Super Skunk (Sensi Seeds)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.293
14.616
358
Lijepe su ti biljke....a damija ne svacaj ozbiljno jel nema pojma i vec neko vrijeme baca nebuloze....ima ga i na provalama s vutra.org...pa ti vidi jel vredi slusat savjete nekoga ko sipa na sve strane savjete koje je negdje cuo ili procitao....a biljku njegovu nisam vidio na forumu....a da je bila vrijednaa paznje.........sori na spamu ali digne mi se tlak radi takvih "savjetnika"....a ljudi u pocetcima ne znaju kog da slusaju.....
Stipe ti je rekao sve...kratko i jasno
Sretno do kraja...i da bude doslovno super skunk
 
27.03.2015
119
137
43
@Imbra Presvetli hvala ti puno,video sam tvoje dnevnik i ostao sam bez teksta.Stvarno si pravi pro grower,nemoj misliti da ti se nesto ulizujem i te fore,ali ako si mi ti rekao da je sve kako treba,jos manje sam bez brige.Mnogo mi znaci sto si mi ti napisao.Najvise uglavnom koga ovde slusam i koga shvatam za ozbiljno su Tarzan,Power seed i Tebe mogu shvatiti jel si pravi profesinonalac.Hvala jos jednom i nadam se da ce biti sve kako treba.Samo da ne bude neki problem sa policijom bice to pravi super skunk.Verujte mi na rec :vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Imbra Presvetli
27.03.2015
119
137
43
Ekipa mrtav sam,neko mi je digao svih 12 biljki.Ostala mi je samo jos jedna u dvoristu.Kao da me je tramvaj udario_Ovo je jako tuzan dan za mene ne mogu vam opisati koliko sam para i truda ulozio i sve.
 

Hasler

Cipiripi
09.07.2013
215
809
93
A joj, bas mi je zao sto se tako sve izdesavalo. Mora da te je neko pratio kad ti je skino sve to. A ne razumem zasto bi ti neko skino, kad biljka nije dostigla ni Z od zrelosti. Mozda su sumari pocupali. Iskreno jos jednom zao mi je bas
 
27.03.2015
119
137
43
Ne znam brate,svet mi se srusio ceo...Nemam sta da kazem,osim da zelim ostalima puno srece i puno lepih hedova i sve najlepse.Tolikko od mene i pozdrav,hvala svima koji su me bodrili.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hasler

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Užasan osećaj! Iz iskustva znam i negde sam rekao, ponoviću opet: Ovo je samotnjački hobi! Biljke ti je digao neko ko je znao. 101%! Strpi se i izdrži, pa sledeće godine...opreza nikad dosta!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ttt
27.03.2015
119
137
43
Najgore od svega je sto je ovo leto bilo rodjeno za outdoor,povracao sam od muke ne mogu vam opisati koliko se lose osecam,od svega mi je ostala samo 1 u mom dvoristu,para i para je propalo,Sav ulozeni trud je propao,ovo je kosmar za mene.
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Kolega primi moju iskrenu sucut, znam kako je meni bilo kad sam se vratio s GO i zateko mog jacka mrtvog suhog ko barut... sav trud svo vrijeme ode u tri pm.. Ovo nekad zna bit jako NEzaHvalan hobi.. Drz se stari digni glavu i ajmo dalje....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ed Rosenthal