Super Hash & Auto Purple by Pajo Patak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pajo patak

ॐॐॐॐॐॐॐ
31.01.2013
213
1.011
143
31
pa SOG i je vrsta LST-a, samo sto se kod jednostavnog LST-a biljka savine samo 1put a ja cu je motati dok ne napravim krug blizu ruba vaze.
 

CrazySmoke

Banned
Banovan
15.08.2013
142
135
43
U nigdjezemskoj ;)
biljke zdravo izgledaju, ali ne razumijem zašto se trebaju gnojit tako mlade? jer dost njih koliko sam vidio bez gnojiva u ranoj fazi su imali krasne ljepotice dok oni koji su gnojili uvjek na neki problem naiđu u listovima, ispravite me ako griješim. a taj sog, rubovi kante su ti blizu boxa, neznam gdje će lišće pritom iako bi moglo možda. a lst ti možeš i više puta lst-irat u krug, i koje hoćeš grane.

ovo kaže za sog iako znam da se može i po rubu kante, ali to nije isto
https://www.google.hr/search?q=sog+weed+method&espv=210&es_sm=122&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=lKioUuSbOOzAygPG1IGYBg&ved=0CEcQsAQ&biw=1600&bih=737
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Pajo SoG (Sea Of Green) nije LST (Low Stress Training).
SoG je uzimanje dosta koliko toliko jednakih klonova po dužini(malo veće),ukorenjivanje istih i odmah stavljanje na 12/12 i to je onaj prinos koji se racuna po metru kvadratnom na breeder-skim stranicama.
A LST ti je treniranje biljke savijanjem glavnog(ili bočnih) vrha da bi manji dobili više svetla i razvijali se,a taj oblik LST-a koji si video da ide u krug oko saksije je samo jedna od mnogo varijacija koja je takođe ok :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Saša443

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
to što vi mislite se zove SCRoG, iliti Screen Of Green (razvlačenje biljaka po mreži)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
SoG nema veze sa LST, a ChillHead je objasnio sta je SoG (a i sta je LST)... jedino ne kontam gde je metalman uocio razgovor o mrezi, al to sto on spominje jeste SCRoG ;) a sta ce na kraju pajo napraviti, bumo videli
 

pajo patak

ॐॐॐॐॐॐॐ
31.01.2013
213
1.011
143
31
ja sam pogriješio, to sam ja pobrkao SOG sa 1 vrstom LST-a. kad sam to zadnji put citao proslo je dosta pa sam zaboravio. moj plan je napraviti LST na identičan način kao i na slici, samo što je moja saksija četvrtasta.
57386training16_thumb.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

pajo patak

ॐॐॐॐॐॐॐ
31.01.2013
213
1.011
143
31
Auto Purple se bacila na cvjetanje, bome je brza. Na svakom vrhu ima po par pistilica, jedva da sam i primjetio. Super Hash se baš osjeti kada uđem u sobu, nemoram ni otvoriti ormar, stvarno ima jak miris, dok se Purple ne osjeti, tek kad zabodem u njega nos. moram pod hitno HPS-isu montirati. Kada da ju počnem gnojiti crvenom plantelom? Kod super hash-a je stabljika na dnu već začuđujuće debela, stvarno dosta, kod A.P. nije baš toliko.


lijevo super hash
desno auto purple vidi se pistilica (nisam mogao
bolje uslikati) Auto Purple Super Hash
 

CrazySmoke

Banned
Banovan
15.08.2013
142
135
43
U nigdjezemskoj ;)
a kakve žarulje trenutno imaš? u prvoj slici je list natopljen vodom u zemlji. to ce ti ovdje uvijek rec da nije dobro al ne vide dobro ko ja na mobu :) a zašto moraš prehranjivat., za puno trave? samo pitam..onda BiH ovu auto purple sta daje do 200 g..ne obje jer to ti je gmo praktički ne prirodno ;) daj im izmeta životinjskih jer zemlja ima sve nutrijente dobre..ili koprive..stavi foliju(mat stranu) ispod listova i bit ce im vise svjetla a zalijevaj pod njom..inače sve 5 :)
 

pajo patak

ॐॐॐॐॐॐॐ
31.01.2013
213
1.011
143
31
sada radi 1 MH od 20.000 lumena. nisam siguran dali je 250 ili 200 W. Sada kada stavim CT cu vratiti HPS od 400W (55.000lm) pošto je AP počeo već cvjetati. neću nikakvu dodatnu foliju stavljati. gnojiti necu jos nijednu više, ali cu poslije sa Crvenom plantelom. I tako neću pušiti nego cu ulje napraviti.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
pfff ogromna razlika u odnosu na outdoor (barem moj)

pogledaj u outdoor galeriji s komentarima nađi pa ćeš vidjet moje su puno manje i manje razgranate i sve..... a još tvoje imaju za odradit tolko kolko su prosle....znaci bit ce bomba!!!
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
pfff ogromna razlika u odnosu na outdoor (barem moj)

pogledaj u outdoor galeriji s komentarima nađi pa ćeš vidjet moje su puno manje i manje razgranate i sve..... a još tvoje imaju za odradit tolko kolko su prosle....znaci bit ce bomba!!!
 

pajo patak

ॐॐॐॐॐॐॐ
31.01.2013
213
1.011
143
31
napokon update. izvinite što je toliko dugo potrajalo ali napokon je internet plaćen :p
iako se po slikama ne vidi, AP ima ipak ljubicaste hedove, vidi se pod svakom zaruljom koja nije HPS :p bolje nisam uspio uslikati, za macro da i ne govorim.mislim da ovo ipak izgleda bolje nego moj ocajnicki outdoor sa domajom hahah... neznam koliko ce jos malo AP-u trebati, racunam tjedan - tjedan i pol, a lijeva ima jos za garit koliko ces. svaki tjedan 1put zaljevane sa 2l vode i malo slabije nego full dozom crvene plantele. pri dnu je uzas debela, min. 5cm ima svaka. veceras ide trimanje većine lišća kod AP-a (do sada ništa jbg.), a kod SH-a cu poskidati pola. nesto mi se cini mrsav AP. evo slika, komentirajte... sto vise to bolje :lml_spam: ... od AP-a mislim cijelog napraviti ulje, a od SH-a pola u ulje a pola za rekreacijske svrhe :rasta1:

Auto Purple Auto Purple Zajednicka Super Hash
 

pajo patak

ॐॐॐॐॐॐॐ
31.01.2013
213
1.011
143
31
veceras se svijetlo gasi na 2 dana i A.P. ide pod noz. S.H ce nastaviti da se pumpa :sun2:
slike cu staviti na slijedecem postu.