Takodje moj prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.03.2008
45
65
18
Somewhere in the forest
e ovako zivim na primorju posadio sam prije nekih 4 dana biljku i sad ocu da je presaadim u sumu pored jednog potoka e sad interesuje me na koju razzdaljinu od potoka da je stavim a da korijen ne istruli ??
i recite mi kako vam izgleda biljka fali li joj nesto vidim da ovi novi listovi kao da su nekako zuti ??
napominjem biljka je stara 4-5 dana evo slika.. i recite mi da nisam zakasnio ocu li imat sto da zapalim od ovoga ako uspije do kraja?


Uploaded with ImageShack.us
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

kutije

Aktivan Član
07.07.2011
89
36
18
48
bice o.k.
najvaznije je sunce,
a ostale detalje oko spola, kukaca, gnjojenja, tretiranja, cvjetanja..............pravilnog cuvanja u steriliziranim staklenkama....
a meni ni kumpiri lani nisu uspili.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GorillaZ
06.03.2008
45
65
18
Somewhere in the forest
hvala svima na brzim odgovorima..sjeme nije feminizirano ali se nadam da ce bit zenka valjda me nece izdat hehe :)) sto se sunca tice sad ga trenutno nema puno oko 5 sati a od sjutra ce ga imat od izlaska do zalaska jer je selim na sajt ..
sjeme je od jednog vrhunskog hibrida koji sam pusio i bas ima rijetko sjemenki mozda u 10-15 hedova normalnih za po jedan dzok nadje se po 2-3 maksimum.. i ovo sjeme sto sam posadio se pokazalo kao dobro zato sto mi je izasla biljka odma sjutra dan kolko mi se cini ili preko sjutra sad ne znam ima li to kakve veze :)) do sad je imala oko 5 sati sunca i bas mi je zao bilo ali nisam bio u mogucnosti da joj obezbijedim vise zbog roditelja da je nebi snimili :))
mene je najbitnije dda izvucem nesto za pusenje iz nje merak mi je da probam svoju domaju bas bih se izbedacio da mi na kraj ne izbaci barem 10-20 grama hedova :)
i da vas pitam ima li kakve veze sto je zemlja malo vise zbijena ( zemlju sam uzo od nekih komunalaca koji su sadili cvijece) otezavali korijenu probijanje kroz nju ? ja stisnem saksiju sa strana da se zemlja malo prorijedi da bi imao korijen malo da dise dolje.. cinim li dobro ili lose ?
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
pa zemlja bi trebala bit onako rahla, ne nabijena kako bi korijen imao kisika, znaci nije pozeljno da bude zbijena kako ti kazes,a ovo sa stiskanjem dobro radis jer stiskanjem kalica cinis male pukotine i "omeksavas" zemlju..to sam i ja prije radio kad sam stavljao u obicnu zemlju pa kad je zalijes stisne se bude ko glina hahaha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GorillaZ
06.03.2008
45
65
18
Somewhere in the forest
hahaha :)
e to imao si isti problem kao ja bas sam primijetio kad je zalijem brate kao blato izgleda i zato sam je stiskao da napravim pukotine da imak vazduha mislio sam nece imat snage da probija kroz zemlju :))) nista tarzane hvala ti puno na pomoci bice to sve ok .. okacicu sjutra novu sliku da vidite kako se ponasa :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan
06.03.2008
45
65
18
Somewhere in the forest
ovo sam slikao odma posle zalivanja pa nije stigla voda ni da propadne kroz zemlju, a uglavnom je zalivam sa casom od 3 dcl ... :)
mada je i zemlja malo sabijenija pa sam joj napravio jedno 30 rupica sa slamcicom kroz zemlju da nebi zadrzavala vodu :))