treba mi odgovor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

rastarafa

Aktivan Član
27.10.2013
61
17
0
uzgajao sam do sad 2 puta, indoor i outdoor, outdoor mi je uspio al sam se uplasio ucestale kise krajem 9.mj. i pobrao prije vremena i skupio minimalac, pa to svrstavam u neuspjeh, indoor mi je propao. ali ugl nikad nikad nista nisam gnojio pa i nemam iskustva s tim, ali zanima me samo da li je nuzno povecavati ph vode nakon sto se gnojivo pomijesa s njom? citao sam i trazio odgovor ali sve mi je oko te teme mutno, ispricavam se ako tema o tome postoji ali je nisam mogao naci
 

Tex

Aktivan Član
25.03.2014
144
182
43
Poslije dodavanja gnojiva u vodu izmjeri ph i onda ga podesi na željenu vrijednost,možeš ovdje na forumu naći sve o tome,i koja vrijednost i sve ostalo,pozdrav. Preteče me zli
 

rastarafa

Aktivan Član
27.10.2013
61
17
0
znaci potrebno je podesavati ph kad se gnoji, hvala :)
citao sam da i voda koja stoji do par dana u boci dosegne ph preko 7.5, pa dal bi ja mogao posto nemam ph mjerac ostavit tako pa stavit gnojivo u vodu (ph vode padne kad se pomjesa s gnojivom) mozda dode blizu normale?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
rastarafa je napisao(la):
... ali zanima me samo da li je nuzno povecavati ph vode nakon sto se gnojivo pomijesa s njom?

ja ne merim ph, ali koliko se secam, nakon dodavanja gnojiva ph raste, tako da ne vidim logiku da ga dodatno povecavas, obicno ga spustaju ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.