Sumska domacica 2013

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ma da,bejah preoštar...ima i tamo dobrih growera,nema šta...
ali obično je ta "albanka" sa ulice prepuna semenja,i prosto OSETIŠ da je gajeno iskljucivo sa namerom da se proda-i to na nekim plantažama od 20ha,malo pažnje posvećeno ph,nema flusha,itd.
tako da kontam da ih baš zabole i za semenje i za hermije i genetiku i sve
nego je to uvek seci-pakuj-prodaj..
no dobro,
dok ne posadiš-ne možeš znati :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.098
163
Osetim miris vasih hedova
E sad cu par stvari da kazem sto ja znam o gospodjici Albanki. :)
Prvo imao sam priliku da se sretnem sa osemenjenom Albankom na sopstvenoj njivi mi je neko usadio i rasla je, skontao sam je dan/dva pred berbu i nisam mogao da verujem, al cekao sam jos 2-3 dana i zapravo skontao da tamo niko ne dolazi i onda sam i skontao da je osemenjena, skenjao samm se... Al sam odlucio da semena odvojim i dam drugu a ja da isusim i pusim to, nisam mogao da verujem kako je bila dobra vutra i jako sam bio srecan, znaci otkidala me je kao majmuna i bilo je kul, ubrzo je i nestala al mi je drago sto mi se sreca osmehnula i zato sam i trazio ovu semenku svagde da bi je zasadio jer meni licno ona odgovara. :)
A da kazem i da niko tamo nije 6 meseci odlazio a da su ceo dan na suncu bile biljke i da ne mogu da verujem kako je to uspelo jer su bile dobre vrucine :D
A evo i slike od curica oprasenih od prosle godine. :D
biljke_oprasene.jpg
IMG_0729.jpg
IMG_0712.jpg
 

protuha

Aktivan Član
23.05.2012
44
40
0
16
daj brate,izbediro sam se,gledam slike i vidim kolike su ti biljoze već i psujem si sve po spisku što nisam i ja početkom 4 odradio.al jbg,vrijeme baš nije dozvoljavalo za van pa malo banana.sad se nadam da ću te stić kroz mj-dva :D
Sretno! :smoke18:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
Mijo95 je napisao(la):
E sad cu par stvari da kazem sto ja znam o gospodjici Albanki. :)
Prvo imao sam priliku da se sretnem sa osemenjenom Albankom na sopstvenoj njivi mi je neko usadio i rasla je...
buraz, mene samo zanima kako znas da se radi o "albanki", mislim na osnovu cega, jer neko je mogao da zasadi bilo sta, na osnovu cega je sad to bas "albanka", koje su joj karakteristike ako je vec tako prepoznatljiva...


@protuha koliko sam skontao fotke su od prosle godine, a ne ovogodisnji out
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
e, onda si trebao citirati jer post ti je direktno ispod ovoga:

Mijo95 je napisao(la):
...
A evo i slike od curica oprasenih od prosle godine. :D
biljke_oprasene.jpg
IMG_0729.jpg
IMG_0712.jpg
pa je to unelo malo zabune, jer ja ove fotke ni ne vidim?
 

protuha

Aktivan Član
23.05.2012
44
40
0
16
PowerSeed je napisao(la):
e, onda si trebao citirati jer post ti je direktno ispod ovoga:

pa je to unelo malo zabune, jer ja ove fotke ni ne vidim
ni ja ih ne vidim,prva reakcija mi je bila na onu.moje su puno manje,tek 2 para listova,a u čašama od jogurta su,samo nek slabe mi se čine,tak da kontam da ću ih uskoro van među koprive.pa šta im bog da.turio sam malo više,znam da ekipa nije baš za više od 5,al jbg,idemo na 5X više pa šta bude,obilazit malo rijeđe,eventualno par puta prije nego pokažu muda i onda sklonit muške i par puta kasnije.kontam da mi je tu najbolji omjer dobivenog naspam uloženog.
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.098
163
Osetim miris vasih hedova
PowerSeed je napisao(la):
buraz, mene samo zanima kako znas da se radi o "albanki", mislim na osnovu cega, jer neko je mogao da zasadi bilo sta, na osnovu cega je sad to bas "albanka", koje su joj karakteristike ako je vec tako prepoznatljiva...

Ne bi da govorim kako znam da je Albanka jer neke stvari ne treba javno govoriti, al sa sigurnoscu mogu reci da je to seme od Albanke. :)
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ne razumeš,može biti i puna semenki,a da bude jaka dzidza,sve zavisi kad je oprašena,i od strane kakvog mužjaka,a kod uličnih džidža NIKAD ne znaš-ni samo poreklo straina ni ništa ...
ne mora da bude loše,naprotiv,ali pomaže kad znaš unapred :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
Mijo95 je napisao(la):
Ne bi da govorim kako znam da je Albanka jer neke stvari ne treba javno govoriti, al sa sigurnoscu mogu reci da je to seme od Albanke. :)
drug, da se razumemo, ne postoji sorta "albanka", to je nebulozni termin koji samo ukazuje da je vutra stigla iz albanije (il sa kosova) i gotovo je identican terminu "domacica" koji ti takodje nista ne govori sem da ne znas koja je vrsta ali da je verovatno rasla "tu negde u blizini, kod nas" pa je kao "domaca". jezim se i od jednog i od drugog termina, jer i "domacica" moz da bude brendirana vutra (obicno i jeste), a ako mislis da u albaniji ne sade vutru cije je seme stiglo sa zapada varas se. i u jednom i u drugom slucaju radi se zapravo o nepoznatom semenu, pa se nista ne moze sa sigurnoscu govoriti. prihvatam da postoje i opcije kada se radi o hibridima koji su obrtani iz generacije u generaciju, slucajno oprasivani, oprasivani sa industrijalkom... ima raznih opcija ali termini "albanka" kao i "domacica" nista veliko ne govore sem da nemas pojma o cemu se radi, tj. moz da bude bilo sta. peace to all
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Tacno e , kad mi dodje "balavac" i kaze : E ima domaja neka nije losa, ali ima nesto bolje : ima oooodlican skank !! Jedino dzoint zapali kad mu neko smota isti....I naravno, cim nesto bolje lupa, odmah je skank....A da nije mozda trava ?!?


JEZIM SE OD ISTIH ! JEBALA IH EDUKACIJA !

sorry na spamu, ali morao sam !
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.098
163
Osetim miris vasih hedova
Ljudi jos jedna stvar koju sam izostavio a veoma vazna i to me moze kostati, sto pre odgovor mi treba, naime na sajtu sam nasao etiketu "Made in Serbia" a to kod nas kaze ortak imaju samo murjaci i te neke sportske radnje..
A ako su plavci vec bi me uhvatili na sajtu bas kad sam to i nasao, verovatno bi me cekali, al niko nije bio, ne znam je to, ja znam da etikete takve nemam i ne znam sta bi to moglo biti, al jako me brine to, razmisljam se da zbog toga presadjujem biljke al mi je zao nekako jer su vec velike. :(
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
po meni prerizicno da se ostane na tom mestu, il presadi sto dalje il zaboravi, ko god da je najverovatnije je video biljke, a to ne valja, nikako ne valja
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Čim imaš najmanju sumnju najbolje ti je promjeniti sajt. Mene je kao što sam rekao prije neki dedica uhvatio di kopam rupe na jednom sajtu, pa sam mu rekao da vadim gliste. Iako je dedica bio bezopasan, star i poluživ ja sam svejedno bez razmišljanja odustao od tog sajta.
 

MornarPopaj

Aktivan Član
14.04.2013
110
55
28
bolje presadi, a ako su drotovi nasli sajt oni ce te cekati na kraju sezone kad vec bude berba.. tako da presadjuj sto pre
 
  • Sviđa mi se
Reactions: okolotaraban
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.