Super Lemon Haze GHS & Autofem Tutankhamon (250w)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
BLONDinaNINA je napisao(la):
ni ja licno to nebih radila...mislim u indooru..sve zavisi koliko si vest grower,nije da ne moze..a vidim i da si ljubitelj plantele njihovu zemlju i gnojiva za indoor,moze i to, ali ima i boljeg.. :dada
plantellini proizvodi su mi najpristupacniji..pa zato..

PowerSeed je napisao(la):
nemoj zameriti ali ja ne vidim fimovanu biljku, samo si joj potkresao listove, hocu reci trebao si seci nize

sretan grow, naravno :)
rezao sam ju dok je taj vrhic bio skroz mali(svega mozda 1 - 1.5 cm duzine).. pratio sam po slici di tocno treba rezat..i tek nakon rezanja se podjelilo na 3 nova vrha...ne znam mozda se varam...ako nije uspjelo necu nista rezat vise,vec ju krecem savijat...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BLONDinaNINA

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
onda ok, nisam na fotkama primetio 3 nova vrha. doduse, ono je fotka tek 3 dana nakon fima. videcu verovatno na narednim fotkama
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
tutan

2upqwck.jpg


10x7zhd.jpg


16p5s4.jpg


2dugys.jpg


12334fc.jpg


15wdz7l.jpg


lemon

wlf402.jpg


m97ea0.jpg
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Vracam se sa par preinaka u boxu..malo sam poradio na ventilaciji,tj. nabavio sam turbinu..ali ovaj puta turbinu sa veliko T..
radi se o staroj kuhinjskoj napi sa relativno malo predjenih kilometara..
Turbina: -130w , 390m3/h , 300Pa
Takodjer novost je i digital temperature controller,spojen da pali turbinu na 28C..Max temp. je 30C, min. 23C..i vlaga se popravila..
tutko malo pokazuje znakove pregnojavanja,ali samo na par fan listova..nije to njemu nista...pazim ga i mazim :watchplant: :staklo:
limunko je konacno uhvatio maha i raste na ocigled..izgleda je zavrsio sa bolovanjem.. :rofl:
uglavnom da ne duzim vise, evo malo materijala za oci...

limunko

28anfck.jpg


152p66s.jpg


tutko

25t7w9k.jpg


2eby3bt.jpg


zajedno

2qa66ms.jpg


napa

inx2fp.jpg


kontroler

18zxow.jpg


box prije

2j3myag.jpg


box sada(slabo se vidi napa,ali bitno da odradjuje posao i to na prvoj brzini od 3)

2hx9h95.jpg
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
na svim slikama je ista biljka..
trenutno imam samo plantellu VRT i CVIJET(vec smo razglabali o mjesanju organskog i mineralnog gnojiva)...bio-grow i bio-bloom mi stizu kroz 3-6 dana..da sada bubnem plantellu VRT pa kasnije sa plantellom CVIJET ili VRT pa kasnije sa bio-bloomom..? ili da cekam posiljku bio-bizza??
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
prije tjedan dana stiglo gnojivo od bio-bizza i obe biljke su pognojene...lemon sa pola doze za vegetaciju(2ml/l) , tutan sa punom dozom za vege (4ml/l) i pola doze za cvijetanje(2ml/l)...prije 2 dana sam ponovno pognojio tutana sa punom dozom za vege jer mi izgleda kao da fali dusika...
biljoze mi izgledaju pre svijetle, i donji listovi na tutanu mi zute..jer to radi nedostatka necega ili svijetlost ne dopire do donjih listova ili cak mislim da mi je lampa bila jedno vrijeme pre blizu(cca 20 cm)..procjenite sami...
ugl. tutanov napredak je primjetan,ali lemon mi izgleda nesto kaska...ili fotoperiodne rastu takvom brzinom...?
ph prilikom zalijevanja je spustan na 6.4 sa limunskom,a ph vode u zdjelici od tegle je oko 8..jel to normalno?

tutan 33. dan

ve96rq.jpg


10qyx54.jpg


lemon 28. dan

2e0mp2p.jpg


6z4g0z.jpg
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ne fali im gnojiva, provjeri pH i kalibriraj pH metar.

edit:

ne znam koliko često zalijevaš, ali sa tako velikim posudama i malim biljkama dosta je jednom na 4-5 dana, možda i više, ovisno o temperaturi...
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Ph metar je kalibriran pred tjedan dana...i dobro pokazuje.znam jer radim svakodnevno na poslu sa ph metrom...lemon ne pije vode skoro nista..flusho sam ih pred tjedan dana i posuda od lemona je sad negdje na 2/3 mokra...a tutana moram zalijevat svakih 2-3 dana,jer guta ko mutav...
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
ja na tvojem mjestu nebi toliko zaljevo,,nece im nista bit ako ih i 14. dana ne zalijes ,,pogotovo posle Flushanja,,
ostavis da se zemlja totalno osusi,,i onda krenes laganini sa zaljevanjem i gnojenjem...
sretno
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Razrijedit cu zalijevanje ako inzistirate,ali stvarno je zemlja suha ko barut nakon 2-3 dana..vjerujem da je to zato sta sigurno ima hrpu korjenja i stabljika je debela ko palac..
Zaboravio sam napomenut da sam do sad tutanu skinuo jedno 10-ak donjih listova jer su skroz pozutili i neki su imali smedjkastih djelova po sebi..sa lemonom je ista situacija,osim sta sam njemu skinuo samo jedan fan list..ali po izgledu bi rekao da iste brige dijele...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: green poison