Tahikardija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.09.2023
10
5
3
123
Pozzz bracoo

Ovako uvek kad duvam imam malko jacu tahikardiju...i juce napusen odlucih da merim otkucaje srca u minuti i bilo je negde oko 120-130(koliko se secam) e sad,da li je to normalno na vutri i da li je "opasno" ili sta god

Hvala na odgovoru!
 
  • Love
Reactions: PsiloCann

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
888
4.617
163
Thiaoouba Prophecy
Ako imaš mogućnost da sadiš i pušiš svoju gandžicu toplo ti predlažem.
Jer kad svoje uzgojiš, na vrijeme obereš lijepo osušiš i kad u tegli malo odleži teže dođe do bržeg otkucaja srca.
I meni je prije od domaje znalo da sašije ubrzan rad srca. To može biti i uzrok jer je rano obrana.
Od kako sadim svoje još nikad mi se nije desilo da imam ubrzan rad srca.
Ali sve je i do psihe. Što više razmišljaš o tome dođe ti. Jel to je jedna vrsta straha da ne dođe do toga i nakon konzumacije dođe. Probaj da ne misliš o tome da govoriš sam sebi da nikad niko nije umro od vutre (ja sam znao govoriti sebi možeš jače :D) ispuši pa odma kreni jest nešto npr. jabuke skreni misli... Također i dozu napravi sebi... :thumb:
 
Poslednja izmena:
05.09.2023
10
5
3
123
Uvek sam se tripovao da je opasno da imas puls veci od 100...ali koliko vidim bitno je samo da ne razmisljas o tome.Jer kad razmisljas dolazi do napada panike...a tu tek krene da kuca srce...
 

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
621
3.252
203
sta napisati,. od kuda poceti,. vutra org nije zdravstvena institucija te na mnoga ovakva pitanja kako da netko da odgovore, moze odgovoriti jedino osobnim iskustvom koje je iskljucivo njegovo te takvo ne znaci da vrijedi i za nekog drugog. Naglasavam da ukoliko netko ima bilo kakve vrste zdravstvenih tegoba a posebno sa srcem,plucima,glavom ili trbuhom neka ide k lijecniku, specijalistu itd..po nalaz odnosno misljenje lijecnika sto je sa zdravljem. Normalno da srce moze ubrzano kucati te se kod konzumenta moze stvoriti utisak nelagode,bilo panika, strah, izgubljenost , celestijalno stanje koje mislis da gubis svijest ili da ne dises a ustvari si samo dobro napusen i probaj se opustiti nekako., znas da si napusen i nista ti se ne moze dogoditi ako si zdrav mislim jel. Dok ujedno i da nisi zdrav vutra ne pogorsava stanja samo ovisno u kojem obliku se konzumira...i jos bih mogao,. imas i teme krvi tlak , pogledaj i tamo malo.,ima hrpa tema vec, neces valjda sljedece pitanje imati tipa : vutra i njen utjecaj na proljev ..;) ...iako nije mozda cak niti blesavo pitanje...imas li problem i sa time mozda?
 

JohnnyJohnny

Aktivan Član
21.05.2023
208
833
93
Dosta savjeta si dobio i na temama i na chatu. Mislim da nema smisla vise, nemoj se ljutiti molim te.
Dosta kvalitetnih savjeta, i dosta kvalitetnog vremena su clanovi foruma potrosili da se objasni, ukljucujuci i mene... koji muci muku sa slicnim stvarima... a i nekim gorim.
Ako ne zelis da citas vec, i selektivno vadis iz konteksta sta ti odgovara evo boldiracu ti otidji na sistematski i uradi EKG.
Nek si ziv i zdrav.