Sport - i sve što se uz sport veže

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Jebi ga dobro je da sam preskocio od 6 omasio sam 2.
Nadam se da nisam nikog sjebao.
Njukasl i nancy sam omasio.
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
evo singlova za veceras,nemoj da uparujete to ,pa da vam ja budem posle kriv:

rukomet

ademar+3
gummer +64
gog-4
ringsted -53
dramenn+61

basket

dynamo+7
pao -10
roma+10
roma -152
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
BASS je napisao(la):
Frend svaka ćast na rukometu, a i košarci si bio blizu, jako blizu. Samo piši ako imaš vremena, ide te.
sad me malo prcas,ali nema veze,juce je stvarno bilo katastrofalno na svim poljima.
danas bih malo kulirao,ali ipak:

kiel- veszprem - 67 (mora da sam lud,ali ne moze kiel stalno da se roka preko 70 golova,veszprem ima prednost od +3 iz prvog susreta,i nadam se da ce nekako usporiti utakmici,mada ne znam ni sam svabe su lude kod kuce,vidi statitsiku iz prvog sureta za kiel:68 napada,36 golova,22 promasaja,10 izgubljenih lopti.


aris - benetton -140 euroliga juce puna razocarenja,tau skoro sto komada romi,unicaja unistila HC za pola kosa,pao jedva dobio u poljskoj,danas valjda sve pod kontrolom,aris i bene ove sezone vec igrali dva susreta 65-60 kod arisa,64-42 kod bennea,zasto ne i veceras nesto slicno.
 
18.02.2007
25
0
0
43
Frende stvarno nije bilo namjere da te zekam, ali ako ja kužim šta napišeš sve je to bilo oko gola do dva u rukometu, jedino što si basket falio. A Aris i Beneton idu ispod 140 koševa da ga jebes. Valda danas bude malo realnije.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
desilo mi se nesta jako cudno!!!! stavim u utorak 100 kunica na Man.U, Moyu i Blejka i pogledam ujutro Blake-Korolev 2 nisam ni isao u Kladušu do danas , pogledam ponudu ono isti turnir Blake opet igra s nekim Del Potrom i razmisljam sta je ovo pogledam na net opet svuda pise da je Blake rika. Šta se to dogadja? edit jebiga tko bi se sjetio da se igra po grupama tek sam sada vidio. inace veceras cekam Dallas, Safina i naravno Blejka
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
Au ljudi kako sam se samo ja ispromasivao u zadnjih nedelju dana...to je strasno.
I sto je najgore sve neke smesne kvote samigrao ali jednostavno kad nece onda nece...
Ajde passion daj neke instrukcije za sutra, tenis,kosarka bilo sta...
pomagajte u frci sam sa kesom
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
mr.skunk je napisao(la):
desilo mi se nesta jako cudno!!!! stavim u utorak 100 kunica na Man.U, Moyu i Blejka i pogledam ujutro Blake-Korolev 2 nisam ni isao u Kladušu do danas , pogledam ponudu ono isti turnir Blake opet igra s nekim Del Potrom i razmisljam sta je ovo pogledam na net opet svuda pise da je Blake rika. Šta se to dogadja? edit jebiga tko bi se sjetio da se igra po grupama tek sam sada vidio. inace veceras cekam Dallas, Safina i naravno Blejka
Del Potro ti bas i nije "neki",radi se o mladom argentincu koji je u velikom usponu,dobro,daleko od toga da ce ove sezone ici u top 10,ali mislim da ce ove sezone praviti probleme mnogima,a sto se tice korolev-blake rezultata i ja sam ostao skamenjen!

BASS je napisao(la):
Frende stvarno nije bilo namjere da te zekam, ali ako ja kužim šta napišeš sve je to bilo oko gola do dva u rukometu, jedino što si basket falio. A Aris i Beneton idu ispod 140 koševa da ga jebes. Valda danas bude malo realnije.
loool,citavo ovo kolo eurolige je bilo katastrofalno,a sto se rukometa tice,uvek se radi o tih jebenih gol ili dva pogotovo ako igras o/u.Ubuduce gledaj sta ja napisem i odigraj suprotno i bices bogat za godinu dana :crash:


19:00,IFK Ystad -Guif 1,@1,70

Svedska rukometna prva liga.

IFK je do pre nekoliko kola uz Heim bio najgora kanta u ligi,a zatim su usledila dva remija (Drott,H 43),a poslednjem kolu i pobeda na gostovanju kod Lindesberga(28-32),nakon ko zna koliko vremena.
IFK je citavu utakmicu imao u svojim rukama i za pretpostaviti je da im je ova pobeda dala znatni podsticaj za pomak sa dna tabele.
Za ovakvu situaciju nisu mogli pozeleti boljeg gosta.

Guif je trenutno 10. na tabeli,u poslednjoj domacinskoj utakmici dobili su Trelleborg,a inace imaju dugacak niz poraza,pogotovo na gostovanjima.
U ponedeljak ih je Savehof isprasio sa 34-22 na njihovom ognjistu i mislim da ce im ovo gostovanje kod probudjenog Ystada tesko pasti.

Rezultat iz prvog dela sezone kod Guifa je 29-24,ali to je bilo doba kada je IFK Ystad prolazio kroz najgore nocne more.

PSG fan je napisao(la):
Ajde passion daj neke instrukcije za sutra, tenis,kosarka bilo sta...
pomagajte u frci sam sa kesom
ja mislim da nijedna jedina tekma koju sam postao na ovom forumu nije prosla,prema tome,prati mene i igraj suprotno i eto ti para :bis:

mr.skunk je napisao(la):
desilo mi se nesta jako cudno!!!! stavim u utorak 100 kunica na Man.U, Moyu i Blejka i pogledam ujutro Blake-Korolev 2 nisam ni isao u Kladušu do danas , pogledam ponudu ono isti turnir Blake opet igra s nekim Del Potrom i razmisljam sta je ovo pogledam na net opet svuda pise da je Blake rika. Šta se to dogadja? edit jebiga tko bi se sjetio da se igra po grupama tek sam sada vidio. inace veceras cekam Dallas, Safina i naravno Blejka
ma to ti je taj novi round robin sistem na nekim turnirima gde vise ne ispadas odmah u prvom kolu nego i ako izgubis imas sansu da igras dalje,IMO glupost jer pruza priliku teniseru da kalkulise da nikad ne znas da li ce krenuti punom snagom,ili ce mozda traziti priliku u sledecem mecu.
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
mr.skunk je napisao(la):
desilo mi se nesta jako cudno!!!! stavim u utorak 100 kunica na Man.U, Moyu i Blejka i pogledam ujutro Blake-Korolev 2 nisam ni isao u Kladušu do danas , pogledam ponudu ono isti turnir Blake opet igra s nekim Del Potrom i razmisljam sta je ovo pogledam na net opet svuda pise da je Blake rika. Šta se to dogadja? edit jebiga tko bi se sjetio da se igra po grupama tek sam sada vidio. inace veceras cekam Dallas, Safina i naravno Blejka
ma to ti je taj novi round robin sistem na nekim turnirima gde vise ne ispadas odmah u prvom kolu nego i ako izgubis imas sansu da igras dalje,IMO glupost jer pruza priliku teniseru da kalkulise da nikad ne znas da li ce krenuti punom snagom,ili ce mozda traziti priliku u sledecem mecu.
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
mr.skunk je napisao(la):
desilo mi se nesta jako cudno!!!! stavim u utorak 100 kunica na Man.U, Moyu i Blejka i pogledam ujutro Blake-Korolev 2 nisam ni isao u Kladušu do danas , pogledam ponudu ono isti turnir Blake opet igra s nekim Del Potrom i razmisljam sta je ovo pogledam na net opet svuda pise da je Blake rika. Šta se to dogadja? edit jebiga tko bi se sjetio da se igra po grupama tek sam sada vidio. inace veceras cekam Dallas, Safina i naravno Blejka
ma to ti je taj novi round robin sistem na nekim turnirima gde vise ne ispadas odmah u prvom kolu nego i ako izgubis imas sansu da igras dalje,IMO glupost jer pruza priliku teniseru da kalkulise da nikad ne znas da li ce krenuti punom snagom,ili ce mozda traziti priliku u sledecem mecu.
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Eh evo baš pratim Schalkea i HSV-a i mislim se jebote da mi je to sad gledat priko satelita na plazmi s trubicom,a ne buljit u ove dvije jebene crvene nule,koje zbog trubice postaju svakakvi oblici...
:bong7bp: :bong7bp:
 
18.02.2007
25
0
0
43
Arsenal-Reading 1
Newcastle-Midelsbrough 1
Varteks-Dinamo 2
Milan-Chievo 1
Brermen-Bochum 1
Valencia-Celta 1
PSV-Walvijak 1
Anderleht-Charleroi 1

Za 3-4 eura krasan dobitak, naravno ako prođe.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
BASS je napisao(la):
Arsenal-Reading 1
Newcastle-Midelsbrough 1
Varteks-Dinamo 2
Milan-Chievo 1
Brermen-Bochum 1
Valencia-Celta 1
PSV-Walvijak 1
Anderleht-Charleroi 1

Za 3-4 eura krasan dobitak, naravno ako prođe.

samo crne svrake zajebale listic, inace nije lose samo tako , mi ziheraši od vas koji volite puno parova uvijek dobro izbiramo.