Slikovita razlika LST i bez (9 L i 3L zemlje)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
pozdrav ljudovi,

eo da malo slikica pridodam na kojima se moze vidjeti ogromna razlika u različitim načinima uzgajanja bijlke!

Sjeme je Auto Anubis od Paradise Seeds
posadjene u zemlju 1.1.2013
zemlja je terra magma
hps 250 watt + cooltube
dosad sve bez gnjojenja:
2biljkice stoje u 3 L potovima i rastu kao bog(a mozda i ne) zapovjeda bez bilo kakvog tretmana a 2 biljkice stoje u 9 L i LST om! krenule su cvatati oko 22. dana!

dan 22:
eizw5.jpg

eioysh.jpg

28qqkcj.jpg

2w4jtw9.jpg


dan 29
11so6tx.jpg


zz
SM
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname
29.09.2012
31
9
8
gledam, gledam .. i ne kužim poantu teme al dobro
ajd da su bar sve biljke u istim posudama ovako :-/

nego što li je ono omotano oko stabljike pri dnu ove dve manje, prvi put to vidim, neznam što je to niti svrhu istoga, ako možeš malo pojasniti
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.464
3.198
Bekaa Valley
Dark Side je napisao(la):
gledam, gledam .. i ne kužim poantu teme al dobro
ajd da su bar sve biljke u istim posudama ovako :-/ ...

iskreno, i mene je malo zbunilo zasto porediti trening i bez treninga ako su biljke u posudama razlicitih velicina, i bez treninga bi se razlikovale
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
nije uopće bit samo usporedba LST i ne...nego je jednostavno slikama opisano za NEWBIES da nije posadit samo posaditi i zasto neko moze izvuci procjenen yield od breedera a netko ne! tebi mozda post ništa neznaci jel znaš to sve...ali sam ja nakon postanja odma imao upit u inboxu da čovjek mislio da sve zna i sad vidio moj post i misli da nezna opet ništa i ako je tu noćima čitao!
 
14.12.2012
34
4
0
32
fora je tema samo sta na slikama nevidim ni di si radio lst ni kako si vezo ni za sta si vezo...mozda malo bolje slike da se vidi sve..inace palac gore jer noobovima bi to dosta pomoglo di kako i za sta vezat..
 
09.01.2013
32
13
0
41
Opcenito po internetu nema bas puno tema koje ljepo i jasno slikovito prikazuju LST. Zanci da tocno vidis od prvog do zadnjeg dana (bar vegetacije) kako i kuda ju je tocno trenirao.
I oni koji rade teme to ne prikazu jasno. Ista stvar sa scrogom, nema slikovitih tema gdje bi jedan mogao vidjeti od prvog do zadnjeg dana vegetacije kako su biljke trenirane i pripremane za mrezu i kasnje kako su trenirane na scrog mrezi. Ima puno tema ali fali jasnih slika. Najbolje je citat koliko mozes i obavezno prakticirat nekakav trening na biljkama ! Kasnje ce sve doci na svoje. Takodjer na slici se moze ljepo vidjet razlika biljaka pod istim uvjetima bez treninga sa 3x manje zemlje i trening sa vise zemlje. Onda si mozete zamislit razliku izmedju 10L bez treninga kako uzgaja vecina pocetnika (a i dosta ljudi s ovog foruma) i 30L sa treningom sto vec ide prema stilu Soil Experta.

166g4f6.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.464
3.198
Bekaa Valley
a da probas ti 10L sa treningom naspram 30L bez treninga, pa da vidimo onda sta pametno mozes da zakljucis, ovo ne kontam cemu sluzi, cak i da si radio 10L bez treninga i 10L sa treningom bilo bi smislenije od ovog
 

Vu ing.

Aktivan Član
09.03.2012
191
229
43
Mislim da je covek hteo da objasni slikama kako nije isto ako samo gurnes semenku u saksiju od majkinog cveca i ako se malo potrudis pa to bude malo "profesionalnije" tipa vise zemlje, trening... gde dobijes vece biljke. Ako sam dobro razumeo.
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
nekontam poantu da si htio napravit usporedbu LSTiranja i neLSTiranja onda su tegle trebale biti iste litraze ovak je to bezveze bacanje love za kvalitetne menke kak veli Power!!