Super Hash & Auto Purple by Pajo Patak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pajo patak

ॐॐॐॐॐॐॐ
31.01.2013
213
1.011
143
31
Evo, polako zapoceo drugi grow sa malo boljom pripremom i boljim Sjemenom. Sjeme je na klijanju od prije pol sata pa ću slike staviti sutra kada do kraja sve najmestim. Za sada informacije koje su mi poznate, sutra cu nadodati:

Dimenzije boxa: Visina: 180 Širina: 80 Dubina: 50


Rasvjeta: 400W HPS
Zemlja: Florabella - 2x 12l saksije
Gnojivo: Crvena i Zelena plantela.

Sjeme: Pyramid Seeds
1X Auto Purple:
Type: Ruderalis 25% / Sativa 65% / Indica 10%
Indoor: 70 days
Outdoor: March / October
Yield: 30 - 200 gr.
Height: 50 - 120 cm
THC: 9 - 13 %
1X Super Hash:
Type: Sativa 10% / Indica 90%
Indoor: 55 days
Outdoor: September
Yield: 500 - 600gr.
Height: 80 - 150 cm
THC: 14 - 19 %
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Jel super hash ili auto super hash?


Ja sam imao ove godine u outdooru auto purple i auto super hash, tako da jedva čekam kako će ispast pod 400w

Purple me jako iznenadio, super mi je ta sorta bila, dok je super hash malo razočarao, ali to je do mene, ne sumnjam uopce da ce bit super pod lampom.

Sretno i pratim
 

pajo patak

ॐॐॐॐॐॐॐ
31.01.2013
213
1.011
143
31
Stari mi je zaboravio rođendan, ubit ću ga...Super Hash nije automatic, samo fem. malo sam pogriješio kada sam opisivao box. napisao sam da su posude od 12l jer mi se tako cinilo (nije pisalo na njima kada sam ih kupio). ispostavilo se da su cca. 25l pošto je u svakoj od njih 20l zemlje a još im fali do vrha. širina im je 38cm pa odprilike se skuži koliki je box. neću ni kupovati više zemlje jer je ovo sasvim dosta. također je ormar visok 160 a ne 180. na Super Hash-u cu raditi FIM, a auto purple cu LST-irati. stavio sam 2 venta kao ispuh, bez venta za upuh. iza vaza se nevidi, ima 10ak rupa da vuku zrak od ispod pa mi možda neko staklo ili CT neće ni trebati. sutra ću ga još obljepiti okolo sa alu folijom. reflektor je čista improvizacija, to sam uzeo kalup za kruh i razrezao ga. u lijevoj saksiji je auto purple koji je proklijao za manje od 24h a u desnoj još nije super hash pošto još nije bacio klicu. sutra cu jos termo/higro/barometar staviti unuta i to bi mislim trebalo biti to.


 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Auto purple je meni bio gotov od sjemena do harvesta za 62 dana, ja nisam mogao vjerovat (outdoor), tako da budes spreman xD

Apoteka je box, samo me strah 400w na 160cm visine bez CT, neznam baš, mislim da si se malo zahebao xD al nikad nije kasno za CT

I da, neznam ako si primjetio, ali box ti je crn, gubiš jako puno svijetla tu... obloži to s onom auto folijom, jednostavna je za ljepit
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mimika

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
pajo fino si sve slozio, svidja mi se sto si pedantan i uredan...samo kako bigi kaze fali ti refleksije...imas u baumaxu, bauhausu te reflektirajuce auto folije po 10kn komad, a ujedno je i toplinska i zvucna izolacija...ili uzmes bijelu mat boju za zidove pa prefarbas box

jesi testirao temperaturu u boxu? i meni se cini da bi moglo biti problema sa takvom lampom bez cooltuba...osim ako nemas neki super jaki vent za ispuh

i zasto fotoperiodna sorta uz automatik...kad budes prebacio na 12/12 uzet ces automatiku par sati svjetla na dan...mislim ici ce to, al odrazit ce se na urodu

edit: zaboravih ti pozeljet srecu, a sretan ti i jucerasnji rodjendan :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

pajo patak

ॐॐॐॐॐॐॐ
31.01.2013
213
1.011
143
31
hvala :) živim u malom gradiću gdije u minimalno 70km blizine nema ništa slično bauhausu ;) nego gore sam napisao da cu obljepiti sve strane sa alu folijom. planirao sam te 2 biljke da završe u malo većoj razlici vremena (ništa previše ipak). kada purple bude vec dobro u cvijetanju, onda cu prebaciti na 12/12 tek. do tada će hash vegetirati. vijeti ću kako stoji sa temperaturom. nisam u stanju nabaviti CT pa ako bude problema cu samo staviti staklo između koje bi trebalo biti mislim dosta.
 

pajo patak

ॐॐॐॐॐॐॐ
31.01.2013
213
1.011
143
31
obe sjemenke posađene i box obljepljen alu folijom. pre vruće je u boxu definitivno. mora se neko staklo ili ct tu staviti pod hitno.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
CT bi dosao ko 13. placa.Obavezno nesta napravi dok nisu provirile...Ako stavis staklo opet ti treba dobra ventilacija za prostor gdje je lampa a i za onaj gdje su biljke.Ako stavis CT opet ti nisu dovoljna ta dva šmrkavca koje imas..uglavnom imas se sa cim zabaviti;)Moras imati nesta za upuh ...pasivan ako nista drugo
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Alufolija stvara hot-spotove,možeš da spržiš biljku.
A ova za šoferke je ok mada se ponaša i kao toplotni izolator pa baš i nije najsjajnije rešenje kad već kuburiš sa temperaturom.
Znači kao što kaže smak420 farbaj box u belo ili ako si u mogućnosti nabavi mylar ili diamond foliju :)
 

pajo patak

ॐॐॐॐॐॐॐ
31.01.2013
213
1.011
143
31
farbati ga necu, okrenuo sam alu foliju na mat stranu da nebi doslo do hot spotova. nesto cu ja tu vec iskemijati, najvjerojatnije ct sa jacom ventilacijom od ove.
 

pajo patak

ॐॐॐॐॐॐॐ
31.01.2013
213
1.011
143
31
Nikle su obe :) zive i zdrave. Sad za koji dan kad nabavim pare idem po CT, vent i cijevi. Za sada box stoji otvoren kao na slici zbog temperature, a i dok su ovoliko male im netreba tolika lumenaža. Slike cu staviti sutra. Pozdrav ;)
 

LoNba

Aktivan Član
31.05.2013
71
20
0
Negde u Srbiji
Mat strana od alu-folije?!?To ti je malte ne kao i da je crn box...ili farbaj ili kupuj foliju,sad ti nije frka ali kad lepotice porastu bice itekako jer ce ti prinos biti razocaravajuci.
 

pajo patak

ॐॐॐॐॐॐॐ
31.01.2013
213
1.011
143
31
posto jos nemam kinte da kupim taj neophodni ct, nabavio sam na besplatan nacin (sta cu... jbg) 200W MH zbog smanjenja temperature, a i spektar je bolji za vegetaciju. kada Auto Purple pocne cvijetati onda cu vec imati ct pa montirati HPS. temperatura je bila preko 31 supnjeva i listovi su se poceli savijati pa sam morao naci brzo privremeno rijesenje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

pajo patak

ॐॐॐॐॐॐॐ
31.01.2013
213
1.011
143
31
izgledaju mi super :D bas se vidi da su razlicit fenotip. maloprije sam pognojio sa 1/3 doze zelene plantele (5ml na 2l i u svaku biljku po pola litre jer netreba jos previse zaljevati). nisam vjerovao da ovako brzo napreduju. poceo sam raditi SOG na obje. ova desna je Auto Purple a lijeva je Super Hash. Nemam nista previse za reci, slike govore vise od 1000 rijeci ;)

Slike od 3.12. 2013



Slike od danas:

Auto Purple



Super Hash