Super Skunk (Sensi Seeds) by Barbarossa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Jeste, i mene je iznenadila domaja. Mogu da zamislim kolko bi to čudo bilo da je imala vege. :D videćemo kako će ispasti do kraja.
A te dve male što se vide su Auto Jackpot (to što misliš da je klon) i Auto Mazar, ova mala. :razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hammer 2

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Hvala ljudi :) jesu lepo krenule... Da nije tripsa bilo bi to baš kako treba. Izmori gamad biljku i baš pred kraj kad treba finalno da se napumpa, izgubi snagu mučenica. Neću hemiju sada, kasno je... Nego, smućkao sam danas jednu čorbu od duvana, čilija, belog luka, bosiljka i lovora. Procedio pa ih pošteno naprskao ....ko zna šta će biti, kuća smrdi za nevericu...ali neću samo da se žalim...dobro je, dobro.... :)
 
07.03.2015
33
22
8
32
Lepo izgleda, al cudi me za sensi seeds da su toliko losi, bas sam razmisljao nesto da uzmem od njih al ipak sam se odlucio za Green House Seeds i Pyramid al nisu se nesto pokazale kao banke.Od 3 Lemon Skunka od GHS 1 je uspeo i to bas dobro a Purple od Pyramid nista nije htela ni da proklija.
 
Poslednja izmena:

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Pozz
Tripsi su se brutalno nakotili... Sisaju li sisaju.. Svo mi je lisce ovako izmasakrirano. Tretirao sam nekoliko puta ali... Ima ih milion... A necu sad pred kraj ni da pokusavam vise da prskam bilo cim. Ovo ce svakako uticati na prinos... nadam se ne toliko... 20160721_101958.jpg 20160721_101937.jpg
 

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Barba, cvijeće ti je predobro pogotovo uz toliko nametnika, nevjerojatno... Stvarno !
Ovu plantelu još nisam vidio, ali možda bi je trebalo provjeriti. Jesi 100% siguran da su to Tripsi?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Hvala ljudi! :) Što se tiče cveća, za sada to izgleda više nego pristojno s obzirom na invaziju ovih štetočina. Imam par stvari kojima bih mogao da prskam, ali u ovoj fazi ne želim nikakvu tečnost po hedovima. Pustio sam da tako završi pa ćemo videti. Sledeće malecke će od starta preventivno biti tretirane Neem-om i sl. Imao sam sličnu situaciju sa spajderima, ali nisam primetio da se odrazilo na prinos.
Sledeći update slike cveća. :spliff::spliff: