Tajland

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.10.2019
3
3
3
25
Mozda neko od vas zna , mozda ne zna al u Tajlandu je trava legalizovana pre par godina. Planiram sa devojkom ici pocetkom sledece godine. Planiram obici ostrvo Koh samui, ako je neko bio ili ako zna da mi da savet. Citao sam da imaju one Dispensory prodavnice trave, ali da je u njima preskupo, a ima dosta ulicnih prodavaca koji prodaju po manjim cenama, jel bolje sigurica da platim skuplje, ili je isti *****. A inace sam na pauzi uskoro godinu dana od trave, tako da ce bilo sta da me radi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric and DjedMraz

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
610
3.225
203
To je zaista prekrasna vijest posebno za taj dio svijeta, azija je iznimno stroga po pitanju vutre opcenito, ovo je malo shokantno da u zemlji u kojoj si bezuvjetno do jucer isao u zatvor zbog ''opuska'' sad kupujes u ducanu.Mislim da nije par godina, vec od prosle godine u 6 mj 2022.,dok kupnja u ''shopovima'' od pocetka 2023. Meni osobno je predaleko i nemam namjeru ici tamo. Ima podosta y tube videa na tu temu. Sretan put kad bilo da ides, pofotkaj malo kad odes i javi...:thumb: svakako bi savjetovao da ides u dispensory , navrati kod ovoga iz video , .cini se da voli vutru isto kao i mi :)

 
Poslednja izmena:

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Poprilično je široka ponuda i ne bi ti preporučio da kupuješ na ulici. Nisu pretjerali s cijenama u shopovima plus totalno je drugačije iskustvo. Ako ćeš biti tipa 7-8 dana, Odi u isto shop ili u dva tipa. Većinom radi gazda i žena mu, zapamte ljude pa daju popust praktički drugi put kad dodjes kupiti nešto. Druga stvar, ako ti treba kontakt tamo @Somaseeds ima pokrenutu operaciju tamo i zastupljen je u 4 shopa koliko sam skužio do sad. Gotov proizvod, organski uzgoj. Imas i discord i telegram, možeš direktno s njima komunicirati :)

Gledaj ako možeš da ciljaš kad je Thailand Cannabis Expo. Bude stvarno show :D

88EDD4CE-4540-4DA9-8482-01A7BF8BD2B2.jpeg
4DC94B05-F4F0-4DCD-8849-B4DC6FC3EE88.jpeg
 
27.10.2019
3
3
3
25
To je zaista prekrasna vijest posebno za taj dio svijeta, azija je iznimno stroga po pitanju vutre opcenito, ovo je malo shokantno da u zemlji u kojoj si bezuvjetno do jucer isao u zatvor zbog ''opuska'' sad kupujes u ducanu.Mislim da nije par godina, vec od prosle godine u 6 mj 2022.,dok kupnja u ''shopovima'' od pocetka 2023. Meni osobno je predaleko i nemam namjeru ici tamo. Ima podosta y tube videa na tu temu. Sretan put kad bilo da ides, pofotkaj malo kad odes i javi...:thumb: svakako bi savjetovao da ides u dispensory , navrati kod ovoga iz video , .cini se da voli vutru isto kao i mi :)

Meni u zadnjih godinu dve se izdesavalo stvari ko da je 5 proslo jbg :D , a ovaj iz videa radi iz strasti i ljubavi vidi se hahahah. Ma ja volim tropske lokacije, mlad sam pa reko malo da proputujem dok se ne umirim. Ako sve bude po planu januar 2024 , slikacu pa postavljam :D

Poprilično je široka ponuda i ne bi ti preporučio da kupuješ na ulici. Nisu pretjerali s cijenama u shopovima plus totalno je drugačije iskustvo. Ako ćeš biti tipa 7-8 dana, Odi u isto shop ili u dva tipa. Većinom radi gazda i žena mu, zapamte ljude pa daju popust praktički drugi put kad dodjes kupiti nešto. Druga stvar, ako ti treba kontakt tamo @Somaseeds ima pokrenutu operaciju tamo i zastupljen je u 4 shopa koliko sam skužio do sad. Gotov proizvod, organski uzgoj. Imas i discord i telegram, možeš direktno s njima komunicirati :)

Gledaj ako možeš da ciljaš kad je Thailand Cannabis Expo. Bude stvarno show :D

Pogledajte prilog 479568
Pogledajte prilog 479569
Hvala na savetima. Planiram biti oko 2 nedelje malo vise, jer avionska karta je jedina skupa stavka pa reko onda bolje duze da ostanem . Kolko vidim taj Expo je krajem ove godine, u novembru, tako da nece se potrefiti al nema veze, svejedno ce mi biti iskustvo nikad legalno nisam bio u mogucnosti da kupim xd. E to cu videti sa soma seeds, voleo bi nesto da znam da je organsko, a ne da mi uvale nesto hemijski prskano tretirano. Jesi ti bio tamo ili znas iz price?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DjedMraz
01.08.2023
2
18
3
Ja sam bila u martu na Puketu. Shopova sa travom ima na svakom koraku (nikako ne bih preporucila kupovinu od ulicnih prodavaca). Plus, osim mogucnosti izbora izmedju indica, sativa, hibrid, imaju preuskusne kolace sa veoma visokim procentom thc (pogotovo ako imaju preliv, u kome se nalazi i najveca koncentracija). Iz licnog iskustva, ne bih preporucila vise od polovine kolaca
U poredjenju sa ostalim evropskim gradovima u kojima je legalizovana marijuana (pre bih rekla cbd) , na Thai je procenat thc izuzetno visok
U nekim shopovima imaju bongove za stolom, sluze sladoled i ostale “zacinjene” poslastice
Toplo preporucujem Thai IMG_2715.jpeg IMG_2728.jpeg IMG_2727.jpeg IMG_3824.jpeg IMG_3823.jpeg IMG_2732.jpeg IMG_2733.jpeg IMG_2719.jpeg IMG_2720.jpeg IMG_2722.jpeg IMG_2727.jpeg IMG_2728.jpeg IMG_2715.jpeg
 

Prilozi

  • IMG_3827.jpeg
    IMG_3827.jpeg
    191,1 KB · Pregleda: 11

PsiloCann

Banned
Banovan
26.04.2023
71
399
53
Grmlje 2. odvojak
nekad se o ovoj zemlji i njenim susjedima govorilo kao o sirotinji azijskoj, kako su preženskasta rasa da se pomaknu s mjesta, da je za njih nemoguće išta osim vojne hunte, komande, monarhije moderne, kad ono mi skrivaća igramo na zapadu, thai se smiju ostatku planete s razbijanjem i deltariranjem kanabinoida, mota thailand, sadi, udara....znao sam da se promjenio zakon gore, ali sad nakon slika, pa ovo će zasjenit Amst za 5 god....pratim jednog maera koji je preselio na thai ali ne sad turizam, on je nesto u sport car smjeru, otkida lik svako malo na sta nailazi, kako jeftino neke stvari naletiš, dobra zarada za shipanje u states....thai postaje obećana zemlja izgleda...
nešto ekipe je bilo dole, turizam, prosttitucija, oduševljeni, ima već godina....desetljećima stranci idu onamo u mirovinu....a mi sjedi, skrivaj se, ko u doba kominterne a ne da imamo 5g....
 
27.10.2019
3
3
3
25
Ja sam bila u martu na Puketu. Shopova sa travom ima na svakom koraku (nikako ne bih preporucila kupovinu od ulicnih prodavaca). Plus, osim mogucnosti izbora izmedju indica, sativa, hibrid, imaju preuskusne kolace sa veoma visokim procentom thc (pogotovo ako imaju preliv, u kome se nalazi i najveca koncentracija). Iz licnog iskustva, ne bih preporucila vise od polovine kolaca
U poredjenju sa ostalim evropskim gradovima u kojima je legalizovana marijuana (pre bih rekla cbd) , na Thai je procenat thc izuzetno visok
U nekim shopovima imaju bongove za stolom, sluze sladoled i ostale “zacinjene” poslastice
Toplo preporucujem Thai Pogledajte prilog 479955Pogledajte prilog 479954Pogledajte prilog 479953Pogledajte prilog 479946Pogledajte prilog 479947Pogledajte prilog 479948Pogledajte prilog 479949Pogledajte prilog 479950Pogledajte prilog 479951Pogledajte prilog 479952Pogledajte prilog 479953Pogledajte prilog 479954Pogledajte prilog 479955
Hvala na odgovoru . Koliko se otrpilike krecu cene? jel je 500 baht-a gram ili skuplje? sa kolacima imam losa iskustva,dugo rade nikako izbaciti iz krvi xd. Mada sladoled bih probao. I Kakva ti je bila temperatura i voda, posto ja planiram januar ,pocetak februara , u martu je idalje suva sezona tako da bi temperature i sve trebalo biti slicno?
 
01.08.2023
2
18
3
Hvala na odgovoru . Koliko se otrpilike krecu cene? jel je 500 baht-a gram ili skuplje? sa kolacima imam losa iskustva,dugo rade nikako izbaciti iz krvi xd. Mada sladoled bih probao. I Kakva ti je bila temperatura i voda, posto ja planiram januar ,pocetak februara , u martu je idalje suva sezona tako da bi temperature i sve trebalo biti slicno?
E za cene ne znam tacno, ali su prilicno pristupacne (ne mnogo vise od nasih). Da, od kolaca nisam mogla da se pomerim sa terase do kreveta. A je sjajna, pogotovo sa magicnim zalascima sunca. Temp vode je uvek oko 27, 28. Kraj nevembra, decembar- mart su naj sezone (voda topla a ne pretopla, nema puno vlaznosti vazduha). Poslednjih 10g ne propustam decembar, januar. Ove godine prvi put bila u martu, jakoooo velika vlaznost vazduha, voda pretopla. Ali zato ove radnjice… Decembar najbolji mesec.
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
sawadi kap
ja sam na ko phanganu kupio od nekog automehanicara bas za 500bahta.al davno prije 15god
tada sam dobio nekih 5grama njihove sative, jos se sjecam kako sam je sisao jer je bila neotrimana, kako su skinuli tako su je valjda odma i prodavali
valjalo bi sad otici kad je legal, chang mai pa koh tao ili ko chang
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Captain Fantastic

Somaseeds

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
15.02.2022
70
603
83
Been there five times already this year, and I'm headed back next week. We've set up a little farm there to showcase what we can do, and yes, our Sacred Soil has made the trip too! We're already seeing some small batches of flowers coming through.

Thailand is an incredible place, isn't it? The vibes, the scenery, and now, our own slice of paradise with our farm. Can't wait to share more with you all!

Bio sam tamo već pet puta ove godine, a vraćam se sljedeće sedmice. Tamo smo postavili malu farmu da pokažemo šta možemo, i da, i naš Sacred Soil je krenio na putovanje! Već vidimo neke male serije cvijeća kako se spremaju za harvest. Tajland je nevjerovatno mjesto, zar ne? Vibracije, krajolik, a sada i naš vlastiti komadić raja sa našom farmom. Jedva čekam da podijelim više sa svima vama!