SoG-by OC Welcome to Jamrock-2014

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Malo je komplicirano ..voditi nekakve datume kada je tko procvjetao i koliko je u cvjetanju odnosno u vege.pa cu taj dio izostaviti jer nemogu pohvatati te detalje tako da idem od oka :) Mame sam "unistio" ali sam sa mama skinuo klonova za jos jednu lampu (20 kom) ali eto dileme dali ili ne..imam vremena pa cu razmisliti.
Glavi problem je temperatura u boxu a jos veci problem je zaljevanje.

Klonove sam cekao do 30cm...to je par dana duze od preporucenog ali se nisam mogao prisliti na 12/12 bez neke vege....ok tu je bila greska,za sljedeci put znam 5-6 dana vegetacije ,maximalno ;)
Kush,Diesel i z7..su ok za SoG Kush malo vise od ostalih ali zato Mango Haze nikako...razmisljam da ih izbacim iz stroja dok se nisu jos vise razbahatile.
M.Kush je procvjetao za 10-ak dana...sada su na vodi zadnja dva zaljevanja i sljedece ide full doza...bloom-a.Mango mi i u tom slucaju iskace i radi probleme ..on je jedini za nijansu losije reagirao na gnojivo od ostalih pa bi za sponzorusu morao raditi posebnu ćorbicu...sada dali je to izazov ili budalastina ...vidjet cemo ako ih zadrzim...uglavnom zdrave su ali se malo mršte mangići...kazu ljuto za popizdit :)

Ph...malo vako malo nako...šaram izmedu 6,5-6,9
Vlagu i temperaturu sam malo zanemario....nisam ,pazim na to ali nepisem o tome.Veliki box mali problemi ili ih uopce nema ..mali box ,veliki problemi..tako nekako :)

Evo cure koje su spremne za cvjetanje








i ovako to izgleda trenutno u boxu...20 kom.ispod 400w ..mislio sam 25 ali budimo realni...nestane ;)




pozdrav :notnice:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Pozdrav evo da stisnem koje slovo....Master Kush-odlican za SoG -CbdSH za nijansu veci ali isto tako dobar ...ustvari vrlo je jednostavno sve odrzavati pod kontrolom jer su male i nefali mi ona guzva...nimalo :)
Uglavnom treba vremena da se sve pokrene ali kada krene onda je sve kao podmazano...imam tih 20-ak dana duze od prosjecnog growa od 4 tjedna vege..nesmeta mi to ali ako cemo tako gledati ...kasnim :) Najgore je sto SoG tehnika namece perpetual..rekao bi da je to kao prst i nokat nekako se i taj nacin moze prilagoditi osobnim potrebama..jednostavno se moze raditi sa 9 cura u potovima od 18x18 i sve 5..kolicinski nije malo ali nije ni puno (prosjecno)
Svidja mi se ovo..daleko jos je kraj daleko ali za sada sve je na strani ove tehnike...cak sam se odvazio staviti svog starog znanca na klijanje SSHaze :pilot da se tata malo vine u visine na jesen haha.

Dobro,znaci prehranjivanje ide svako drugo zaljevanje malo manje od full doze.Ph 6,5-6,8 zaljevam svaki drugi dan.
Box je veliki pa je temperatura bolja nego kod mene u dnevnoj pa evo cesto sjedim u boxericam u boxu ...kontam mozda izvegetira ono sto je trebalo davno bar jos koji cm :vb_kez: kazu cuda radi ta hps-ica .
pozdrav i evo slika manekenke MK


image upload
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
SoG se malo prorjedio...z7 se pohermio tako da sam ostao na 9 biljki pa se malo gubi taj vizualni efekt SoG-a ali i nije to bitno .Tehnika uzgoja je ono sto zelim ispratiti do kraja i to je najvaznije.
Znaci SoG kao tehnika uzgoja je sigurno u rangu sa hidrom ako gledam utroseno vrijeme cak je mozda i zahtjevniji ako se radi sa malim posudama eto to je bila prva greska.recimo da je od 15x15 pa do 18x18 najbolji izbor.nekakve 4-6l zemlje.racunam da ispod 400w stane 20kom bez naguravanja.
najvaznija stvar je izbor strainova ja sam tu napravio drugu gresku pa sam odabrao i neke haze sorte i nakraju odustao od njih zbog forme biljke.
Kush je definitivno za ovu tehniku ..predpostavljam da su i ostale Indice takve.
Imam sjeme Hubble Bubble od barneysa-oni kazu da je ta indica SoG strain...uniformirani klonovi bla,bla tako da cu se malo zabaviti sa tim babaluom.

Nevjerovatno je kolikjo Mango Haze moze pozderati..nisam nikada do sada naisao na takvu biljku koja guta full doze svako zaljevanje ali o njoj cu drugom prilikom uglavnomn SoG nije za taj hibrid nikako.

Full doza pa voda tako idem cijelo vrijeme osim Manga ona dobiva full svako zaljevanje s tim da ju jednom tjedno obilno zalijem cistom vodom ,nekakv mini flush :)
Ph 6,5-6,8

evo par slika prije pozdrava hps-ici




image hosting gif

pozz
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ebo vas z7, da valja ne bi ga brideri bacili na aukcije vec bi se kupovao kao zvanicna sorta po bankama... sorry frend na off-u i recima, al ovo je vec (bar) 3 put da slusam kako pohermi (samo na ovom forumu), to je definitivno shit s*ebana genetika. samo furaj dalje, ima i boljih i stabilnijih sorti, cemu gubiti zivce i vreme. moje misljenje naravo, al nek ostane zabelezeno ako ti ne smeta.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Potpuno si upravu za z7 :thumb: kod mene se nasao u boxu po ko zna koji put i uvijek neki krc sa tim Z ovo je zadnji put haha iskreno i neznam zasto sam opet probao ali sigurno da necu vise >(
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Z7 ovo ono. Cim to cujem odmah mi neka formula na pameti, ili nešto tipa Yamahe. Možda prolazi čak i pod marku auspuha, ali cini mi se jos uvijek ne pod ime sorte. Btw, mislim da ti stane 25 komada ali otom potom. U svakom slucaju palčina gore :D Nema više repova i tih stvari, šteta...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Evo da malo osvjezim dnevnik.
Nemam sta puno pisati osim da je sve po starom.-.ritam je jednom voda jednom full doza .
Proslo zaljevanje sam napravio jedan flush da malo ispere soli iz zemlj.
Neznam koliko cvjetaju ali imaju cc dva tjedna do kraja.
Jedino na cega bi skrenuo paznju ukoliko se netko odvazi na SoG -nije nista problem osim malo vise provedenog vremnena u boxu ali je jako bitan izbor strainova sa kojima radite.
Znaci sve gdje je indica feno dominantan...moze u SoG sve ostalo 0
Evo par slika..nisam slikao cijeli grow...samo kvartet koji je upjevan i voli se slikati :)










image hosting gif
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Obrno to cupa prije 3,5 godine, ja istraživao pa naletio...tek neki dan provalio kako nać dnevnike od ekipe..nova dimenzija hahaha...sad se divim, slinim, učim i djelim lajkove...nisam ni bio svjestan kakvih sve growera ima na Vutri, top class jbt
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and opa cupa