Top 20 najboljih "stonerskih" filmova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
Mac and Devin Go to High School
1978109.jpg

MAC AND DEVIN GO TO HIGH SCHOOL (2012) - Watch Movies Online For Free on TubePlus
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420...420...420

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Mac and devin go to highschool je sranje ako nisi napusen. Moram priznat da je los iako obozavam i wiza i snoopa.
Jucer napusen gledo pineapple express, film je bio pre jeben, umiro sam od smijeha, mada cura nije imala isto iskustvo, rekla je da joj je dosadan film, al ona nije bila napusena. :/
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
monthy python 'live at hollywood bowl'
generalno bilo koji monthy python film,ali izabrao sam ovaj,zato sto je 'live' pred retardiranim amerima,koji pola stvari nisu skapirali(recimo skec gde se spominje mikelandjelo kao slikar koji je naslikao 'poslednju veceru'-NIKO nije ukacio foru u publici),a PONAJVISE zbog momenta gde John Cleese,obucen u zenu,pichi kroz publiku pokusavajuci da im zavalja albatrosa,a onda pogleda nekog lika i prekorno mu kaze
'sir,you are not supposed to be smoking that'
predivno!!
a opet Terry Gilliam je rezirao-svi-znamo-sta- tako da i ne treba da cudi,jel .))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sadpoleti
20.12.2011
8
1
3
34
nox1cous je napisao(la):
Mac and devin go to highschool je sranje ako nisi napusen. Moram priznat da je los iako obozavam i wiza i snoopa.
Jucer napusen gledo pineapple express, film je bio pre jeben, umiro sam od smijeha, mada cura nije imala isto iskustvo, rekla je da joj je dosadan film, al ona nije bila napusena. :/
Ja sam isto umirao od smijeha na Mac and devin go to highschool ali sam bio baš prerazbijen :D . Ali nikako ga ne bi gledao da nisam bio napušen
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
Napušena Vjeverica je napisao(la):
Jel itko spomenuo "Rane"? Zesca scena kad baba dobije halove od zize hahaha
nije od žiže nego kad baba povuče par "lajni" koke...

što se tiče "Mac and Devin go to high school", film je totalno bezveze. po meni to uopće nije "stonerski" film nego glupost za tinejdžere...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Istina za Mac & Devin..preksinoc sam ga gledo, i bio nadimljen ko sunka.... Jedino smjesno je bilo, onaj dzoint sto kao daje poduke iz uporabe vutre, a film opcenito je žešči trash (da, ja JESAM ljubitelj Snoop Dogg-ovog lika i djela, ali ovo je - TRASH)

:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Mac and Devin, gledao sam ga cim je izasao (kao naravno veliki fan Snupa nisam mogao docekat film)....Licno mislim da film ima potencijala, ali imam osjecaj da je to nekako prebrzo snimljeno, tako da....Ko nije gledao, nije ni propustio mnogo. Na kraju, razocaran sam filmom.

A sto se tice stonerskih filmova...Cheech n Chong,How High,Friday, Pineapple Express, Bongwater....Mozak trenutno na oflajn pa se ne mogu ni sjetit svih, ali to su neki koje mogu uvijek gledat...Naravno gore je Loop pomenuo Monty Pythone, obavezno pogledat (i skeceve i filmove) ko voli dobar humor.
 
24.06.2013
30
54
0
zadnji stonerski film koji sam gledao je horror parodija zvana "Hansel & Gretel get baked"..
produkcija je osrednja, ima krvi i brutalnih radnji (tipično američki) i ima puuuno lijepih biljčica za pogledat :leafblunt:
moja ocijena je 6/10, pa procijenite sami :rasta1:
 
24.06.2013
30
54
0
Da se nadovežem na zadnji post, jučer sam pogledao novi film , trenutno igra u kinima,
zove se "We're the Miller's" iliti "Obitelj Miller".
Napokon nakon dosta dugo vremena jedna odlična netipična komedija o krijumčarenju vutre.
Ideja je odlična, priča također, glumci odigrali vrhunski, sve u svemu isplati se i u kino otići pogledati :popcorn:

http://www.imdb.com/title/tt1723121/