Sta radite danas

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
evo psihička priprema za čišćenje ovih bjelih govana vani što su napadala,kao što rekoh nema više proljeća i jeseni samo zima i ljeto.... ;)
 

mr.mrkvan

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2012
51
86
18
hehe opa cupa :) sad si me podsijetio na jednog mog susjeda,taj kad god bi išao u jedan veliki centar u susjedstvu išao bi u japankama,
žalio se na nesnosnu vrućinu u njima,bilo ljeto ili zima,i svi su ga u čudu gledali ali je i on njih :rofl:
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Radim popodne, nema terena do 18.30, sad dodjoh u redakciju iz kafane, ebem ti pivo, treba da snimam neku decu kako vezbaju neki balet, samo da mi ne proradi ova moja ruinirana besika a oce posle piva 100 posto, wc non stop, ajd Hook, kafa, jaka i gorka, odradi sta imas pa na ugovorenu duvku...

uf

edit ... ništa od duvke, možda i bolje, dodjoh kući, gotovo za danas
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
off: ajme koja scena u glavi, ko neka americka komedija, Hookeru mjehur u krizi ,a nesmi se mrdat s mjesta dok djeca skacu okolo i plesu balet,uz jakuuu buku, a on radi polupijane mrzovoljne face... sarkastično odgovara: I f****** love kids, cant wait to get stoned later (ima san potrebu to podijelit :D )

treniralo se, sad zapalit đok pa kasnije kad pusti idem ucit malo... rutina više manje
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
pijem kavu, pusim cigaru, tipkam post...kasnije za grad vozit staru doktoru i u firmu, razbolila se i dobila otkaz u isto vrijeme, bed...kasnije moram crtat skice za tetoviranje...popunjen dan :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dr.Chronic