Trava i i psihijatriski lekovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.11.2013
19
10
3
28
Ovako zanima me dal moze da se mesa trava sa psihijatriskim lekovima posto jedno i drugo uticu na mozak,pa jel mozes da imas normalno terapiju i da duvas? ili da se preskace taj lek taj dan kad duvas da ne pijes? Jel moze nesto lose da se dogodi ?jel ja imam prijatelja koj pije nesto i kad popije taj lek i kad duva dovoljno mu je 4 pluca da bude bas high? :)
 

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
ako je čovjek na terapiji, možda mu je i bolje da bude na terapiji, ne radi trava na sve isto!!!
na neke ne djeluje, neke odvaljuje!"!!
ne preporučam mješanje lijekova sa travom,ili jedno ili drugo

mada ovo prvo(lijekovi) ne bih nikada preporučio

najjednostavnije probat., neka preskoči jednu terapiju tableta , sa dozom vutre....

ipak je tu neki viši faktor, ko zna od čega boluje taj tvoj prijatelj!!
nekom trava može biti okidač za nešto drugo, baš sam danas čitao jedan od postova gdje kolega spominje da mu je otac probao travu pa se skoro ubio....

tako da....

sve ovisi......
 
  • Sviđa mi se
Reactions: stara baba

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
bilo je već govora o tome neki dan, ne zajebavajte se sa stvarima o kojima pojma nemate, tuđi životi su u igri.

nije isto pije li čovjek neke bezvezne antidepresive jer mu je malo "teško" pa onda ode doktoru po tabletice, ili ima ozbiljnih problema i ozbiljnih poremećaja. pošto o situaciji ne znate ništa, kao ni ja, molim vas ne laprdajte i ne savjetujte nekome da prestane uzimati tablete (osim ako želite nekoga nositi na duši).
 
20.03.2014
5
8
0
Saep je napisao(la):
Ovako zanima me dal moze da se mesa trava sa psihijatriskim lekovima posto jedno i drugo uticu na mozak,pa jel mozes da imas normalno terapiju i da duvas? ili da se preskace taj lek taj dan kad duvas da ne pijes? Jel moze nesto lose da se dogodi ?jel ja imam prijatelja koj pije nesto i kad popije taj lek i kad duva dovoljno mu je 4 pluca da bude bas high? :)

Preskakanje terapije taj dan kada imas u planu da duvas nema svrhe jer terapeutsko dejstvo gotovo svih lekova je visednevno, a iz organizma se izbacuju jos dosta vremena posle prestanka uzimanja(delovanja) tako da bih ti ja toplo preporucio da pronadjes nekog open mind psihica i da sa njim otvoreno porazgovaras na ovu temu jer garantujem da ovde nema nikoga ko je kompetentan da ti da pravi odgovor na postavljeno pitanja, a sve i da ima taj bi se tek suzdrzao od bilo kakvog komentara bez jasne klinicke slike tvog stanja.
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
395
1.752
143
79
Sumarak
Kanabis smatram lijekom, ali kod osoba koje imaju problema s ''mozgom'' mislim da je duvanje los potez, potezanje za kanabisom u u obliku duvanja, ili ulja mislim da je ok samo kod fizickih problema, a psiha mora bit stabilna, to ja tako po svojoj logici nekoj idem, a naravno ako neko ima argumente koji ce pobit ovu moju tezu nek me demantuje i svi sretni, pogotovo sto se tice mjesanja opijata, ja mogu duvat i nikad mi nije muka, zna me spucat ono bas i zaspim u najgorem slucaju, ali ako nakon vutre konzumiram alkohol, dusu ispovracam i cini mi se da umirem, ugavnom mislim da treba oprezno s osobama koje imaju problema s psihom, ili koriste lijekove za istu... Lijep pozdrav i svako dobro...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
jel vi mislite da postoji jedna univerzalna terapija il se zezate, nit znamo sta pije tvoj prijatelj niti sta pije dandrija, ne mozete tako uopsteno odgovarati na ovakvu temu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and Alika

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
evo koj primjer glasi ovako,dakle
3x1 normabel 10mg.opustanje
1x elicea za raspolozenje od 10mg.
1xsanval.10mg.za spavanje

mogu kazem kad imam vutre nekad trosim sve a nekad na pola edino eliceu mora teram noon-stop,apropo:),skidam se sa najteze droge aka alkohola,apstiniram nekih mjesec dana,ne primjecujem da mi cannabis i lijekovi skode,da je vutre kao nekad sigurno mi nebi trebala kemija,ahahaha

Big Up Balcan :smoke18:

Vutra lek ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

trevor

trebace prsti guzici svrbljivoj
16.04.2014
166
487
63
Ja uzimam terapiju vec 3 meseca, eglonyl [antipsihotik] + actapax [antidepresiv] + belbien [hipnotik] + bensedin [sedativ] + sad maltene non stop pod naponom od vutre i ne fali mi nista :joint2: Svaka od tih stvari uradi svoj posao