terasa manual

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
201
867
93
Ovako ostalo mi je jos 3sjemenke satorija od proslog growa i zelio bih imati za ovogodisnji outdoor raniji takav dim poput satorija(prva liga).Racunam da bude zrel do polovice 8.mjeseca.
Plan mi je da ga posadim u saksiju pocetkom 5.mjeseca.Inace terasa dobiva dosta sunce i vec sam uzgajao normalno biljke tamo.Sad mi treba ranije dim pa planiram pustiti ga u vege fazi do pocetka 6 mjeseca i onda ga regulirati na 12/12 da pocne cvjetati na nacin da ga prekrivam svakih 12h sa nekom konstrukcijom da nedobija svjetlo (npr ujutro od 7-19 je slobodno na suncu i u 19h ga prekrivam i tako do 7 ujutro da ima 12/12 vremenski period i pocne cvjetanje).Izgleda komplicirano ali meni bi bilo lako za izvesti zbog toga sto zivim na selu i terasa nema pogle ni s jedne strane..kao sto sam reko vec sam uzgajao tu tako da je sigurno mjesto.i taman bi bio na 12/12 s tim nacinom 70 i vise dana do polovice 8 mjeseca jer mi za onda treba,ovaj nacin mislim upotrjebiti zbog toga sto mi je dim predobar i treba mi za tad hitno a automatik ne zelim jer koliko sam gledao nema ni jedan sa slicnim radom..btw ako znate neki automatik da ima rad slican satoriju i da izbjegnem ovu zbrku slobodno napisite.
Jeli moguce ovako saditi?
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Nadam se da znaš šta je Power mislio s ovim podebljnim mrak to znači 100% mrak i to trebas dobro sklepat konstrukciju skojoj bi prekrivo
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
frend ti u tom slučaju moraš postat tajmer,neznam dali bi ti to uspjelo,ustvari moraš imat puno slobodnog vremena,po meni malo i mučiš biljozu,čime bi je pokrivao navečer u 7 dok još sunce solidno grije a i ujutro nekad zna čim izađe grije,tako da čim kod pokriješ javlja ti se problem svježeg zraka,temperature i vlage,sparina,neznam kak to misliš održavat al sretno ti bilo.....:thumb:
 

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
201
867
93
Najlakse bi mi bilo kad bi nasao neki automatik slicnog rada.
Sva sreca imam dosta slobodnog vremena zahvaljujuci ovoj drzavi nasoj pa nebi bio problem to paziti.
A za ove uvjete dovod zraka ,potpuni mrak to bih uspio napraviti sve kako treba...jedino temperaturu neznam hocu moc ali vidjet cemo,kazem najlakse bi bilo ako netko ima iskustva pa preporuci neki automatik slicnog rada.
Hvala
 
19.12.2012
6
2
0
53
Meni je to uspjevalo. Samo pratis kad je izlazak sunca i po tome spremas bilku. Ja sam svoju pokrivao kartonom u kojem je bio veliki frizider. Nisam je pokrivao vani vec bi je unio u zamracenu sobu i jos pokrio tim kartonom. Cim ostale bilke koje su vani zaspu, li pak kad bi se vratio iz vecernjeg izlaska, izbacio bi je van da ceka sunce i to je to.