.2009
1.740
2.317
188
A šta nisi reka da odradis jedna grow i da prestajes na neko vrijeme? :icon_lol:

Znam, znam tesko je prestati raditi nesto sta volis ;)

Dobar izbor sjemena ;)
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
Tropico je napisao(la):
A šta nisi reka da odradis jedna grow i da prestajes na neko vrijeme? :icon_lol:

Znam, znam tesko je prestati raditi nesto sta volis ;)

Dobar izbor sjemena ;)

prestajem mesec dana, a onda perverzija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
Buddha je napisao(la):
U Becu kupio 'menke (el es dia i oranza) ?

uzeo sam jos 10 super skunka za sledeci outdor i jos klonova od ovoga.ima radnja kad je lik doneo kutiju sa semenom jedno 200 paketa svrsavo sam tamo , a u izlogu im stoji aktivni box pod njim biljoni reklamiraju led panele

to je zakon odes kupis i nemislis oce pasti posta na carini itd.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.