Sta radite danas

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
bolujem...preksinoć me udarila fibra i jučer ujutro odem doktorici...ovako nekako je tekao razgovor...zini aaa...auuu upaljeno...digni majicu da ti poslušam disanje...dobro je...dat ću ti antibiotik i preporučit ću ti neke tablete za iskašljavanje koje moraš sam kupit (sve skupa minuta i pol pregleda)...10 kn pregled, 10 kn antibiotici...ove za iskašljavanje naravno nisam uzeo

no glavni razlog što sam išao doktoru je bolovanje pa sad eto uživam doma :)

došao doma i bacio tablete u ladicu...popio kozje mlijeko skuhano sa žalfijom, konzumirao med, češnjak, puno limuna, propolis...fibru skinuo s alkoholnim oblogama i evo danas se osjećam 80 % bolje



 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
danas svađa sa ženom jer nisam iznio kantu za smeće na cestu da je smetlari isprazne,zaboravio sam,forum mi postao ko jutarnje,dnevne i večernje novosti.......
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Uhvatio neku virozu temperatura glava malo rastura ovo ono pa isprobavam sve vrste cajeva po kuci i poceo gledat Breaking Bad da ubijem dosadu dok "mirujem" (preporucam steta sto se ne radi o vutri)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
51
ja odmaram laganini... mozda se bacim na spavanje... umoran sam totalno...
a power ovo je zanimljiv experiment ! :) nisam vidio nikad pod mh cvjetanje a i to sta ti kazes, dobra lampa mozda bude sta s autom, ako ne lako se hps stavi :)
samo rokaj !

peace out !
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Šta radim danas? Pa kao i uvijek, zajebavam se :D

Oh vidi, pa ima tu i lampi hehe.. Nemreš vjerovati, ali i ja sam (slučajno) došao u posjed jedne Hg-Li lampe (CMH kao), isto 3,000 kelvina, 250 W. Nemojmo se zavaravati, to nije nigdje blizu klasičnih, "europskih" HID MH lampi, 3000 kelvina trga, ovo o čemu često pričamo pod MH na forumu je 4,500+. Aj baš mi je drago da ih i drugdje gori takvih hehe.

A kako priča često (ili uvijek) ima dva lica, vani je za ljetnog dana oko 4,5K Kelvina... Eh sad, ne ostaje nam drugo no da eksperimentiramo sa spektrima u growu.. Divotica :)
 

Hljebb

Aktivan Član
18.11.2012
88
100
0
34
Wake & bake i evo dobar cijeli dan .. kafica , djevojka fazoni , zeli probat' nargilu pa kontam kakvu bi smjesu mogao spakovat u keramicki dio da je iznenadim :p.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Danas mi je rođendan i čim se vratim večeras s posla,palim pljugu da se počastim :)
Ustvari baš mi i nije rođendan ali kao da je :icon_lol:
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ja na poslu, malo citam forum.... Dosadno mi je za popizdit. Inace imam nekog posla, a danas stajnga!! Ajde, uskoro ce 16h pa na 17h na cisco predavanja do 20h. Pa doma na pljugicu i odmaranje i takav ce biti cijeli tjedan. Sljedeci malo laganije...
SRETAN NErodjendan VenloNL! :)))
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.086
15.832
358
Gledam u daljinu dok me drma nostalgija za rodnim krajem :), pa vučem dim, pravim klopu i slušam muziku, pa vučem dim, kuckam po tastaturi, gledam neke slike po netu, pa vučem dim..
Danas vučem dimove.. :dada