Sportski Psi - Pit Bull

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bleja0

Banned
Banovan
22.06.2013
1
0
0
26
Evo vidim da ove teme nema nigdje na forumu i volio bi da se svi malo ukljuce u nju i kazu svoje misljenje o "PITOVIMA" (Pit Bull).... Ovako sada imam jednu malu zenkicu stara 7meseci , prava je zmija (ljuta) :teethysmile: prosle pitove sam koristio za borbe i stvarno bi volio da cujem vase misljenje o tome ...

I jos ima li jos neko pita ovdje :)


PS : Porbe pasa nisu zlostavljanje oni to sami traze i kad moj pas nece borbu ja ga ne pustam !.. iskljucivo kad on to trazi ....

:)
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
pa da može pričat reko bi ti pas svašta al nemože to da oni sami traže sumnjam,nego ih tjera njihov nagon na borbu s drugim mužijakom,tako da i dva muška pekinezera će se potuć...gdje je tu odgoj i kako ga odgojiti da ne napada sve što se kreće kad ga stalno huškaš na fight...kako ga motiviraš da bude nabrijan,čuo sam da ih zatvaraju u mračnu sobicu pa ih tuku da popizde...nisi valjda jedan od njih....al kao protiv vrste psa nemam ništa osim protiv vlasnika kojima je hobi borba pasa....tema kao PITBULL ok al spominjat bilo kakve borbe i to,nisam za.... ;)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
Bleja0 je napisao(la):
Evo vidim da ove teme nema nigdje na forumu i volio bi da se svi malo ukljuce u nju i kazu svoje misljenje o "PITOVIMA" (Pit Bull).... Ovako sada imam jednu malu zenkicu stara 7meseci , prava je zmija (ljuta) :teethysmile: prosle pitove sam koristio za borbe i stvarno bi volio da cujem vase misljenje o tome ...

I jos ima li jos neko pita ovdje :)


PS : Porbe pasa nisu zlostavljanje oni to sami traze i kad moj pas nece borbu ja ga ne pustam !.. iskljucivo kad on to trazi ....

:)
pokvari mi dan...moje misljenje o ovome je takvo da bi mi cijeli post bio cenzuriran....ljudi su nevjerovatni stvorovi:( da se mene pita dobio bi permanentni ban... :dada :crash: :devilfingers: kompleksi se lijece na drugaciji nacin..recimo,puknes sam sebi samar cim se vidis u ogledalu..i tako svaki put.kada god vidis odraz hihi
stop_animal_abuse.jpg
i kako to mislis "prosle pitove" gdje su siročići zavrsili????i jos samo reci da volis svoje pse i imas i dijagnozu od mene..................................evo vidi sta struka misli o tebi i tebi slicnima http://www.radiosarajevo.ba/novost/71963/psiholoski-profil-zlostavljaca-zivotinja
 

Tommy Chong

Aktivan Član
13.07.2012
489
3.195
143
30
Jamaica
Care pit nezeli borbu već samo želi da istroši negdje svoju energiju napravi mu neku improviziranu traku za trčanje većina ljudi to radi i nek se troši kakve borbe i kakva su to sranja da si u americi zatvor ti negine.Pogledaj malo animal planet imaš emisiju baš što hapse te ljude koji ih stavljaju u borbu nek te stid bude i to je ista pasmina kao svaka druga ja kontam da ti nisi za njeg ni on za tebe jer očigledno neznaš da ga kontrolišeš.Toliko od mene :eek:hno:
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
misao da su neke vrste psa namjenjeni za borbu i da ih ti jos pustas u borbu meni je smijesna... kakva borba covjece???
sta nemamo dovoljno ubojstava i sranja i muljavina svuda oko nas , sto ovi bogati na vlasti svi cine nego jos i ljudi imaju neke fiks ideje...
sve ok da postoji tema o psima da ljudi raspravljaju... ali ovo za borbu :thumbsdown:

peace out !
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
Bleja0 je napisao(la):
PS : Porbe pasa nisu zlostavljanje oni to sami traze i kad moj pas nece borbu ja ga ne pustam !.. iskljucivo kad on to trazi ....
ovo meni nije jasno... psi to sami traze... ma da... je te ljepo zamoli? ajde daj gazda pusti me da se idem potuc... lol...
ti si taj koji bi trebao to sprijecavati a ne dopustati to psu... pas djeluje instiktivno, tako da ako on laje na nekog psa , nije sigurno da trazi da se potuce s tim psom, nego jednostavno brani podrucje ili ko zna sta... ja se ne razumijem toliko u pse ali jasna mi jedna stvar... da on sigurno od tebe ne trazi da se tuce... lol...

mikri, ma nije da je za ban... sta lik ima drugacije razmisljanje nego ostatak, nemora dobit ban, samo ga treba usmjerit u dobrom smjeru i preimenovat temu ako nema teme za raspravljanje o psima i to je to... naravno da necemo raspravljati o borbi pasa... lol...
ekipa cuvajte mi se :)

peace out !
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Meni je ovo za ban jer se potječe nasilje i agresija....ako smo potiv borbe opcenito mi ljudi zasto bi forsirali zivotinje da se bore za nas? Ne triba ga vriđati jer time pokazujemo i svoju razinu svijesti. Sprašenzi ban pa nek ide na portale i forume koji podrzavaju nasilje nad životinjama.
 

deep

Aktivan Član
03.11.2011
74
27
18
32
12. Dimenzija
by far nejdebilnija tema na forumu.. ovo treba brisat i otvorit novu za ljubitelje pasa, a ne zlostavljace.. lik je fakat intelekt kakvog nema.. :punch2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ma šta napadate dečka,ja ga potpuno razumem.....
to je "plemenit" sport :rofl: ti psi izrastu u mirne,divne,druželjubive životinje....taman tol'ko da pokidaju neko dete na ulici...
i,koliko ja znam,pitovi su ZAKONOM ZABRANJENI za držanje,a pogotovu za "borbe" ...
a to,da sami traže borbu,ne vredi ni komentarisati...pa zašto ih onda "huškaju",bodu zašiljenim štapovima u jaja,i teraju ih da gledaju jedni u druge po 10min. -oči u oči- a sve sa namerom da ih isprovociraju i razbesne ?
mislim,ako sami "žele" - valjda ih samo pustiš u ring ?

totalna glupost....
 
01.06.2013
24
18
0
34
jao kako si me iznervirao ^^
imala sam pita, sada imam staforda. to su prelepi i jako pametni psi. uzasno je sto ih ljudi kao ti iskoriscavaju i zlostavljaju na takav nacin. sve vas, kad ste vec sposobni da terate zivotinje na tako nesto, bih strpala u kavez pa da se koljete do mile volje. e, tu borbu bih sa zadovoljstvom gledala. samo jer ste bolesni sadisti.
pokazi malo zdravog razuma, daj psa nekom ko ce zaista da ga voli i cuva, pa ce valjda prevazici traume koje mu uzrokujes.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
ima tema o psima,tamo ima i pitova i drugih vrsta.....i nitko borbe nije još spomenio
borbe sa psima nažalost postoje kao i borbe ljudi u kavezima
svijet je lopta šarena
:spliff:
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
bleja0

postoji tema "Psi" https://www.vutra.org/topic/2409-psi/
postoji tema "dresiranje pasa" https://www.vutra.org/topic/5557-dresiranje-pasa/
postoj tema "nemučite životinje" https://www.vutra.org/topic/2234-nemucite-zivotinje/

i još masa slicnih tema to je što se toga tiće....a mislim da ljudi poput tebe imaju ozbiljnih psihickih problema,da ste trulež ovog svijeta i da te mogu dobit u ruke polomio bi te ko phicku.i to onako polako da traje...kost po kost HEBEM TI SVE ŽIVO !!!!!!..ETO TO MISLIM O TEBI !!!

A sad cu tražit od modera da te banaju po hitnom postupku...jer nemam ovlasti van "uzgoja"..a ako ovo prolazi na ovom forumu onda slobodno nek banaju i mene !
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
još se i smješka u postu.. njemu to smišno..

psiho.. ili jednostavno izmišlja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.